Yeni astral meraklısı

Moderatörler: Bru-x, Medya-Tanıtım

Forum kuralları
* Yeni üyelerin diğer üyelerle tanışabilecekleri diğer üyelerinde arkadaşlarını selamlayabilecekleri bölümdür.
* Bölümü çöpçatan başlığı olarak kullanmayınız
* Bölümde gerçek adlarınızı ve kimlik bilgilerinizi yazmamanız sizin yararınızadır. Gerçek kimlik bilgilerini kullananların uğrayabilecekleri zararlardan sorumlu değiliz.
loveistheanswer
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Re: Yeni astral meraklısı

Okunmamış mesaj gönderen loveistheanswer » 07 Ara 2012, 16:09

evt ilkinde çok heyacanlıydım çüki çınlama sesi 2 dk içinde gelmişti korku filmide izlemiştim heyecanım doruk noktasındaydı.veoldu yani 1-2 sanilyeliginede olsa oldu ama şuan çok monoton bi hayatım vhar okuldan eve evden okula şeytan 3genindeyim.heyacan verici bişey yok!ama sadece cumartesileri abeyim benni burç ormanı diye bir yer vardır oraya götürür araba ile drif falan yapıyoz içki içiyoz.gitmeden önce abimin çalıştıgı yere ugruyorum orada çok sevdigim biri vardır ne zmaan sarılsam o büyülü sıcak kokusu beni etkiler kendimden geçerim çok çok mutlu olurum bi nevi enerji sayılır bakalım bakalım cumartesi astral seyehatı trr deniyecegim verdigin müzik içinde saol bu arada bir soru daha sormak istiyorum!bilinç altımız bilinçlenirmi yani ben onu kandırmaya çalıştıkça o 'bu numaraları biyorum ibrahim bana yutturamazsın diyemez yani akılsız gibi bişey degilmi (şaçma oldu ama:D

emreciftci
Yaşadığınız İl: 19 Çorum

Okunmamış mesaj gönderen emreciftci » 07 Ara 2012, 17:30

Abiler ben konsatrasyon olamıyorum.

loveistheanswer
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir

Okunmamış mesaj gönderen loveistheanswer » 07 Ara 2012, 20:43

bu müzik belki konsan tire olmana yardımcı olur http://www.youtube.com/watch?v=e-6H3HUV ... re=related

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 16 kez
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 07 Ara 2012, 22:21

loveistheanswer yazdı:evt ilkinde çok heyacanlıydım çüki çınlama sesi 2 dk içinde gelmişti korku filmide izlemiştim heyecanım doruk noktasındaydı.veoldu yani 1-2 sanilyeliginede olsa oldu ama şuan çok monoton bi hayatım vhar okuldan eve evden okula şeytan 3genindeyim.heyacan verici bişey yok!ama sadece cumartesileri abeyim benni burç ormanı diye bir yer vardır oraya götürür araba ile drif falan yapıyoz içki içiyoz.gitmeden önce abimin çalıştıgı yere ugruyorum orada çok sevdigim biri vardır ne zmaan sarılsam o büyülü sıcak kokusu beni etkiler kendimden geçerim çok çok mutlu olurum bi nevi enerji sayılır bakalım bakalım cumartesi astral seyehatı trr deniyecegim verdigin müzik içinde saol bu arada bir soru daha sormak istiyorum!bilinç altımız bilinçlenirmi yani ben onu kandırmaya çalıştıkça o 'bu numaraları biyorum ibrahim bana yutturamazsın diyemez yani akılsız gibi bişey degilmi (şaçma oldu ama:D
Bilinçaltının bilinçlenmesi diye bir şey olmaz bu insanın yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için gereklidir. Bilinçaltının hallettiği bir çok konudan bir habersiz hayatımızı devam ettiririz. Buradan önemli olan bizi ilgilendiren kısımları biraz terbiye etmek veya farkındalık kazanmak
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den