Yaklaşmış olabilir miyim ?

Moderatörler: Bru-x, Astral

Exarpp
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek
Aldığı Beğeniler: 1 time

Yaklaşmış olabilir miyim ?

Okunmamış mesaj gönderen Exarpp » 09 Eyl 2017, 14:31

Merhabalar dostlar foruma yeni katıldım. Parapsikoloji ile 4 seneden beri ilgileniyorum. Ve bir olay yaşadım sizinle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdi anlatacağım olayı dün yaşadım. Çok yorgun bir şekilde eve geldim ve hemen yattım. Yattığımda bir sürü rüya filan gördüm. Sonra sanırım uyandım gözümü açtım (fakat çok kısık bir şekilde). Neyse işte sonra kalkmaya çalıştım ama kalkamadım, elimi kaldırmaya çalıştım kaldıramadım. Hemen aklıma astral geldi. Belki bu evrede yaparak başarılı olurum diye düşünüdüm. Üstten kendime baktığımı, yukarı doğru uçtuğumu düşündüğüm anda yüksek bir ses kulaklarıma doğru basınç yaptı(vuhvhuvhuvuhvuh gibi bir ses.) kulaklarım tıkandı resmen. O anda ses kesildi evin salonunu çok az bir şekilde gördüm ve uyandım. ve kalktığımda kulaklarım hala tıkanıktı hani yolculukta vb olur ya onun gibi.

Yaşadığım astral olmayabilir ama yaklaştığımı düşündüm ya da tamamen doğal bir şey yaşadım.

Sağ olun şimdiden...
Bu mesaj için Exarpp adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Yönetici (13 Eyl 2017, 18:43)
Değerlendirme: 33.33%

Merdonaldo
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Aldığı Beğeniler: 2 time

Re: Yaklaşmış olabilir miyim ?

Okunmamış mesaj gönderen Merdonaldo » 09 Eyl 2017, 16:27

Evet yaklaşmıssın ilk çıkışta evini görmen iyi birkaç aşamada daha iyi sonuç elde edersin

Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir » 10 Eyl 2017, 16:21

Cevabın için çok sağ ol. Başka fikir verebilecek olan var mı ?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 13 Eyl 2017, 18:47

Exarpp yazdı:
09 Eyl 2017, 14:31
Merhabalar dostlar foruma yeni katıldım. Parapsikoloji ile 4 seneden beri ilgileniyorum. Ve bir olay yaşadım sizinle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum. Şimdi anlatacağım olayı dün yaşadım. Çok yorgun bir şekilde eve geldim ve hemen yattım. Yattığımda bir sürü rüya filan gördüm. Sonra sanırım uyandım gözümü açtım (fakat çok kısık bir şekilde). Neyse işte sonra kalkmaya çalıştım ama kalkamadım, elimi kaldırmaya çalıştım kaldıramadım. Hemen aklıma astral geldi. Belki bu evrede yaparak başarılı olurum diye düşünüdüm. Üstten kendime baktığımı, yukarı doğru uçtuğumu düşündüğüm anda yüksek bir ses kulaklarıma doğru basınç yaptı(vuhvhuvhuvuhvuh gibi bir ses.) kulaklarım tıkandı resmen. O anda ses kesildi evin salonunu çok az bir şekilde gördüm ve uyandım. ve kalktığımda kulaklarım hala tıkanıktı hani yolculukta vb olur ya onun gibi.

Yaşadığım astral olmayabilir ama yaklaştığımı düşündüm ya da tamamen doğal bir şey yaşadım.

Sağ olun şimdiden...
Merhaba hoşgeldin aramıza,

Tebrik ederim çok güzel bir nokta yakalamışsın çıkış için. Karabasan diye tabir edilen kataleptik evre ile uykuya dalış anı en kestirme yollardandır çıkış için. O tür anları değerlendirmek ilk çıkışları keyifli ve farklı kılacaktır.

sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/karabasa ... t2442.html
http://www.parapsikoloji.net/astral-sey ... dalis-ani/
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den