BU NEDİR AÇIKLAYIN

Moderatör: Bru-x

Kullanıcı avatarı
MadameBourjois
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 1 kez

BU NEDİR AÇIKLAYIN

Okunmamış mesaj gönderen MadameBourjois » 08 Oca 2015, 20:44

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Telekinezi dışında pek bir bilgim yok kusura bakmayın yavaş yavaş öğrenicem artık.. Başıma gelen şeyi birçok yerden araştırdım ama ne olduğunu anlayabilmiş değilim. Anlatıyorum:

Çok yakın bir kız arkadaşım (bu kızla ayrı eve çıktık beraber yaşıyoruz ama eşyalarımız düzenlidir kendimize ait oda ve dolaplar var) bana atkı almıştı ve ben bu atkıya resmen aşık olmuştum. Bir hafta önce kar yağdığında atkıyı takmak istedim ama kaybolmuştu. Evi altına üstüne getirdim, okulda sorup soruşturdum, kıza sordum yok, hiçbir yerde yok atkı ve kafama inanılmaz derecede takıldı bu. Gerçekten çok sevmiştim atkıyı kaybolmasına üzülmüştüm. İki gün önce gece rüyamda deja vu gibi bir şey oldu. Rüyamda yine atkıyı arıyordum evde bulamıyordum, arkadaşıma sorduğumda yine aynı cevabı alıyodum; 'görmedim, bilmiyorum'. Sonra arkadaşıma ait bi eşyayı avucumda tutup bi anda yürümeye başlıyorum hızlı hızlı ve dolabımı açıp en üst çekmecenin köşesinde çoraplarla iç içe geçmiş bir şekilde atkımı buluyordum. Daha sevinmeye fırsatım olmadan o sırada uyandım. Uyandığımda sanki cidden kalkıp dolanmış gibi hafif bi yorgunluk vardı. Çıktım yataktan çekine çekine açtım dolabın çekmecesini ve işte orda. Gerçekten ordaydı atkım.

Bunu nasıl yaptım bilmiyorum. Aslında yaptım mı onu da bilmiyorum. Eğer bu geliştirilebilecek bir şeyse buna yoğunlaşmaya hazırım. Tam olarak ne olduğu hakkında ve teknikleri hakkında bilgisi olan arkadaşlar rica ediyorum bana yardımcı olsunlar şimdiden teşekkür ederim :)
Gözün görmediği şey yok olmaz, yalnızca saydamlaşır.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 16 kez
İletişim:

Re: BU NEDİR AÇIKLAYIN

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 Oca 2015, 04:02

İyi akşamlar Hoş Geldiniz.

Nasıl kaybolduğu konusunda bir şey söyleyemeyiz ancak bulunma aşaması ile ilgili şunlar söylenebilir.

Hiçbirşey yok olmaz ve herşey iz bırakır. Durugörü adı verilen deneyimde normalde gözle görülemeyenler görülebilir bunda geçmiş veya gelecek ayrımı yoktur. Bizim aslımızı oluşturan ve parapsikolojide enerji beden diye de tabir edilen ruh için zaman ve mekan sınırı yoktur. Geçmiş ve gelecek arasında belli evrelerde ve sınırlar dahilinde gidip gelebilir. Cümlenin başında dabahsettiğim gibi herşey iz bırakır ve bir şekilde bulunur. Avcunuzda arkadaşınıza ait bir nesne tutmanız daha önce konuyla ilgili okuduğunuz veya duyduğunuz bilgi ile ilgili olabilir. Genelde telepatik bağ kurmak için bir kişiye ait nesne kullanılır çünkü o nesnede o kişiye ait izler bulunur. Medyumlar birilerini bulmak için genelde onlara ait bir eşyayı veya resimlerini kullanırlar.

Siz bilinçsiz de olsa bilinçaltının etkisi ile sanırım durugörü yeteneğinizi kullanmışsınız. Eğer geliştirmek isterseniz durugörü ve astralseyahat konusuna eğilebilirsiniz.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

misafir-oyuncu
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Astral Seyahat yepyeni teknik ilk denemenizde çıkacaksınız :)

Okunmamış mesaj gönderen misafir-oyuncu » 28 Şub 2015, 21:20