Bu bir yetenek mi? Ve geliştirmek için ne yapmalıyım?

Moderatörler: Bru-x, Telekinetik

NaimtrFatihkul
Teşekkür etti: 0

Bu bir yetenek mi? Ve geliştirmek için ne yapmalıyım?

Okunmamış mesaj gönderen NaimtrFatihkul » 09 Şub 2010, 19:19

Geçen yazlarda online oyunlara merak sarmıştım oynarken fazla heyecanlanıp önem verdiğimde heves ettiğimde çat error falan veriyo ya da kapanıyo ve masaüstü sanki o oyun hiç açılmamış gibi oluyo ve de kasmıyo... En son bikaç gün çnce sevdiğim ve yni başladığım bi oyunu oynuyon heves ve heyecan bi süre devam etti ve çat error (error geldiğinde bu sesi duyuyo gibi oluyomgıcık da oluyom biraz) her neyse bu konuda Allah beni heves konusunda uyarıyosa neden vesilesi elektrikle ilgili bi konu? (bu arada elektrokineziyle uğraşıyorum) Yani vesilenin elektrik olması ve elektrokineziyle ilgileniyo olmam bana bunun bir yetenek olup geliştirebilmeye daha yatkın olduğum kanaatine varıyorum. Bunun için ne yapmalı nasıl geliştirmeliyim?(elektrokineziyi değil bilgisayarda ki değişimleri) Bu arada bi arkadaşın yakında pc zihinden kullancam sözü aklıma geldi.

Kullanıcı avatarı
ypmr

Re: Bu bir yetenek mi? Ve geliştirmek için ne yapmalıyım?

Okunmamış mesaj gönderen ypmr » 09 Şub 2010, 19:33

bundan emin olman için bi kaç oyun daha al sevdiğin ve istediğin oyunlar olsun bakalım onlardada aynı sorun olcakmı.olursa sonra sevmediğin bi oyunu al.sonra bilinçli yap falan...ama önce emin ol

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 09 Şub 2010, 20:16

oyundan veya bilgisayarın yavaşlamasından kaynaklanmış olabilir birçok sebep var
bende eskiden gta yüklemiştim adama vurunca ateş edince yada 5 yıldız yapınca oyun kapanıyordu

NaimtrFatihkul

Okunmamış mesaj gönderen NaimtrFatihkul » 09 Şub 2010, 20:39

Kardeş sadece bugün olanları söylüyorum... Counter de bir bölüm seçiyorum online güzel bölümdü diye diye hevesle giriyorum sonuş adam seçtiğim anda oyunun ilk açıldığı sayfayageliyo . Abim bi süre sonra giriyo onla dalga geçiyom oynayamıcan diye onda aynı hata olmuyo???!!!...

Crossfire oynuyom bu bölüm fena değildi diye giriyom yarım saat oynuyom. Arkasından işte bu bölüm güzeldi diye başka bölüme giriyom çat ERROR...!!!???
Bu gün bikaç defa oldu bu dediklerim counterde mermi bile sıkamadım içimde kaldı. Olayın benden kaynaklı olduğuna eminim ve bilgisayar daha yeni format yedi bilgisayar hatası olması saçma şöyle ki sadece benim heveslendiğim zamanlarda oluyo ...
Sevgi ve saygılarımla bunu nasıl kontrol altına alabilir ve kullanabilirim masterlar yardıııııımmm.

Ve geçenler arkadaş hoş olmayan bir şekilde bacağıma yumruk attı (şakasına ama acıdı) ve ben gerçekten uyuz sinir gıcık öfke vb duygular yaşadım ve sadece baş parmağımla ve işaret parmağımla onun herhangi bir parmağını sıktımm. Hafif bir bastırmada kıvrandı. Fakat başka bii arkadaşa denedim hiiç bişey olmuyo dedi. Sonra bi daha vuran arkadaşa denedim öfkem devam ediyorsa kıvranıyo onu affettiğimdeyse hiç bi şey olmuyodu:::
Tesadüf diye bi şey YOKTUR. Açıklama isteyenler için gerekli yazıyı nette yayınlarım ...Tekrar sevgi ve saygılarımla...

fenerlix73

Okunmamış mesaj gönderen fenerlix73 » 09 Şub 2010, 20:53

olum senın bılgısayar bozuk sen konuyu yanlış sıteye açmışın http://forum.donanimhaber.com/ bu sıteye aç mantıklı cevap veren çıkar
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ZUHAHAH

BU KONUYU ELEKTROKİNEZİYLE İLGİLENEN BİRİNE SORMAK LAZIM AMA BU SİTEDE ÖLE BİRİ YOK GALİBA......

Kullanıcı avatarı
byfreestylerap
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen byfreestylerap » 09 Şub 2010, 21:11

elektrokinezi karışık bir konudur bence bilgisayarı bozuk değil
bende bir defasında sınıfta 2 kişiye bir olay yüzünden sinirlenmiştim 2sinin birden karnı ağrıyordu
yani bir etki yapmış olabilirsin