ne saçmalıyorsunuz?

Moderatör: Bru-x

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
halocan
Teşekkür etti: 0

ne saçmalıyorsunuz?

Okunmamış mesaj gönderen halocan » 30 Haz 2011, 22:35

buraya bi arkadaşım yönlendirdi....tamamen saçmalık bir yer burası!siz ne yapıyorsunuz? site ergenliğe yeni girmiş ve kendini topluma bir şekilde kazandırmayı hedef edinmiş, başka insanların övgüleriyle yaşayabilen (ters tepkilere de: sen ne anlarsın-bir gün öğrenirsin-senin aklın almaz..şeklinde karşılık vererek yine kendini tatmin eden) henüz karakteri oturmamış (hakaret değildir(sonuçta bu konuda yaş önemli bir faktör)) insanlarla dolu.bu insanlar gösteri dünyasıyla bu dünyayı karıştırmış ne yazıkk..ve ne yazıkki ordan burdan duyduğu şeyleri, belki biraz da yorum katarak önünüze sunmaktadır.kulak asmayınız! başka işlerle uğraşınız! böyle birşey yoktur demiyorum.ben var olduğuna inanan biriyim ama oturup günlerce aylarca sadece bu konuya kafa yormam..çocuklar: az film izleyin ve kendinizi kaptırmayın.... babasından duyduğuyla siyaset yapanlar gibisiniz.tıkılıp kalmışsınz bu konuya..saçmalamayın.artistlik yapmayın.

konuşacak cesareti nereden bulduğunuzu anlamış değilim..

saygılar..

Kullanıcı avatarı
Dogukan Pekmezci

Re: ne saçmalıyorsunuz?

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan Pekmezci » 01 Tem 2011, 00:29

Arkadaşm neden bu kadar kızdın ki ?
Astral Profosörü.

Why So serious?

Kullanıcı avatarı
aliyildiz_11

Okunmamış mesaj gönderen aliyildiz_11 » 01 Tem 2011, 06:42

bende önceden öyle diyordum sonra kaşık büktüm olduda bitti maşşallah artık psi ball sonra psi pet yapıcam :)
Psi ball-psi pet-levitasyon-telepati amaçlarımdır.
Merhaba ben ali bu foruma 3 yıl once kaydolmustum :DD ne zekaymıs ki şifremi unutmamısım :DDD astral seyahate ugrasıyorum...

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 01 Tem 2011, 09:21

halocan yazdı:buraya bi arkadaşım yönlendirdi....tamamen saçmalık bir yer burası!siz ne yapıyorsunuz? site ergenliğe yeni girmiş ve kendini topluma bir şekilde kazandırmayı hedef edinmiş, başka insanların övgüleriyle yaşayabilen (ters tepkilere de: sen ne anlarsın-bir gün öğrenirsin-senin aklın almaz..şeklinde karşılık vererek yine kendini tatmin eden) henüz karakteri oturmamış (hakaret değildir(sonuçta bu konuda yaş önemli bir faktör)) insanlarla dolu.bu insanlar gösteri dünyasıyla bu dünyayı karıştırmış ne yazıkk..ve ne yazıkki ordan burdan duyduğu şeyleri, belki biraz da yorum katarak önünüze sunmaktadır.kulak asmayınız! başka işlerle uğraşınız! böyle birşey yoktur demiyorum.ben var olduğuna inanan biriyim ama oturup günlerce aylarca sadece bu konuya kafa yormam..çocuklar: az film izleyin ve kendinizi kaptırmayın.... babasından duyduğuyla siyaset yapanlar gibisiniz.tıkılıp kalmışsınz bu konuya..saçmalamayın.artistlik yapmayın.

konuşacak cesareti nereden bulduğunuzu anlamış değilim..

saygılar..

Senin sinirliiğin kime? Size ne bu sitedeki mental güçlerle uğraşan insanlardan? Bu sitedeki insanların uğraştıkları öğretiler sizi ne yakından ilgilendirir ne de uzaktan. Bunun filmlede bir alakası yok tamam! Lütfen siteyi terk ediniz.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

Kullanıcı avatarı
megaboy

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 01 Tem 2011, 09:24

VE burada kaşık bükmeyi(örnk) başardıktan sonra insanlardan övgü almayı beklecek olan bir egoistte sizsiziniz. Burada o egoistlerden çok az var bunu anlayın.
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

Kullanıcı avatarı
zaza54

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 01 Tem 2011, 14:02

beğenmiyorsan yukarıdaki çarpı işaretine tıkla ve huzuru bozma hala devam edersen elimden birşey gelmez.
ASTRAL
group146423@groupsim.com ekleyin yardımcı olurlar...

halocan

Okunmamış mesaj gönderen halocan » 02 Tem 2011, 08:54

ben şiddetli parapsikoloji savunucusuyum.evet üni.lerde kesinlikle böyle bir bölüm açılmalıdır.olay bilinçaltında bitiyor herşey mümkün. ve ben burada konusu geçenlerin de farkındayım.yaptım da.ne yazıkki toplumdan dışlandım.hasta çocuğuna çare bulmamı isteyen bile oldu!! çünkü yaptığım her hareket, attığım her adım...anında insanların ilgisini çekiyor çünkü onlar için değişik,farklı,olağandışı bir durum.neyse konu bu değil.anlatmak istediğim şey sizlerin de benim gibi hiç birşey bilmemenize rağmen yok dersmiş yok seansmış insanlara aşılamaya çalışmanız.tamam aşılayın yayılsın bu işler, ki insanlık çığır açsın...ama bunu ordan burdan derlediğiniz topladığınız yazıları önümüze sunarak ve bu konunun tamamen hakimiymiş gibi,bu konuda saygın kişilermiş gibi yapmayın.

Kullanıcı avatarı
zaza54

Okunmamış mesaj gönderen zaza54 » 02 Tem 2011, 11:45

tamamda bi bak bakalım etrafta bizden başka üyesi fazla parapsikoleji sitesi varmı böyle davranmıyoruz. sadece bu konuda bilgilendirdiğimiz için insanlar öyle görüyorlar.
ASTRAL
group146423@groupsim.com ekleyin yardımcı olurlar...

cehalet

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 11 Tem 2011, 20:18

zaza54 yazdı:tamamda bi bak bakalım etrafta bizden başka üyesi fazla parapsikoleji sitesi varmı böyle davranmıyoruz. sadece bu konuda bilgilendirdiğimiz için insanlar öyle görüyorlar.
Arkadaşın kızdığı şey küçücük çocukları hiçbirşey yapmadığı halde birşey yapıyormuş gibi kibirlenip birbirlerini keyifle kandırmaları.Ve bence sonuna kadar da haklı.Yoksa ne sitede ne de parapsikolojide yanlış birşey yok.Sadece doğukan gibi çocukların kendi gibi küçük arkadaşlara ben şunu yapıyorum size ders vericem şunu yapın vs diyebilecek cesareti bulması yanlış.Ben arkadaşa sonuna kadar hak veriyorum.
Bana gezmediğiniz bahçeleri anlatmayın.Yüzmediğiniz denizleri görmediğiniz memleketleri anlatmayın.Bana gördüklerinizi anlatın başkalarının gördüklerini iddia ettikleri şeyleri değil...

Kilitli

“Serbest Genel Alan” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir