DoğaL SeS TerapiSi

Moderatörler: Yönetici, Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
ceyman

DoğaL SeS TerapiSi

Okunmamış mesaj gönderen ceyman » 28 Eki 2009, 11:24

Bu program ile tüm yorgunluğunuzu atabiliyorsununuz.Ben kullanıyorum ve çok memnunum.

Kısaca programı açıklayım:
Birçok doğal ses mevcut.Örn:Okyanus, Dere, Yağmur, Gök gürlemesi, Kuş, Böcek, Kurbağa, Rüzgar çanları, uzay ambiansı. Bunlar menüdeki sıraya göre yazılmıştır.

Sadece bu kadarmı??
Tabiki değil.Programın asıl güzel işlevi:Beyin dalgaları...

Bu beyin dalgaları beyninize o dalganın frekansına göre komutlar verir.Örn:alfa beyin dalgası normal yaşantıda olmamız gereken mod.Ancak Sıkıntılar dertler vs bu mod dan bizi çıkartıyor.Yapmamız gereken 10-15 dk bu beyin dalgasını dinlemek ve rahatlamak.Daha lise çağında üniversiteye giden süper zekalar alfa modundan ne olursa olsun çıkmazlarmış(üni de hoca söyledi)
Ayrıca beyninizin çok yorgun olduğunu hissettiğinizde ve ders çalışmak zorunda kaldığızda 10-15 dk teta dalgasını dinleyin buda yorgunluğu alır.

Ayrıca sesleri karştırabiliyorsunuz yani okyanus kenarındayken o an yağmurda yağabiliyor ve bir yandan da kuşlar cıvıldaşabiliyor.Benim önerim beyin dalgalarınıda karıştırın araya.
Beyin dalgaları menüsünü görmek için Brainwave Synchronizer bölümünden select e tıklayın, 4 adet beyin dalgasından birini seçin.Tavsiyem beta ve deltadan uzak durmanızdır...Umarım beğenirsiniz

Ayrıca program full dür gerekli serial rar dosyasının içinde mevcuttur.

http://rapidshare.com/files/299104730/N ... py_3.0.rar[/dosyaindir]

kulaklıkla dinleyin

konuyla ilgili yorumlar

Alıntı:
Tek Türkiye2´isimli üyeden Alıntı
Güzel program işe yarıyor.Fakat ben herhalde ilk dinlediğimden şu teta,alfa,beta dalgaları felan varya başımı ağrıttı,hafif midem bulandı... Dinlerken o dalgaları yavaş yavaş başıma bişey oluyordu... Diğer doğa sesleri müthiş ...Sağol paylaşım için...
cvp:
Sen o dalgaları tek başına mı dinledin tek başına çok yavan kalır.Tavsiyem doğa seslerinide araya karıştır özellikle alfa 7 ve 8 hz olanını dinle.Ayrıca beta yı fazla dinleme beta derin ve rüyasız uyku frekansıdır.Hocamın anlattığına göre bununla meditasyonun ileri evreleri(başka diyarlara göç!) gerçekleştiriliyormuş o yüzden alfa ve teta en uygunları, beğendiğin içinde ayrıca teşekkür ederim

Alıntı:
murad1´isimli üyeden Alıntı
Peki bunlar ne işe yarıyor sanki bu alfa beni daha çok strese soktu size nasıl etki yaptı theta mı denesem? Bu konuyu biraz daha açabilirmiyiz?
cvp:
Hemen açıklamaya çalışayım, alfayı 10-15 dk dinlemeniz kafi, daha fazlası kafa yapar .
Uzak durmanızı söylediğim dalgalara gelirsek, Beta dalgası insanın uyarı dalgasıdır. Korktuğumuzda, sinirlendiğimizde, tartıştığımızda bu beyi beyini rahatlatıyon dalgası ortama yayılır ve enerjimiz azalır. Alfa dinleyerek rahatlayabiliriz.

Delta ise frekansı en düşük dalga olup, rüyasız uyku frekansıdır. Bilinçsizce kullanımı tehlikeli olabilir çünkü bu beyin dalgası ile meditasyonun ileri evreleri gerçekleştiriliyor. Benden söylemesi kendinizi başka diyarlara göç ettirmek istemiyorsanız bu frekansdan uzak durun.
Bu anlatımlar üniversitede dersini gördüğüm Hafızada tutma teknikleri dersinde edindiğim bilgiler sonucunda yazılmıştır, herhangi bir yerden alıntı yaparak yardım etmeye çalışmıyorum, buradan başka edindiğiniz bilgilere de garanti vermiyorum, istiyorsanız kendinizde araştırın.

calısma isteği olmayanlar için birebir

alıntıdır
En son Yönetici tarafından 29 Eki 2009, 11:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Sebep: Link yenilendi. Şifresiz yeni dosya eklendi

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: DoğaL SeS TerapiSi

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum » 28 Eki 2009, 11:25

sağol güzel çalışma..
::Welcome to home Bruce::

Kullanıcı avatarı
ceyman

Okunmamış mesaj gönderen ceyman » 28 Eki 2009, 11:40

saol yorumun için
kendim indirdim okul cağındakiler için bu program sayesinde başarınız artar bu konuyu bi siteden alıntı yaptım bu konuyu acan kişi bu program sayesinde üniversitede ortalama yapmıs düşünün artık burda paylaşmamın nedeni hem cok yararlı bir paylasım olması hemde sakin rahatlamıs bir beyinle daha iyi odaklanacığınızı düşündüm. günde 10- 15 dk ders calısmadan önce yada herhangi bir işi yapmadan önce dinlerseniz daha cok verim alırsınız;)

MeTaLzM

Okunmamış mesaj gönderen MeTaLzM » 28 Eki 2009, 12:51

hangisini indiriorz baya seçenek var
Kötülük olmasaydı , iyilik olurmuydu!!

Dünyada iyi insan yoktur, sadece kötüler ve kötülük yapmasını beceremeyen salaklar vardır.

İnsanoğlu hiç de kötü olarak yaratılmamıştır; ama hastalandığı gibi kötüleşir de.

Kullanıcı avatarı
ceyman

Okunmamış mesaj gönderen ceyman » 28 Eki 2009, 13:18

teki rar sifresi rapid olanı indir;)

Kullanıcı avatarı
ceyman

Okunmamış mesaj gönderen ceyman » 28 Eki 2009, 13:19

MeTaLzM yazdı:hangisini indiriorz baya seçenek var
rapid share olanını indir;)

Kullanıcı avatarı
optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 28 Eki 2009, 13:33

şifre istiyor..şifre nedir?
Belki son defa, belki yıllardan sonra
Sırlar içimde, korkarım anlatmaya
Aşk alır beni, kandırır beni
Küçük bir çocuk gibi...

zaten bi'gün herşey biter...

Kullanıcı avatarı
Diablo11

Okunmamış mesaj gönderen Diablo11 » 28 Eki 2009, 14:25

Şifresiz yeni dosya eklendi
En son Yönetici tarafından 28 Eki 2009, 15:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Şifresiz yeni dosya eklendi
"Géréğinde KuLağınLa Duy , Gereğinde GözünLe Hisset."

Kullanıcı avatarı
optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 » 28 Eki 2009, 15:22

mükemmel bişi yha:D
Belki son defa, belki yıllardan sonra
Sırlar içimde, korkarım anlatmaya
Aşk alır beni, kandırır beni
Küçük bir çocuk gibi...

zaten bi'gün herşey biter...

Kullanıcı avatarı
ceyman

Okunmamış mesaj gönderen ceyman » 28 Eki 2009, 15:23

optimist_21 yazdı:şifre istiyor..şifre nedir?
Şifresiz Yeni Link Eklendi
En son Yönetici tarafından 28 Eki 2009, 15:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Şifresiz yeni dosya eklendi