Astral Seyahat . ( TEKNİK YOK )

Astralseyahat nasıl yapılır? Astralseyahate nasıl çıkılır? Astralseyahat teknikleri nelerdir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

muslumraz
Yaşadığınız İl: 62 Tunceli
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral Seyahat . ( TEKNİK YOK )

Okunmamış mesaj gönderen muslumraz » 14 Mar 2014, 19:04

Arkadaşlar Aslında Çıkmak İçin Kendinizi Çok Yoruyorsunuz . Aslında Teknige İhtiyaç Geregi Yok en Kolay Yöntem .

Uykulu ve Uykusuz Durumdayken Bilincin Açık olması Bunun Nasıl Olacagını Size Tarif Edeyim .

Ögleden Sonra 2-3 Gibi Yatın . Ve Saat 7-8 gibi Kalkın Kendinizi DİNÇ Hissedin . Yani Enerji Olsun . Sonra Akşam Vakti .

Yatma Vakti Geldigin de Gece 1 -2 Gibi Yatmaya Çalışın Ama Uykunuz Gelmicektir. Düşünerek Konuşun . Ve Düşündügünüzü İçinizden Yorumlayın . Sonra 10-15 Dk Sonra Birden Hayal Ettiginiz Şeylerde Gariplik Olacak Ve Astral Seyahat Başlicaktır . Ve Ağır Derecede Bi Çınlama Ve Gözünüzün Önü Bem Beyaz Olucaktır . Ve Orda Kendinizi Serbest Bırakın . Ve Çıkın . Korkupta Çıkmak İstemeyenler . Sag Elin Serçe Parmagını Oynatarak Beyne Vucudun Uyumadıgını Sinyalini Göndererek Kalkabilirsiniz .

Astral Seyahat : Nasıl Oluyor ? Astral Seyahat Beyni Uyutup Fiziki Bedenden Kaçmak Gibi Düşünün . Hani Hapishaneden Kaçarsınız ve Polis Veya Jandarma Tekrar Sizi Buldugunda Aynı Yere Koyar . Bunun Gibi :)

Ve Çıkmadan Önce Rabbimin İsmini Tekrarlayın . Salavat ve Şahadetinizi Getirerek İşleme Başlayın .

Yorumlarınızı Bekliyorum . ( EN KOLAY YÖNTEMDİR )
Astral Seyahat . Hayaliniz Burda Gerçekleşir :)

ESP
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Yaptı Beğeniler: 2 time

Re: Astral Seyahat . ( TEKNİK YOK )

Okunmamış mesaj gönderen ESP » 19 Mar 2014, 13:45

Kendimizi aşırı yormadan önce uyusak ve sonra duş gibi bir şeyler alsak uykumuz pek gelmez ama yatma isteği de gelir. Öylede olur bence ama tabi bu da güzel yöntem teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
paradoks.....
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Yaptı Beğeniler: 4 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen paradoks..... » 23 Mar 2014, 06:28

tesekkurler guzel teknik :)

Maxiboy
Yaşadığınız İl: 13 Bitlis
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Okunmamış mesaj gönderen Maxiboy » 28 Mar 2014, 09:13

Deniyeceğim dostum Konu için teşekkürler

Lindie-G
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen Lindie-G » 29 Mar 2014, 11:30

Merhaba,
Son bir kaç yıldır öyle tuhaf şeyler yaşıyorum ki sorularıma cevap ararken sitenizi buldum.
Önceleri büyüklerin bizi korkutmak için anlattığı şeylerin bilinçaltında birikip su yüzüne çıkması kaynaklı hayaller ve bunlara bağlı korkular yaşadığımı sanıyordum fakat araştırdıkca bunun böyle olmadığını gördüm.
Su anda annemle gorusmedigim için bunları ona sorma fırsatım yok ama astral seyahati araştırmayı seçmenin en büyük nedeni çocukluğumdan hatırladığım bazı konuşmalar... Annemin bir kac arkadaşıyla bu konuları konuştuğunu çocukluğundan beri bunu yapyapabildiğini iddia ettiğini hatırlıyorum. Bu tür şeylere hep ilgi duyardı zaten..
Ama ben onun aksine hep korkardim. Bu yaz erkek arkadaşıma masaj yaparken onu istemeden yattığı yerden bir cm kadar havaya kaldırdım. Hatta bunu gözlerimle gördüm. Onun annesi de bu tür şeylerle yakından ilgilendiği ve 2. Seviye reiki ustasi olduğu için durumu ona sordum. Telekinezi yeteneğim olduğunu söyledi. Aynı zamanda enerjimi kontrol edip beni reiki ye başlamam konusunda da teşvik etti. Ama ben yine korktuğum için üzerine düşmedim. Hep olan şeylerin aslında olmadığına inandırdım kendimi. Buna rağmen hala evde eşyalar ttuhaf tuhaf triplere girdiği için, elektrikli aletlerimin hepsini bozabildigim için ve her gece sabaha kadar uyanık olduğum ve bedenen yataktan hiç kalkmadığını halde yaşadığım şehrin sokaklarında gezdiğimi hissederek sabah bütün gece rahat rahat uyumus gibi dinç uyandigim için artık bunu kullanmayı öğrenmek istiyorum. Çünkü sanırım bu istesem de kacamayacagim bir şey... Nerden baslayacagimi da bilmiyorum bana yardım edin lütfen...

zlatanresat
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Aldığı Beğeniler: 15 time

Astralseyehatla ilgili bir sorunum var bakarmısınız ?

Okunmamış mesaj gönderen zlatanresat » 29 Mar 2014, 15:32

Arkadaşlar astral seyahate merak saldım bir kaç denemede bayağı bir yaklaştım bugün böle bir durum oldu ;
Yatağa sırt üstü uzandım nefes alıp vererek ara sıra gözlerimi açıp ayaklarım uyuşuyor vs.. içimden söyleyerek her yerimi uyuşturdum karıncalandı her yer ters düşünce falanda yaptım alnımda bir gerilme oldu beyaz bir görüntü geldi bende ip tekniğini uyguladım kalbim falan hızlı atıyordu her ipi çektiğimde sanki bişe oluyodu gerçekten yükseliyodum tam çıkıcam derken tuhaf tuhaf şekiller göründü internette bunları cin vs.. sananlar varmış ama bunlar beynin bizi rüyaya hazırladığıymış bende korkmadan devam etmeye çalıştım en sonra bir suratmı gözmü gözüktü çığlık atarak sıçradım yataktan sanki düşmüş gibi oldum arkadaşlar istemsiz oldu korkunçtu bayağı neden oldu sizce nerde hata yaptım ne yapmalıyım lütfen yardım edin :(