Astral Seyahat Öncesi Vücudun Durumu

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Astral Seyahat Öncesi Vücudun Durumu

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 08 Haz 2009, 13:14

Çalışma saatinden hemen önce hiç bir şey yemeyiniz. Normalin üzerinde yemek yemek tecrübelerinizdeki başarınıza engel teşkil eder. Aç kalma çoğunlukla dublenin serbest kalmasına yardım eden bir unsurdur. Sebze ve meyve türü yiyeceklerle o gün beslenmiş olmanız, çalışmanızda size yardımcı olacak unsurlardandır. Aşırı olmamak kaydıyla sıvı alınan gıdalar faydalıdır. Mütevazı bir yemekten 3-4 saat sonra denemeye başlanabilir.
Bu çalışmaya başlamadan önce kesinlikle anestezik ilaçlar, alkol ve her türlü uyuşturucu ya da uyarıcı maddeler alınmamalıdır.
Bedeninizin sağlıklı olması çok önemlidir. Eğer vücudunuzun herhangi bir yerinde ağrı, sızı varsa, düşüncelerinizi konsantre edemezsiniz.
Kalbinizle ilgili herhangi bir rahatsızlığınız varsa, kesinlikle bu çalışmayı yapmayınız.

(Bir türlü astral yapamayan arkadaşlar için açtım bu konuyu..Belki bu bilgiler sayesinde başarıya biraz daha yaklaşırsınız..)
::Welcome to home Bruce::

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Re: Astral Seyahat Öncesi Vücudun Durumu

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 08 Haz 2009, 13:17

Astral seyehat biraz saçma.Amaçsız bir iş bana göre.Ama bir telekinezi deseniz mantıklı olur.Biraz sakat astral seyehat.Ben uyarımı yapıyorum.İlla çıkacam diorsanız çıkın.

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 08 Haz 2009, 13:20

Hmm ben çok çıktım ama bir sorunla karşılaşmadım..Kesinlikle saçma değil..Amaçsız konusuna gelince amaç ne olabilir ki?Psi wheel'deki amaç ne?Ya da diğer türlerdeki..Mesela kendini uçurduğunu düşün ne olacak?
Demek istediğim bu işlerde amaç haz duygusudur..İnsana bir zevk verir bu işler..Astral seyahatta böyledir..Hatta bu konularda en zevklisidir diyebilirim..İnsana uçma hissini tattırır o zevki yaşatır..Dünyaya başka bir açıdan bakma fırsatı verir..
Başka ne olabilir ki?

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 08 Haz 2009, 13:22

Telekinezi bir dönüm noktasıdır.İnsanlar bugüne kadar hep makinelere muhtaç kaldılar.Düşünsene sen ve bazıları astrala çıkarak neler yaptığını.Bir de telekinezi hayatımızın içinde olduğu hangisi işe yarar sence ?

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 08 Haz 2009, 13:25

İşe yaramaktan kasıt?

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 08 Haz 2009, 13:29

Telekinezi günümüzde birçok ihtiyacımızı güç sarfetmeden yapmamıza yardımcı olur ama astral seyehat sadece beynin bir oyunudur.

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 08 Haz 2009, 13:31

Oyun mu?Hayır değildir gezindiğimiz dünya gerçek dünyadır..
Tabii hayalgücünde astralde vardır ama en azından benim yaptığım gerçek dünya..

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 08 Haz 2009, 13:32

Astral seyehat doğrudur.Ama gerçek astral seyehat yada beynin sana yaptığı bir oyun mu bilemessin.Gezindiğiniz dünya da size yararlı ne var yada zararlı ne var bir açıklama yapar mısın?

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 08 Haz 2009, 13:35

Yararlı olarak dediğim gibi uçma zevki var..Şöyle düşün:Odanı gözünün önüne getir..Odanda serbestçe dolanıyorsun..Uçuyorsun istediğin yerine bakıyorsun eşyaların içinden geçiyorsun hızlanıyorsun..
Bi de bunu sokaklarda düşün..Caddenin üstünden uçak gibi geçtiğini düşün..Aşağıda arabalar var insanlar var..Aralarında dolanıyorsun..Ne kadar güzel değil mi?Çoğu insanın içinde uçma isteği vardır..İşte bu isteğe çözüm..
Zararları:Bazı kaynaklarda insanın bilinçaltındaki korkularıyla karşılaşma riski olduğu yazıyor..Ama ben daha karşılaşmadım..

Kullanıcı avatarı
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 08 Haz 2009, 13:38

Bilmiyorum.Boğaz içindede dendiği gibi I don't know.Heralde ben korktuğumdan sevmiyorum.Çünki beş yıl önce bir göz gördüm değişik bir şey sesim çıkmıyordu konusamıyordum beş saniye sürdü.Halkın tabiri ile karabasandı böyle bilgiler bilmiyordum o zaman küçüktüm.O yüzden biraz korkakça bakıyorum...