Astral Seyahatte En Çok Yapılan Hatalar

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Re: Astral Seyahatte En Çok Yapılan Hatalar

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 01 Tem 2011, 07:30

ben 3 saniyelik bi astral yaşadım :D tırstım aynı anda kendimi yatakta buldum :D
Psi ball-psi pet-levitasyon-telepati amaçlarımdır.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

fulltimeonline

Okunmamış mesaj gönderen fulltimeonline » 23 Ağu 2011, 21:14

yav yapıorumda benim sadece bacaklareım kasılıor ve okadar cok kasılıorki suan sağ bacağımın dis kapağı feci ağrıor::(

Nedeni ne anlamıorum birde karnım sısıor bunun dısında birsey olmuor

fungsclup

Okunmamış mesaj gönderen fungsclup » 30 Eki 2011, 20:53

Gece yapmak , sabah veya öğle yapmaya göre daha akıllıca bana kalırsa.Tabi ki burada benden çok daha uzman kişilerde vardır ama bunu dememin bir sebebi var.O da şudur :

Sabahları , eğer ki haftasonu denemiyorsanız büyük ihtimal ile çevreden çeşitli sesler geleceklerdir ve bu seslerin bir çoğu da işe giden insanların yaptığı seslerdir.Vücudu uyutabilmek için ışık,ses gibi etkenlerin az olması gerekiyor aksi taktir de işimiz biraz daha zorlaşıyor(Test edildi,uygulandı yanlış diyenler de açıklamasını yaparlarsa bilinçleniriz) aynı zamanda sabahın ilk ışıkları olması nedeniyle de hele de aynı odada kaldığınız biri varsa ve horul horul horluyorsa o gün yapmayın ve ertesi gün hiç kimsenin yatmayacağı bir saatte yatağa girip çalışın.(Bence mantıklıydı. :) )

Tabi konuyu açan arkadaşımızın dedikleri de doğru eğer ki gece 2 olmuş uyumadan önce "yav 5dk bi astral yapıyım" şeklinde bir düşünce içinde olursanız zaten sallayın o günü gitmiştir.Benim gece yapın dediğimden kasıt , normal uyuma saatinizin belki yarım saat veya bir saat öncesi.Kimsenin gürültü yapmayacağı ve karanlık bir oda(Karanlıktan korkuyorsanız kapınıza uzaktan ufak bir ışık girmesi astralı fazla etkilemez maksat odanın içerisi biraz gözüksün) şeklinde yapabilirsiniz.

Ellerime sağlık ne de güzel yazdım. :) Yanlışlarım varsa düzeltin bende bilinçleneyim ve bu yanlışı bir daha yapmayayım.