Astral Seyahate Giriş AstralSeyahat çalışmaları Nasıl Yapılmalı?

Astralseyahat nasıl yapılır? Astralseyahate nasıl çıkılır? Astralseyahat teknikleri nelerdir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Astral Seyahate Giriş AstralSeyahat çalışmaları Nasıl Yapılmalı?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 20 Ara 2012, 21:53

ResimAstral Seyahate giriş olması bakımından yapılabilecekleri kısaca aşağıya yazıyorum.

* Kendinize Müsait bir yer belirleyin mümkünse kimsenin odaya girmeyeceğine emin olduğun bir yer ve zaman olsun
* Sessizlik daha belirgin olduğu için gene mümkünse herkesin uyuduğu zamanlar daha idealdir ancak zaman sorunun varsa ikindi sonrası da uygun olur.
* Oda ne çok sıcak ne de soğuk olmalı. Dikkatinizi dağıtıcı ışıklar olmamalı (Çok ta sorun değil ancak başlangıçta daha iyi olur)
* Tüm ihtiyaçlarınızı gidermiş olun. Ne çok aç ne çok tok olmalısınız. Bedenininizden herhangi bir uyarı gelmemesi konsantrasyon için iyidir. Tamamiyle ruh dünyanla başbaşa kalabileceğin bir ortam oluşmalı.
* Sırtüstü uzanın bedeninizin hiçbir yerinden rahatsızlık uyarısı almayacağınız şekilde yerleşin.

** Gözlerinizi kapat ve derin derin 10 defa nefes alıp verin. Tüm dikkatini alıp verdiğin nefese verin. Bir şeyler düşünmemek için çaba sarfetmeyin sadece dikkatinizi nefes alış verişinize verin.
** Derin bir nefes alın ve parmak uçlarınız dahil ayaklarınızdaki tüm kasları sıkın öyle ki ayaklarınızda enerjinin boşalmadığı yer kalmasın deşarj olsun. (Aynısı tüm kasma ve sıkma işlemleri için de geçerli. Eğer bunu hissetmezseniz tekrarlayın. ) Nefesinizi verirken ayaklarınızdaki kasları serbest bırakın.
** Aynı işlemi sırasıyla bacaklarınız, kalçalarınız, karın bölgeniz, el ve kollarınız, vücudunuzun üst kısmı, boynunuz, yüzünüz için tekrarlayın ve son olarak ta derin bir nefes alarak tüm bedeninizi kasarak nefesinizi verirken tüm bedenini gevşetin.
** Bu işlemi her defasında yapmak zorunda değilsiniz ancak bedeninizi keşfetmeniz, bedeninizdeki enerjiyi hissetmeniz ve ruhsal alem ile irtibat kurmanız açısında son derece etkilidir.
** Bu işlemden sonra sadece bedeninizdeki gelişmeleri gözlemleyin, akıp giden enerjiye odaklanın
** Eğer zihniniz yeterince hazırsa zaten mümkün olduğunca derinleşecek ve taransa geçmiş olacaksınız
** Bu evrede kendinize telkinler verebilirsiniz.. (Beden dışı yolculuğa hazır olduğunuz, sizin için çıkışın zor olmayacağı ile ilgili)
** Ters alıştırmalar yapın. Bu beyindeki gerçeklik duygusunu yıkmada yardımcı olacaktır. Yatakta yattığınız istikametin tam tersi bir pozisyonda yattığınızı düşün. Yatakta yarım metre yukarıda veya aşağıda olduğunuzu hayal et, Kendinize odanın bir köşesinden baktığınızı düşün. Tüm bunları yaparken ilk bir kaç saniyede başarılı olacaksınız fakat sonrasında beyin bunun gerçek olmadığını yani 3. boyutlu alemde olduğunuzu size hatırlatmak için düşüncelerinizi dağıtıp gerçeğe çekecektir. Bu alıştırmaları yaptıkça daha uzun süreler istediğinizi elde ediyor olacaksın. Alıştırmaların süresini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
** Sonra kendinize uygun olduğunuz bir tekniği uygulamaya başlayın.

Bunları 1 hafta boyunca yapın sonuçları buraya yazarak paylaşın bir hafta sonunda benim özellikle çok faydasını gördüğüm bir teknik var onu eklerim.

akreportal'da bir soru üzerine yayınladığım yazı düzenlenerek eklenmiştir.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

herneyse
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan

Re: Astral Seyahate Giriş AstralSeyahat çalışmaları Nasıl Yapılmalı?

Okunmamış mesaj gönderen herneyse » 21 Ara 2012, 19:45

tam transa geçicekken vücudumda saçma sapan bir kaşıntı çıkıyor konsantre olamıyorum ne yapmalıyım ?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 22 Ara 2012, 22:30

Kaşınan yerlerini kaşı ve devam et. Bunu sorun haline getirme kısa süre sonra tekrar kaldığın yerden devam edersin "Buda nereden çıktı, hay Allah, tüh tüm konsantrasyonum kayboldu" gibi telkinler vermeyin kendinize. Kaşıyın ve devam edin.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
ÇağatayUlusoyum
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen ÇağatayUlusoyum » 29 Ara 2012, 00:48

Hocam ben birkaç gün denedim bu tekniği . Zihnimiz hazırsa zaten transa geçiyoruz demişsin ya ben orda sorun yaşıyorum. Sanırım tam transa geçiyorum,Sonra tellkinlere başlıyorum sonra bir anda birşey oluyo.Bakıyorum ki uyumuşum :D Şimdi bana gündüz yap diyeceksiniz sanırım.Ama ona da vakit bulamıyorum.Her gün 5'e kadar okuldayım zaten :/
Bi 'Çağatay' , bi Astrall ;)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Ara 2012, 12:27

Yok gündüz yap demeye gerek yok. Çalışmaya devam et bir süre sonra uyumamaya veya uyuduğunda istediğin yerlere gitmeye başladığını göreceksin
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
ÇağatayUlusoyum
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen ÇağatayUlusoyum » 29 Ara 2012, 18:48

Peki,teşekkür ederim.Denemeye devam edeceğim :)
Bi 'Çağatay' , bi Astrall ;)

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci
Aldığı Beğeniler: 6 time

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 30 Ara 2012, 02:27

Çok başarılı bir konu olmuş
Astral Profosörü.

Why So serious?