Aynı anda aldığım birkaç kitap

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
criminal_1994
Teşekkür etti: 0

Re: Aynı anda aldığım birkaç kitap

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 » 05 Nis 2010, 17:25

tes1907 yazdı:valla tarotlarla beraber 80 tl tuttu :D

anam babam bilio ama ne denli yüksek çalışmalar yaptığımı fln bilmiyo sadece kaşık büktüğümü ve wheel çevirdiğimi bilio onlara söylememek en iyisi egomu yeneli çok oldu artık bura hariç neredeyse hiçbir yerde konuşmuyorum...

vanga bana çok büyük bi rehber oldu ben bu sıralar dünya ile ilgili dinleri v.s. araştırıyodum vangayı okumak beynimdeki eksik parçaları birleştirdi ama hala yaşamın amacını çözemedim o ayrı tabi :D
Kim yaşamın amacını çözebildi ki?

Kullanıcı avatarı
acar12
Teşekkür etti: 0

Re: Aynı anda aldığım birkaç kitap

Okunmamış mesaj gönderen acar12 » 16 Nis 2010, 19:45

Dünyanın ve yaşamın amacı aslında cok basit tabi ufak bi önyargıyı aşarsan soleki aslnda konu cok uzun ama özetliyecek olursak cevrende gordugun duydugun hissettigin tattıgın her şey elektrik sinyallerinden ibaret bu da Allah(c.c) ün bir imtihanı cevrende gordugun her şey sana cok canlı cok yaşanmaya deger geliyor ama hepsi beynimizin bize bir oyunu bunu anlamak cok guc ama anladıgın zaman dünya senin icin cok farklı bi yer olur artık dünyevi sıkıntılardan soyutlanırsın her şeyi cok basit cözersin sonra tk astral istedigni yap tabi once biseyleri anlamalısın ama uyarıyım bazen ters tepki yapabiliyor artık herkezin beyninde olusan bi elektrik sinyali olduqunu oqrenince onlara boot gibi davranabiliyorsun :)
Sabır kara bir dikeni yutmak, diken içini parçalayıp geçerken de hiç ses çıkarmamaktır...