Astral Seyahet nasıl çıkılır?

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci
Aldığı Beğeniler: 6 time

Astral Seyahet nasıl çıkılır?

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 03 Nis 2011, 10:31

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?
Öncelikle bedeniniz çok rahat olmalı ve hiç kimse tarafından rahatız edilmeyeceğiniz bir odada tek başınıza olmalısınız.
Astral seyahati gerçekleştirememenizin önündeki en önemli engel endişe ve korkularınızdır. Kendinize ve yapabileceğinize inanın. Her zaman ilk seferde başarılı olunamaz.Ancak bedeninizden ayrılırken eğer korkar ve vazgeçerseniz yeniden bu noktaya ulaşmanız çok zaman alabilir. Bu yüzden korku duygusunu içinizden atın. Astral seyahat zarar verici değildir.
Astral seyahat yapmak için en önemli noktalardan biri imgeleme konusundaki başarıdır. Yatağınızda sırt üstü yatarken kendinizi tavanda hayal edin aşağıdaki bedeninize baktığınızı düşünün. Bunu ne kadar canlı olarak yaparsanız beyninizin bunu kabul etmesi ve bedeninizden dışarı çıkmanız o kadar kolaylaşacaktır.
Astral seyahat yapmak için beyninşz mutlaka alfa pozisyonunda olmalıdır. Yani meditatif bir durumda olmalısınız. Hiç bir şey düşünmeden gevşemeli ve aklınıza düşünceler gelirse onlara takılmadan geçip gitmelerine izin vermelisiniz. Burada en önemli noktalardan biri de tam gevşemiş bir durumda olmanızdır. Vücudunuzda hiç bir gerilim olmamalı. Eğer herhangi bir yeriniz ağrıyorsa yada bir sıkıntınız varsa astral seyahat girişiminde bulunmayın.
Astral bedene çıkış yolu göbek chakrasıdır. Eterik bedeniniz göbek chakrasından dışarı çıkar ve bir kordonla bedeninize bağlıdır. Dolayısıyla bu chakranın düzgün çalışması astral seyahat için size kolaylık sağlayacaktır.
Astral seyahate çıkma deneyimi yaşayacağınız gün bir kaç havuç yemeniz, et yemekten kaçınmanız, meditasyon yapmanız, kendinize Reiki uygulamanız sonuca ulaşmanıza yardım edecektir. Ayrıca astral seyahat deneyimi esnasında sarı renk giysiler de bu konuda yardımcı olacaktır.
Astral seyahate çıkyığınızda asla korkmayın bu bedeninize geri dönmenize yol açar. Eğer böyle bir şey olursa yapabileceğiniz en iyi şey uykuya dalmak olacaktır.
Astral seyahate çıkarken kalpte aşırı çarpıntı,kulaklarda uğuldama, göbek bölgesinde rahatsız edici bir duygu gibi hisler yaşayabilrisiniz. Bunlar son derece normaldir ve çıkmak üzere olduğunuzun işaretleridir. Bir çok kişi bu noktada korkar ve geri döner, ancak bir daha bu noktaya gelmek kolay değildir. Bu belirtilerle karşılaşınca korkmayın. Sağlığınıza zarar verecek bir sorun olmayacaktır. (Kalp yada tansiyon hastası iseniz dikkatli olmalısınız.)
Astralde iken ne zaman isterseniz bedeninize dönebilirsiniz. Bunun için sadece düşünmeniz yeter. Size yön veren düşünceleriniz olacaktır.
Astralde iken odada eşyaların yerini farklı görebilirsiniz, bu son derece normaldir.
İlk deneyimlerinizde odanızda çıkmayın, sadece havada dolaşın ve kendinizi, odayı seyredin. Astral bedeninizi yönlendiren düşüncelerinizdir. Bu konuda hakimiyet kazandıkça evinizin dışına çıkabilir ve zamanla daha uzak yerlere gidebilirsiniz.
Her ne kadar astral ile uzaya ve diğer galaksilere gitmek mümkün olsa da güneş sisteminden çıktıktan sonra geri dönüş konusunda sorunlar olabilir ve kaybolabilirsiniz. Bu konuda kesin hakimiyet kazanmadan böyle bir girişimde bulunmayın.
Astralde iken bazı varlıklarla karşılaşmalardan söz edilir. Bu tamamen sizin elinizdedir. Eğer böyle bir amacınız varsa elbette olabilir ama böyle bir isteğiniz yoksa bundan korkmanıza gerek yok, böyle bir şey olmayacaktır.
Bedeninize dönerken ani bir sıçrama hissedebilirsiniz. Bu durumda yataktan kalkmayın ve uyumaya devam edin.
Astral seyahat bazen ilk seferde mümkün olsa da genelde bunun için çalışılması gerekir. Bu konuda sabırlı olun ve düzenli olarak çalışmalar yapın.
Bu mesaj için Dogukan Pekmezci adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 3
end_bender (29 Nis 2014, 07:09) • Seda_1135_nur (06 Haz 2014, 15:57) • serengah (10 Oca 2015, 19:47)
Değerlendirme: 100%

Astral Profosörü.

Why So serious?

szroel

Re: Astral Seyahet nasıl çıkılır?

Okunmamış mesaj gönderen szroel » 03 Nis 2011, 10:54

Doğukan yapmayı çok istiyorum.

Ancak annemler benim delirmiş olduğumu düşünüyor .

2-3 Kere evde tek olarak deneme yapmak istiyorum . Bir tehlikesi olmadığından evde tek kalkmamda birşey yoktur. Annemlerde haklı . İlk gördüğümde manyaklık dedim. Babam Dine karşıdır diyor . Ancak Kuran-ı Kerim " dede geçiyormuş. Yani yasak değil dinimizce.

16 Yaşındayım . Bana hiçbir zararı dokunmaz diye düşünüyorum , belkide arkadaşımla seyahata çıkcam . Zararı dokunmaz değil mi korkum hiç yok , dün korkuyordum ama öğrendiğim bilgilerden sonra korkum kalmadı banabirşey yapamazlar.

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 03 Nis 2011, 11:18

Varlık Farklı boyutta yaşar :)
Ailene söylermisin 11 yaşında tanıdıgım bir çocuk var de kendini 1-2cm uçurabiliyor kaşık büküyor ve astral yapıyor de.Fikrini merak ettim :) Ne Cevap vericekler acaba.
Astral Profosörü.

Why So serious?

szroel

Okunmamış mesaj gönderen szroel » 03 Nis 2011, 11:27

Haha yarın piskoloğa gitcez diolar :D:D Yok karar verdim bugün yapamıyacağım ama belki yavaş yavaş alıştırma yapabilirim . gece yapamam çünkü uyurum sabah kalkamayabilirim. 6 da kalkıyorum veya okula yorgun gidebilriim sınavlar vs. var . Önümüzde ki hafta kararlıyım gece yapcam eğer yapamazsam sabah yapıcam. Korkum yok.

Kullanıcı avatarı
cenk621

Okunmamış mesaj gönderen cenk621 » 03 Nis 2011, 11:31

Doğukan arkadaşım bilgilerin için çok teşekkür ederim.Dün akşam denedim ve başarılı oldum ama sadece senin dediğin gibi ilk olduğu için sadece uçmayı denedim ve başardım.Tekrar Teşekkürler..
Allah’ın veli kullarının yaptığı gibi ruhunu terakki ettirip cesedine galip getirmek. Bu tarz bir ruh yükseltmesi sizi korkutmasın. Çünkü, Allah’ın istediği ve sevdiği bir tarzdır.

Kullanıcı avatarı
darkness0795

Okunmamış mesaj gönderen darkness0795 » 03 Nis 2011, 11:32

ani sıçrama olunca neden uyumaya devam edelim kalksak olmazmı
Her başlangıcın bir sonu,her sonun bir başlangıcı vardır.İşte biz Sonun başlangıcındayız.

szroel

Okunmamış mesaj gönderen szroel » 03 Nis 2011, 11:35

Durduk yere ani sırçama olmaz . O Seyehatte çok korktunuz veya biri sizi dürttü . Bu ani sıçramanıza neden olcakdır. İnsanlar uyurken ruhu içinden çıkar . Biri sizi dürttüğündede direk ruhunuz içine girdiğinden sıçrarsınız.

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 03 Nis 2011, 11:41

Durduk yere ani sıçrama olur :) ilk deneyişte 9-10 sn den sonra sıcrarsınız beden ruhu cektigi için
Astral Profosörü.

Why So serious?

szroel

Okunmamış mesaj gönderen szroel » 03 Nis 2011, 11:44

Ama odadan çıkarsan çekemez diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 03 Nis 2011, 11:44

ilk denemede kimse çıkamaz zaten :D odadan
Astral Profosörü.

Why So serious?