Rüya mı gerçek mi? Bende uykumda astral seyahtmı çıkıyorum?

Astral seyahat nedir? Astral seyahat nasıl yapılır? Astral seyahat teknikleri ve Astral seyahat hakkında bilmek istedikleriniz. Beden dışı yolculuk ile ilgili derleme yazılar.

Moderatörler: Bru-x, Astral

Forum kuralları
Kaynak belirtilmeden eklenen tüm yazılardan ekleyen sorumludur.
Alıntı Yapılmadan Eklenen Tüm Yazılar Silinecektir.
paranormalactivity

Rüya mı gerçek mi? Bende uykumda astral seyahtmı çıkıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen paranormalactivity » 02 Tem 2011, 15:14

Astral seyahat hakkında pek fikrim yokken bir kaç olay yaşamıştım. Burda anlatılanları okudum fiziksel olarak çoğu şeyi birebir benimde yaşadığımı farkettim. Ben küçüklüğümden beri böyle şeylere çok meraklıyımdır. 7-8 yaşındayken hayaletlerden, ruhlardan korkmam gerektiği yerde ben onlara ilgi duyuyordum. Ve geçen yaz bir olay geldi başıma. Anı anına aklımda, unutcağımıda pek sanmıyorum. Akşam saat 1 gibi odamda uykuya daldım. Rüya gördüğümden eminim o sırada, gördüğüm rüyayı hatırlamıyodum ama korkulucak bi tarafı olmadığınıda iyi biliyodum. Korkuyla uyandım dümdüz yatıyodum, ayaklarım yapışık, ellerimde göğsümün hemen altında birleşmiş şekildeydi,( Ki ben normalde hiç öyle kazık gibi yatan biri değilimdir.) kalp atışlarım sanki 1-2 saat hiç durmadan koşmuşum gibi atıyordu. Ve ellerim ayaklarım uyuşmuştu, karıncalaşmıştı. Sonra yatağımın hemen kenarında bi kız çocuğu gibi bişey vardı 1 metre boylarında, kafası hafif öne eğik, ve oldukça belirgin sarı renginde yağmurluk tarzında bişey vardı üstünde. Gözlerimi kapattım bir kaç sanıye açtığımda yoktu. fazlasıyla korkmuştum bunu anneme anlattığımda kötü bi rüya ve karabasan demişti. O olayın üstünden sonra sürekli yerimden sıçrayarak uyandım, uyandığımda kalp atışlarım hiçbirinde normal değildi. Bu kış yine buna benzer bi olay daha yaşadım. Odamda yine uyuyordum ve yine korkuyla uyandım, yine aynı pozsyonda yatıyordum ellerim ayaklarım uyuşmuştu. yorganım yukarı kıvrılmıştı o kıvrılan tarafındanda siyah bi yüz vardı. Belirgin olarak hatırladığım tek şey gülüşü ve gözleri. Kafama bi baskı uygulanıyordu, kafamı çeviremiyordum! Annemde bana yazın gördüğüm olaydan sonra 21 kere besmele söyle, inan demişti. Ve gözlerimi kapatarak onu yaptım 21.ye geldiğimde gercekten yok olmuştu, üstümden bi ağırlık gitmişti ellerimi hareket ettirdim uyuşukluğu gidene kadar. Kalp atışlarım normale gelesiye kadar bekledim. Ama tabi ki rahat bi uykuya dalamadım. Ve şu ana kadar bi daha öyle şeyler görmedim ama sıklıkla bi yerden düşüyomuş gibi uyanıyorum, kalp atışlarım hızlı ve ellerm ayklarım uyuşmş oluyo. Bunun astral seyahatla bir alakası var mı? Gördüklerimin rüya olmadığından eminim malesef. Artık astral seyahat denemelerime bilinçli olarak başlamak istiyorum. Bu gördüklerim hakkında bana görüşlerinizi bildirirmisin. Lütfeen. Deli olmadığımı bilmek içimi rahatlatıcak :)

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Re: Rüya mı gerçek mi? Bende uykumda astral seyahtmı çıkıyor

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 02 Tem 2011, 17:54

uyurken HERKEZ bedeninden ayrılır.
Psi ball-psi pet-levitasyon-telepati amaçlarımdır.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

paranormalactivity

Okunmamış mesaj gönderen paranormalactivity » 02 Tem 2011, 17:57

aliyildiz_11 yazdı:uyurken HERKEZ bedeninden ayrılır.
Evet ama Farkındaysan uyandıktan sonra bişeyler oluyor.

pandora

çokçokçok acil ...

Okunmamış mesaj gönderen pandora » 02 Tem 2011, 23:06

arkadaşlar ben yaklaşık 2 yıl önce astral seyahat hakkında çok derin arastırmalar yaptım , birkaç ay ugrastıktan sonra sonunda bir gece bir deneme esnasında belirtileri farkettim. kulağımda ugultular , çınlamalar.. birden çok korktum ve gözlerimi actım. uyuyamadım korkudan.. küçüklüğümden beri , karanlık , in-cn korkularım vardır zaten :D bugun yine bir ortamda açıldı konu ve arastırma yaptım. bu kez ilk denememde yine ugultular ve bu sefer vucudumda bi uyusukluk hissettim. yine çok korktum ve gözlerimi açtım.. herkes yıllarca ugrasıp yapamazken , ben yapabiliyoken korkum yüzünden tam basaramıyorum. bunu nasıl aşabilirim ? lütfen yardımcı olun.. ruhumu bedenimden cıkarmayı absardıgımda karsılacakalrımdan korkuyorum , geri dönememekten değil .. lütfen biri sana zarar vermez yerine , gercekten içime sinicek bir cevap versin. rahatlıyım ve birkez basarıyım bunu tam anlamıyla. zaten devamı gelir ...

HeroN

Okunmamış mesaj gönderen HeroN » 03 Tem 2011, 17:14

pandora ilk astrale cıktıgımda bende cok korkmustum astralden dondugumde o gece uyuyamamıstım korkudan bıdaha olur dıye :) oncelıkle çeşitli şeyler oluyor cıkarken çınlamalar tıtremeler çığlıklar bunlara aldırmadan konsantre olucaksın ancak oyle cıkarsın yoksa onlardan korkup kacarsan hiç birşey yapamazsın ne gorursen ne olursa aldırma sadece konsantre ol . . .
Facebook Link : http://www.facebook.com/atakanbesir
Lucid Dreamer

paranormalactivity

Okunmamış mesaj gönderen paranormalactivity » 04 Tem 2011, 18:37

Dostum sen tam olarak neyden korktuğunu söylesen ? Geçişi yaptıktan sonra karşılaşıcaklarından mı korkuyosun ? yoksa geri dönememekten mi ? Karşılaşıcaklarından korkuyosan sen karşılaşmak istemediğin sürece başka varlıklar senin karşına çıkmıcak. Veya geri dönememkten korkuyosan dediğin gibi korkum yüzünden başaramıyorum diyosun. Geçiş yaptıktan sonra korkuncada kendine geliceksindir zaten . Korkmana hiç gerek yok. Öteki taraftan mı kotkuysun yoksa ? :)