Güçleri Kullanma Kılavuzu-BUNU KESİNLİKLE OKU!!

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
Kullanıcı avatarı
megaboy
Mesajlar: 394
Kayıt: 29 Mar 2011, 08:29
Konum: İstanbul- yazın İzmir/Dikili
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 10 kez

Güçleri Kullanma Kılavuzu-BUNU KESİNLİKLE OKU!!

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 04 Nis 2011, 18:36

Öncelikle bu bölümü açarken bir çok kişinin temel bilgilerden yoksun olduğunu gördüğümü belirtmek isterim.Bu yola girmiş, bu konuda merak sahibi kişilerin belirli bir temel bilgiyle donanması gerekir.

Sıfırdan bu yola girmiş,yani güçlerini açığa çıkarmak isteyen,hayatı boyunca başarılı olmak isteyen,insan ilişkilerinde başarılı olmak isteyen ve tüm psişik yetenekleri yapabilme arzusundaki kişilerin aşağıdaki sıralamayı bir basamak bile atlamadan takip etmeleri ve uygumaları gerekmektedir.


1)Meditasyon (Budizmde yoga , İslamiyette Namaz Kılmak)
2)Farkındalık
3)Quantum Düşünme
4)Quantum Olumlama
5)Quantum Sıçrama
6)Yaratıcılık
7)Başarı
8)Kineziler
9)Astral Seyahat
10)Durugörü

bu başlıkları tek tek size basit olarak anlatmaya çalışacağım.

Kitap okumanıza gerek yok arkadaşlar. Buradaki ve Farkındalık başlığındaki yazılar yeterlidir.

Bu temel bilgiler hayatımızın her safhasında bizi başarıya iletecektir. Quantum düşünce tekniklerini bilen birisi hem işinde , hem ilişkilerinde hem de eğitim ve öğretiminde belirgin bir şekilde başarısını attıracaktır.

-Para kazanmak mı istiyorsun
-Başarılı bir öğrenci olmak mı
-büyük bir sanatçımı
-ya da güçlerini mi kullanmak istiyorsun

bütün bunlar için bir temel eğitim var.ve hayatımızın her aşamasında yapmamız gereken basit egzersizler.

Güçlerle ilgilenmek bu güçlerde uzmanlaşmak istiyorsak oturup roman okuyacak halimiz yok.

Meditasyonu bilmeyenler hiçbir psişik etkinlikte başarılı olamazlar.Bu temellerin üzerine meditasyonu koyup kendimizi geliştirirsek astral seyahat,durugörü vb olguların aslında çok basit olduğunu görürüz.


Temel olarak düşünce yapımızı değiştirmeli ve hayata farklı bir pencereden bakmayı bilmeliyiz. Pozitif düşünmenin zevkini yaşamalıyız.Bir örnekle açıklayacak olursak “ben kısa boylu bir sevgili istemem” diyen birisi kısa boylu bir sevgiliye sahip olur.Ama “ben uzun boylu bir sevgili istiyorum” diyen birisi uzun boylu bir sevgiliye sahip olur.

Einstein ve Edison ‘ un yazılarına bakarsanız hepsinin bu metodları bildiğini ve açık açık Edison’un ampülü bulduğunda “Sırrı biliyorum ama size söylemeyeceğim” dediğini göreceksiniz. Bu durum aslında yukarıda anlattığım şeyden ibaret.Sadece olumlu düşünmek.

Tabi bu o kadar basit değil. Kendimizi zorlayarak başarabileceğimiz bir olgu değil. Bunun belirli bir süreci var ve 5-6 ay kadar bir süreyle telkin ve eğitime dayalı.Bu telkinlere “Olumlama” denilmekte.

Einstein , izafet teoreminde bir kare çizmiş ve karenin iki köşesinin arasındaki en kısa uzaklığın karenin köşegeni olmadığını,kareyi iki köşesinden çapraz katlayarak iki köşe noktasını üst üste getirerek birbirine değdirmiş ve en kısa mesafe budur demiştir.Buradan anlaşılacak şey uzay boşluğuna uyarlanırsa quantum fiziğinin tanımı ortaya çıkmaktadır.Zaman 4. Boyuttur ve her şey şu anda yaşanmaktadır. Geçmiş ve gelecek yoktur.Carpe Diem (Anı Yaşa) mantığının altında da bu düşünce yatmaktadır.

Eğer bu gerçekliğin farkına varırsak yani yaşanan her olayın şimdi olduğunu anlarsak bizlerde birer Einstein , Edison olabiliriz.Dejavu’nun ne olduğunu şimdi daha iyi anlıyor olmalısınız.Bu olayı daha önce görmüştüm diyoruz.Aslında tüm olaylar şimdi oluyor zaten.

Biz kaderimizi kendimiz seçeriz.Bu seçimlerde beynimizin gönderdiği sinyallerle olur.Her olumlu sinyal bir quantum noktasında kendini bulur ve kaderimiz o yola girer.Bu durum Kuran’ı Kerim ‘de de aynen bu şekilde anlatılmaktadır.Kadercilik aslında bambaşka birşeydir. İslamiyetteki “Allah herşeyi bilir” önermesinin mantığının altında da bu sistem yatmaktadır.


“Buyruğu içinde gemiler yüzsün,lütfettiği şeyleri elde edersiniz ve belki de şükredersiniz diye denizi emrinize veren Allah’tır.O , göklerde ve yerde ne varsa hepsini kendinden bir lütuf olarak emrinize vermiştir.Bütün bunlarda aslında düşünenler için işaretler vardır” (Casiye Suresi 12-13)

“Dileyin verilecektir.Arayın bulacaksınız,kapıyı çalın size açılacaktır,çünkü dileyen alır,arayan bulur,kapı çalınana açılır” (İncil – Luka 11/9)

Düşünmezsek , dilemezsek , aramazsak , kapıyı çalmazsak yerimizde saymaktan başka bir şey elde edemeyiz.Sürüye katılır standart bir hayat yaşarız.Bakınız,anı yaşamak nefesinizi izlemekten ve kendizi izlemek (merkezlenmekten) geçer.Rahat bir şekilde oturduğunuzda bir mum yakın önüne oturun ve sakinleşin.gözleriniz açık şekilde muma bakın.bırakın türlü türlü düşünceler gözünüzün önünden geçsin.düşüncelerinizi izleyin ama düşünmeyin.düşünmemenin yolu da NEFESİNİZİ İZLEMENİZDİR.Muma bakarken nefesinizi burnunuzdan içinize çektiğinizde ciğerlerinize havanın dolduğunu hissedin ve ağızınından nefes verirkende şiddetli bir havanın çıktığını hissedin ve bu şekilde nefesinize odaklanın.bir süre sonra muma bakarken görüntü bulutlanacak ve karnınız (çakra) faaliyete geçecek ve tüm vucudunuz çekilip (merkezlenip) göbek deliğinize doğru karadelik gibi çekileceksiniz.biraz canınız yanacak ama o acı size farkındalığın mutluluğunu verecek.Bu oluşan karadelik sizin enerji topunuzu (psiball) oluşturmaktadır.Bu enerjiyi telekinezi alanında kullanırsanız kağıt döndürme kaşık bükmeyi başarırsınız,bu enerji uyarıcı hapların yarattığı etkiyi yaratır.olduğu zaman hissedeceksiniz.adeta uyuşturucu almış gibi aşırı bir güç sahibi olacaksınız.Bu gücü insan ilişkilerinde kullanırsanız ilişkilerinizde başarı sağlarsınız.Bu enerjiyle ders çalışırsanız bir kez okuduğunuzu anlarsınız.Bu enerjiyi ruhunuzu ayırmada kullanırsanız astral seyahat olur.Kısacası herşeyin temeli bu enerjiye dayalıdır.Bu enerjiye HUZUR denilmektedir.Bu enerjiyi alnınıza çıkardığınızda tabiki tekniklerle , astral seyahat gerçekleşir.hemde 5 dakikanızı bile almaz.Bu enerjiyi bir kez yakalarsanız bir daha kaybetmezsiniz.Hep yanınızda olur.Bu enerji siz merkezlendiğiniz(yukarda anlattım) anda 1 dakika içinde yine göbeğinizde toplanıverir.Artık bir silahınız var.Bu silahı herşeyde kullanabilirsiniz.Olumlu düşünmeyle bu silah birleştirilirse evren her istediğinizi size verecektir.


Lütfen bu yazıyı iyi okuyun.Bundan sonra neden telekinezi yapamıyorum astral seyahat niye olmuyor gibi sorular sormayın.Yukarıda hepsinin mantığının aynı olduğunu temel bir eğitimi olduğunu ve bununda çok basit olduğunu izah etmeye çalıştım.

Ukalalık etmeyin.Ben biliyorum demeyin.Bunları yapın.Bireysel olarak yalnız başınıza.Ve kimseye anlatmayın.sizin özel bir ibadetiniz gibi olsun.

Yolda yürürken kendinize yukardan ilerden geriden farklı açıdan bakmaya çalışın.yürürken ayaklarınıza bakmadan ayaklarınızı görmeyi hissedin.Bu telkinler merkezlenmeyi kolaylaştıracaktır.Klasik müzik veya Kitaro tarzı dinlendirici müzikler dinlemenizi hatta rahatsız olmuyorsanız bwgen tarzı frekans düşürücü programları kullanmazını öneririm.meditasyonu kolaylaştıracaktır.


Durup dururken birden tarifsiz bir huzur hisseden içini tarifsiz bir sevinç kapyalan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirler.Böylece birbirimize bilgi aktarmış oluruz.iyi forumlar..

ALINTI
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti megaboy mesajı için:
sanitarium (18 Oca 2017, 20:25)
Değerlendirme: 33.33%
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık


Morf
Mesajlar: 20
Kayıt: 02 Nis 2011, 21:52
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Güçleri Kullanma Kılavuzu-BUNU KESİNLİKLE OKU!!

Okunmamış mesaj gönderen Morf » 04 Nis 2011, 20:46

Saol kardesim bn mesela namaz kılıyorm bu konuya da baya meraklandım son 3 gundur Herşey için tşkkürler ... :)

Laikput
Mesajlar: 2
Kayıt: 04 Nis 2011, 23:39
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Re: Güçleri Kullanma Kılavuzu-BUNU KESİNLİKLE OKU!!

Okunmamış mesaj gönderen Laikput » 04 Nis 2011, 23:47

Arkadaşlar bu konular hakkında yardıma ihtiyacım var. Astral seyahat falan bu tip şeyleri merak ediyorum. Ama etrafta herkes tehlikeli olduğunu söylüyor ve paralel evrende karşılaşma olasılığım olan şeylerden endişe duyuyorum. Bu yüzden tam odaklanmayı da gerçekleştiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Zihniniz isteklerinizi size getirecek manyetik güce sahiptir.

Yaşam kalitenizi düşüncelerinizin kalitesi belirler.

Zihin verimli bir bahçedir. Onu zararlı otlardan kurtarmalı ve ürün vermesi için beslemelisin.

Kullanıcı avatarı
megaboy
Mesajlar: 394
Kayıt: 29 Mar 2011, 08:29
Konum: İstanbul- yazın İzmir/Dikili
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 10 kez

Re: Güçleri Kullanma Kılavuzu-BUNU KESİNLİKLE OKU!!

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 05 Nis 2011, 18:05

Laikput yazdı:Arkadaşlar bu konular hakkında yardıma ihtiyacım var. Astral seyahat falan bu tip şeyleri merak ediyorum. Ama etrafta herkes tehlikeli olduğunu söylüyor ve paralel evrende karşılaşma olasılığım olan şeylerden endişe duyuyorum. Bu yüzden tam odaklanmayı da gerçekleştiremiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hahahhahaha kim soyluyorki tehlikeli oldugunu? Benim çok tanıdıgım var yıllardır a.s. yapan(medyum) ve hiçte birşey olmadı kolpalamışlar sana xD
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astralseyahat hakkında genel derleme yazılar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir