msn şifre kırmak

Moderatör: Bru-x

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
caryes
Teşekkür etti: 0

msn şifre kırmak

Okunmamış mesaj gönderen caryes » 27 Mar 2010, 11:13

arkadaşlar aranızda msn şifresini kırabilen biri varsa benimle özel mesajdan irtibata geçebilr mi? önemli bi durum için lazım. şimdiden teşekkür ederim =)
En son caryes tarafından 27 Mar 2010, 11:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

cehalet

Re: msn şifresi bulma

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 27 Mar 2010, 11:15

fake msn atarak kırabilirsin onun dışında bildiğim yok olanlar da zahmetli işler...
Bana gezmediğiniz bahçeleri anlatmayın.Yüzmediğiniz denizleri görmediğiniz memleketleri anlatmayın.Bana gördüklerinizi anlatın başkalarının gördüklerini iddia ettikleri şeyleri değil...

umuthasanov

Re: msn şifresi bulma

Okunmamış mesaj gönderen umuthasanov » 27 Mar 2010, 11:40

Birkaç yolu var bunun.Ben de fazla bilmiyorum ama bildiğim kadarını anlatayım.
-Programla kırabilirsin.Msn sini kırmak istediğin kişiye çeşitli hack programlarıyla(ör:turkojan) hazırlanan exe veya jpg halinde bir dosya gönderir onun başka bir şey olduğuna inandırırsın.O dosyayı alıp açınca örneğin bir program veya bir resim in içine sakladıysan o aynen açılır ama onunla aynı anda virüs de bilgisayarına girer.Sen de kendi bilgisayarından onun her yazdığı şeyi bütün girdiği şifreleri görebilirsin.Keylogger da olduğu gibi.
-Eğer ben o kişiyi kandırıp dosyayı ona atamam diyorsan ve eğer msn sini kırmak istediğin kişi sana yakın birisiyse bir bahane bulup evine gidebilirsin.Evine gitmeden önce tabi internetten bir keylogger bulman ve belleğine atman gerekli.Msn sini kırmak istediğin kişinin evine gittiğinde 2 dakika için bir yere ayrılırsa (tuvalet,mutfak vb.)sen hemen keylogger ı bellekle kişinin bilgisayarına atıp kur.

-Eğer diğerini de yapacak durumda değilim diyorsan fake bi site hazırlarsın(html bilmiyorsan fake dosyalar inernette mevcut).Bunu hackleyeceğin kişiye yollarsın ve fake site eğer sahte bir msn hack sitesiyse dersin ki bak bu siteyle çoğu msn leri hackleyebiliyorsun filan kandırıp gönderirsin.Tabi o fake'te birinin msn sini hacklemek için kendi msn sini ve şifresini yazması gerektiği yazacak.Fake yi göndermeden önce onu not defteriyle açıp oradaki mail adresi olan bölüme kendi mail ini girmelisin ki kişi oraya bilgilerini girip butona tıkladıktan sonra onun girdiği msn ve şifre senin mail adresine gelsin.İlla göndereceğin site hack sitesi olacak diye bir şey yok bir oyun sitesi msn sitesi vb. şeyler de olabilir -ki bunların hepsi hack sitelerinde mevcut-.

-En basit yöntemleri de kullanabilirsin.Örneğin şifresini tahmin etmek gibi.

-Veya şu an adını hatırlamıyorum ama msn nin değişik bir sürümü var ve onu kullanarak msn de kişiyle konuşurken onun adına yazabiliyorsun.Yani msn de Karşındakinin nicki:(buraya kendin yazıyorsun o yazmış gibi görünüyor).Eğer kişi bu programı ve bu özelliği bilmiyorsa onu sanki siz konuşurken bir hacker sizin msn nizi sabote etmiş gibi gösteri ve onu kandırırsın.Eğer msn şifresini vermezse şu an ulaştığın IP bilgileriyle bilgisayarını çökertebileceğini söylersin.

Çok açık anlatmadığımı biliyorum ama çok fazla bir şey bilmiyorum.Eğer sadece hack içerikli sitelere girersen bu yazdığım yöntemlerle ilgili daha ayrıntılı bilgiler bulabilirsin.

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
İletişim:

Re: msn şifre kırmak

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 27 Mar 2010, 15:37

msnem çalınmadığı için denemedim ama wordlist ve gerekli programlar ile kırılabiliyor yani bir çeşit deneme yöntemi ayrıca bu programları bulmak kolay değil

Kullanıcı avatarı
zaza54

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 27 Mar 2010, 15:57

bunu yaparım ama bilgisayarın en az 1 hafta açık aklması lazım istersen pm at esra ;)
ASTRAL
group146423@groupsim.com ekleyin yardımcı olurlar...

Kullanıcı avatarı
CeRRaH

Okunmamış mesaj gönderen CeRRaH » 27 Mar 2010, 19:45

kırmanın hiçbir çaresi yoktur.Bu işler o kadar basit diğil :P

Kullanıcı avatarı
HİPerSPAce

Okunmamış mesaj gönderen HİPerSPAce » 27 Mar 2010, 19:51

CeRRaH yazdı:kırmanın hiçbir çaresi yoktur.Bu işler o kadar basit diğil :P
Var.Hatta benim e-okula saldırı bile yapan arkadaşlarım var ama paylaşmak olmaz:D
HiPerSPAce

Kullanıcı avatarı
kinetik_prens

Okunmamış mesaj gönderen kinetik_prens » 27 Mar 2010, 19:51

CeRRaH yazdı:kırmanın hiçbir çaresi yoktur.Bu işler o kadar basit diğil :P
var var kırıyolar ;I

Kullanıcı avatarı
fenomen

Okunmamış mesaj gönderen fenomen » 27 Mar 2010, 19:55

ever kiriyorlar:Dbenim facenin sifresini kirdilar ama salatalikla degismegi unutdular hemen degisdim :D
Chi energy beginner.

Kullanıcı avatarı
CeRRaH

Okunmamış mesaj gönderen CeRRaH » 27 Mar 2010, 19:56

kırabilen buyursun kırsın ben her türlü teklife açığım :D

“Bilgisayar Dünyası” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir