astral kolay çıkış

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci
Teşekkür etti: 0

astral kolay çıkış

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 28 Mar 2011, 16:13

Pazar, salı, perşembe, cumartesi, çıkış yapın çünkü gizli okultteki mısır bilgileridendir,

Sabah 7 havuç yiyin ,ve bir çiğ yumurtayıda üzerinden için, bunu öleyin ve akşam gün batımında da tekrarlayın, çıkışı kolaylaştıran bir besindir...

Sıcak bir banyo yapıldıktan sonra, sakinleştirici bir hap, ve bir enerji içecek için, içinde kafein içerenleri tercihen kahvede olabilir, enerji içeceklerde baya kafein içerir zaten.

Yatay bir yatakta , dişçi koltuklarını anımsatan , ve üzerinde beyaz yada gümüşümsü bir ipek çarşaf serin, bu çarşafta sizin enerjileri yoğunlaştırmada bire bir bir maddedir...

"Metidasyon" yatağa uzanın ve nefesiniz ve kalbiniz sakin ritme girince nefesinizi 20 ye kadar sayınız, 20 den 19,18,17,16, bire kadar ininniz, şaşırırsanız yeniden başlayınız, daima bu pozisyonda ölü gibi olmanız, ve nefesiniz yabancı bir nefes , size ait bir nefes deyilmiş gibi onu takip ederek izleyin ve sayın, nefes bitiminde hal inecek, bu halin duygusu şu şekildir balon gibi şişme, ve bedeni hisetmem, bu esnada sıcaklık duygusu olma ihtimaleri çok yüksek , beden yatakta sabitken ruhunuz sağa yada sola kayma gibi bir durumda söz konuzu, bu esnada gözünüzün kapaklarına hislerinizle bakınız, ve onun sonsuzluğuna bakaraka içten bir yükselme tavana doğru ilerlemeyi isteyin ,bu esnada çıkış yaşayacaksınız......

Bir tekniğim var , olumsuz düşüncelerinizle konuşarak ,hisederek onlardan olumlu , hatta engel olmamaları için ayrı ayrı bir sohbete girerek bütün vücudu bu işe razı etmek gerek......
Astral Profosörü.

Why So serious?

Kullanıcı avatarı
zaza54

Re: astral kolay çıkış

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 28 Mar 2011, 16:36

bu güzel bilgileri verdiğin için teşekkür ederim :)
ASTRAL
group146423@groupsim.com ekleyin yardımcı olurlar...

serhan1995

Okunmamış mesaj gönderen serhan1995 » 28 Mar 2011, 21:37

Ben yeniyim astrale geçerkem çok sorun yaşıyorum hiç geçemedim ama demin söylenenleri yaptım ve birden hertarafım ben beyaz oldu ve bir adam gökten düşüp bana sarıldı ve beni okadar hılzı bir biçimde yukarı çekmeye başladı ki bilincim açıktı her yerde renkli cisimler objeler hareket ediyodu büyük kartallar uçuyoru o an msn de narkadaş naber yazdı bende sanki bir uçaktan düşercesine yerime saplandım geri ozmanadan eri 2 deneme yaptım 2 sindede bütün tepkiler oldu ayak uyuşması kulak çınlaması renkler vücudun kaplanması hafifleme hatta ruhumla baktığım bile oldu ruhum sanki bedenime hapis gibiydi ama çıkamıyordu içerden göz yuvalarıma bakıyorum ama yükselemiyorum sizce neden bu konularda desteğinizi bekleirm birde msn vereyim eklerisniz inşallah

MSN : s.p.1995@windowslive.com """""""""""""""""""""BEKLİYORUM""""""""""""""""""""

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 29 Mar 2011, 15:04

Merhaba Yorum için teşekkürler yaşım 11 ama bana bu kadar ciddi oldunuz için teşekkür ederim serhan bey :)

Astralin ucundan dönmüşsünüz sizi tebrik ederim :) bir kaç denemeden sonra çıkabileceğinize inanıyorum
Bu yolda devam edin birkaç konu daha actım yeni teknikler denemenizi tavsiye ederim..
İyi günler..
Astral Profosörü.

Why So serious?