Brain Wave Generator (OKUYUN ASTRAL SEYEHATTEN KORKMICAKSINZ

Astralseyahat nasıl yapılır? Astralseyahate nasıl çıkılır? Astralseyahat teknikleri nelerdir?

Moderatörler: Bru-x, Astral

Furns
Aldığı Beğeniler: 2 time

Brain Wave Generator (OKUYUN ASTRAL SEYEHATTEN KORKMICAKSINZ

Okunmamış mesaj gönderen Furns » 09 Haz 2011, 08:54

Arkadaşlar Şimdi Soracaksınız Bna brain wave Ne işe yarar die ? Hemen Açıklıyorum Brain Wave Generator astral seyehate çıkmanızı sağlar rahat bir şekilde astarl seyehate çıkarsınız Saat Ayarlamaları mevcut yani mesela ben 60 dakka çıkmak istiyorum ordan ayarlıyorsunuz 60 dakkanın sonunda beyninize sinyal yolluyor ve sizi uyandırıyor Ama Şöyle Bir söylenti var astarl seyehate çıkınca dönemiyorsun die Arkadaşlar yok öle bişey Sakın İnanmayın Şunuda Unutmayın astral seyehat sadece Beyine oynanan bir oyundur Yani astral seyehate çıktığınız zaman 3 harfli felan görmüyorsunuz Onları siz beyninizde yaratıyorsunuz Astral seyehat parapsikolojinin en zararsız bilimidir HEMEN LİNKİ VERİYORUM http://www.bwgen.com/download.htm

Parapsikoloji
Yaptı Beğeniler: 1 time

Re: Brain Wave Generator (OKUYUN ASTRAL SEYEHATTEN KORKMICAK

Okunmamış mesaj gönderen Parapsikoloji » 13 Tem 2011, 18:04

Furns yazdı:Arkadaşlar Şimdi Soracaksınız Bna brain wave Ne işe yarar die ? Hemen Açıklıyorum Brain Wave Generator astral seyehate çıkmanızı sağlar rahat bir şekilde astarl seyehate çıkarsınız Saat Ayarlamaları mevcut yani mesela ben 60 dakka çıkmak istiyorum ordan ayarlıyorsunuz 60 dakkanın sonunda beyninize sinyal yolluyor ve sizi uyandırıyor Ama Şöyle Bir söylenti var astarl seyehate çıkınca dönemiyorsun die Arkadaşlar yok öle bişey Sakın İnanmayın Şunuda Unutmayın astral seyehat sadece Beyine oynanan bir oyundur Yani astral seyehate çıktığınız zaman 3 harfli felan görmüyorsunuz Onları siz beyninizde yaratıyorsunuz Astral seyehat parapsikolojinin en zararsız bilimidir HEMEN LİNKİ VERİYORUM http://www.bwgen.com/download.htm
Lütfen yazanları çevir ki saatlerce kalmayayım.
Parapsikoloji'nin astral merakı.

waffeln98
Yaşadığınız İl: 18 Çankırı
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Brain Wave Generator (OKUYUN ASTRAL SEYEHATTEN KORKMICAKSINZ

Okunmamış mesaj gönderen waffeln98 » 05 Ağu 2014, 15:30

senin dediğine göre astral seyahat sadece beyin oyunudur gerçekleri falan göstermiyor ??

Kullanıcı avatarı
PsycCix
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1 time

Re: Brain Wave Generator (OKUYUN ASTRAL SEYEHATTEN KORKMICAKSINZ

Okunmamış mesaj gönderen PsycCix » 05 Ağu 2014, 20:59

Benzer bir paylaşım Akrepkral tarafından yapıldı.Bunu verirken Türkçeleştirsen daha iyi olurdu , bilgi vermemişsin stereo dinlemeyince olmuyor herhalde ve bunu paylaşırken mp3 kaydedip paylaşsanız çok makbule geçicek.Paylaşım için teşekkürler .
Uçurtmalar, rüzgar kuvvetiyle değil, bu kuvvete karşı uçtukları için yükselirler.