Sistem saati: 23 Tem 2014, 23:25

Konuya cevap yaz  [ 3 ileti ] 
Lucid Dream Teknikleri (Özel) 
Yazar Mesaj

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

Öncelikle bu teknikleri 1 yıllık lusid deneyimlerim sırasında buldum.Sizlerede faydalı olacağına inanıyorum.Biz arkadaş çevresinde bu vereceğim tekniklerden baya yararlandık.Hepsini kontrol ettik çalışıyorlar yani :D Son olarak kesinlikle alıntı falan değildir.Bizzat teknikler bana aittir.
Ve ilk defa burada paylaşıyorum...

Teknik 1

Ben adını sınırsız lusid tekniği koydum ve neden böyle dediğimi şimdi anlıyıcaksınız.İlk olarak rüyada bilincimize varınca lusid olduğunu anlıyoruz.İstediğimiz herşeyi yapıyoruz.Ve nekadar istemesekde lusid kararıyor ve bittiğini sanıyoruz bundan sonra normalde ya uyanırsınız yada uyumaya devam edersiniz.Ancak tekrar luside geri dönmek istiyorsanız bu dediklerimi yapın :) Lusid karardığı sırada bitti sanıyorsunuz ancak deneyimlerim sonucunda rüyanın bitmediğini sadece görüntülerin gittiğini buldum.Her neyse bu kararma olayını ikinci teknikde açıklıyıcam.Lusid bittiğinde her taraf kapkaranlık oluyor bu esnada yattığınız yeri düşünün ve düşüncenizi kullanarak sanki yatakdan kalkarmış gibi yapın ama dikkat edin elinizi kolunuzu kaldırmayın yoksa bilinç tam açılır direk biter lusid.Düşüncenizle kalktığınızı düşündüğünüz anda yatakdan normal kalktığınızı sanıcaksınız ancak etrafa bakarsanız bunun bir lusıd oldugunu goruceksınız.Sonrasında yattığınız yerden uzaklaşın istediğinizi yapın lusid bitince yine aynı şeyi tekrarlayın.Ben bu sayede üst üste 12 tane lusid gördüm.Sizlerdede işe yarayacağına inanıyorum ve ikinci tekniğe geçiyorum...

Teknik 2

Adını elleme tekniği koydum :D Adı komik olsada güzel ve işe yarar bir teknikdir.İlk olarak yine lusiddesiniz gönlünüzce eğleniyorsunuz :) Bu sırada birinci teknikde bahsettiğim kararma olayını yaşadınız etraf bulanıklaşmaya başladı ve lusiddin bitmek üzere olduğunu anladınız bunun sonrasında lusid kararmaya başlıyıcaktır hemen etrafınıza bakın ve bir cisim bulun ne olursa araba, kitap yada bir insan burda amaç ayrıntısı çok olan bir cisim bulmaktır.Cisme dokunmaya başlayın lusid kararıcaktır.Lusid karardığında cismi sakın bırakmayın bu sırada lusidin bittiğini sanıyorsunuz ama aslında sadece görüntüler gidiyor siz hala ordasınız bu sırada cismi ellemeye incelemeye başlayın her ayrıntısını hissedin bir süre sonra görüntüler geri gelicektir ve luside kaldığınız yerden devam etmiş olucaksınızdır.Bu teknik lusidlerinizin uzamasında baya yardımcı olucak bir tekniktir.

Teknikler hakkında sorularınız varsa yazabilirsiniz.Bu tekniklerin lusid sürelerini baya uzattığını söyliyebilirim.İnşallah sizlerdede işe yarar...

İyi Lusidler ! :)

Her hakkı saklıdır ! :)

31 Oca 2012, 13:12
Profile bak Özel mesaj gönder

Ben astrali tavsiye ederim :) Lucid bana gore zor

01 Şub 2012, 11:44

Evet astral güzeldir ama genel olarak daha zordur.Ama astrale çıktığında etrafındaki cisimleri incele lusid görüyorda olabilirsin.Bana hep böyle oluyor çunku :)

01 Şub 2012, 13:37
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Konuya cevap yaz   [ 3 ileti ] 

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. » Lucid Dream «

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2 ]

HeroN

18

829

08 Nis 2011, 19:57

megaboy Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Lucid Dream

Parapsikoloji

5

460

15 Eyl 2011, 00:34

Parapsikoloji Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Lucid dream WILD tekniği [soru]

trem

0

647

07 Ağu 2013, 12:38

trem Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Lucid Dream,Bilinçli Rüya,Rüya Kontrolü,Geniş Anlatım.

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2 ]

megaboy

18

1953

04 Nis 2013, 21:23

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. ( Duru görü özel metot)

megaboy

4

831

13 Nis 2011, 09:54

megaboy Son iletiyi göster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list