Astral Seyahate Çıkış Tekniği

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: Astral Seyahate Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 09 Oca 2010, 11:46

Telekopat yazdı:Dün gece çok korkmama rağmen astral seyahate çıkmayı denedim , ama çok kasmadım kendimi yatmadan önce oyalanmak için yaptım bunu sadece.Yatak sallanır gibi düşündüm , sanki suların üstündeyim.Gerçekten de sallanma hissi duydum ama nedense sanki hiç gelişme kaydetmemişim gibi geldi.Bir anda kardeşim anneme seslenince tüm vücudum bu ani sesle uyuştu ve bir an hareketsiz kaldım ve kıpırdayamadım , kulağıma garip bir çınlama gibi bir ses geldi , bu astral seyahatle ilgili mi yoksa sadece korktuğum için bunlar psikolojik olarak olan şeyler midir?Yanıtınızı bekliyorum.Teşekkürler...
Arkadaşlar sürekli diyorum yatmadan önce denemeyin diye..Astral deneyecekseniz kendinizi şartlandırın..Ve yorgun olmayın..
::Welcome to home Bruce::

Hunter505

Okunmamış mesaj gönderen Hunter505 » 28 Oca 2010, 16:31

Bende bir şey sormak istiyorum...
Bu teta dalgalarını hissetmek zorunda mıyız?Yoksa bir çeşit hızlandırma metodu olarak mı kullanılır?Ayrıca rahatlama durumuna geçerken astrale uygun bir teknik var mı?Yoksa bize uygun gelen bir rahatlama tekniğini kullanabilir miyiz?

Bir şey daha.Saçma gelir belki ama, astral denemesi yapmadan önce kapak çalışması yapsak kendimiz yormuş olur muyuz?Mesela 5-10 dk. gibi... Şimdiden teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Caylak45

Okunmamış mesaj gönderen Caylak45 » 28 Oca 2010, 17:53

Arkadaşlar merhaba...

Ben bir şey sormak istiyorum. Dün gece deneme yaptım... İlk önce aklımdan yer isimleri ve görüntüleri geçiriyordumkısa sürede iyice yğunlaştım tam uyumanoktasına geldiğimde etrafım kap karanlık oldugözlerim kapalıydı ama ortamın loş olduğunu farkediodum kararmayla birlikte loşluğu hissetmemeye başladım. Sonra bi karıncalanma hissettim, ama bedenimde değil ruhumda gibiydi sonra korkup transı bıraktım. sonra nefes almakta zorlandım ve sağ bacağımın dizine iğne batırıyolar gibi hissettim sizce bu astrale geçişmiydi? Acil cevap lütfen.

Kullanıcı avatarı
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes » 28 Oca 2010, 18:32

Caylak45 yazdı:Arkadaşlar merhaba...

Ben bir şey sormak istiyorum. Dün gece deneme yaptım... İlk önce aklımdan yer isimleri ve görüntüleri geçiriyordumkısa sürede iyice yğunlaştım tam uyumanoktasına geldiğimde etrafım kap karanlık oldugözlerim kapalıydı ama ortamın loş olduğunu farkediodum kararmayla birlikte loşluğu hissetmemeye başladım. Sonra bi karıncalanma hissettim, ama bedenimde değil ruhumda gibiydi sonra korkup transı bıraktım. sonra nefes almakta zorlandım ve sağ bacağımın dizine iğne batırıyolar gibi hissettim sizce bu astrale geçişmiydi? Acil cevap lütfen.
Muhtemelen uyurken zihnin açık tuttuğun için öyle hissediyorsun, yani evet. Ayrıca aciliyeti niye?
Yürü hür maviliğin bittiği son hadde kadar,
İnsan alemde hayal ettiği müddetçe yaşar.

Yahya Kemal Beyatlı

Yoğunum bu aralar...

Kullanıcı avatarı
Caylak45

Okunmamış mesaj gönderen Caylak45 » 28 Oca 2010, 18:43

Peki yaptığım doğru bi yöntemmi?

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 30 Oca 2010, 14:02

Astral seyahat olmayadabilir..Çünkü bazen kendimizi astral seyahatteki yaşanan şeyleri yaşayacağımıza çok inandırıyoruz..Ve ister istemez böyle hareketlenmeler, karıncalanmalar hissedebiliyoruz..
::Welcome to home Bruce::

umuthasanov

Okunmamış mesaj gönderen umuthasanov » 27 Mar 2010, 13:13

Arkadaşlar benim deneyebileceğim sessiz bir ortam yok acaba gelen seslere rağmen astral seyehat e geçme olasılığım ne kadar?

Kullanıcı avatarı
zaza54

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 27 Mar 2010, 14:01

gece deneyemez misin
ASTRAL
group146423@groupsim.com ekleyin yardımcı olurlar...

umuthasanov

Okunmamış mesaj gönderen umuthasanov » 27 Mar 2010, 14:25

Oturduğumuz binanın duvarları çok ince ve komşu gece 2 ye 3 e kadar yatmıyor bu nedenle çok ses oluyor.