Astral Seyahat Yapanlar

astral seyahat yapanlar, astral seyahat yapanların anlattıkları, astral seyahat yapanların yaşadıkları, astral seyahat yapanların anlatımları, astral seyahat yapanların deneyimleri, astral seyahat yapanlar var mı

Astral Seyahat yolculuğunuzdan Notlar

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
hasanorg
Teşekkür etti: 0

Re: Astral Seyahat Yapanlar

Okunmamış mesaj gönderen hasanorg » 07 Nis 2010, 17:08

Normal yaşamak varken ugraştiğiniz işlere bakın varsa var yoksa yok kimse kimseye birşey kanıtlamak zorunda değil kurtbey inanmak istemiyorsa inanmasın , bu kadar kolay.Ayrica lücid rüya diye birşey varsa mümkünse çikmadım ama astral de mümkün olabilir.Ayrica amaci ajanlik olan bir kimse araştirmalarima göre astrale çikamaz.
Git dedim
"Me"yi ekleyemedim.

bosan

Okunmamış mesaj gönderen bosan » 07 Nis 2010, 17:34

o kadar kolay değil.
parapsikolojiyi herkes yapamıyor ve bununla uğraşmak kolay bir iş değil. ikinci dünya savaşı hakkındaki bazı kaynaklarda almanların ve amerikalıların psişik insanlarla çalıştığı söylenir ancak pek bir bilgi yok.
Hem bir düşünsene... sen gizli istihbarat bilgilerini öğrenmek için çalıştırdığın bir adamın karşı taraf adına mı senin adına mı çalıştığını bilemezsin zaten.
bildiğim şeylerden biri hiçbir şey bilmediğim

placebo

Okunmamış mesaj gönderen placebo » 08 Nis 2010, 13:55

birşey dicem fenerbahce sitesine bi galatasaray lı girse en buyuk gs falan dese ne olur atılır ama burda bi telekinezi vb sitesi önüne gelen yok yalan yanlıs falan diyo admin su konuları kapat isteyen gitsin kursun anti telekinezi diye orda ne yaparsa yazsın adamlar karsı oldukları sitede istediğini diyolar bu ne ya yeni gelenler dicek baksana sitenin kendisi gerçek olduguna inanmıyo biz niye inanalım diye

Kullanıcı avatarı
arcanbaris

Okunmamış mesaj gönderen arcanbaris » 08 Nis 2010, 14:20

abi inanıyosanız inanıyorum diyip adam akıllı forumda oturur bilgi paylaşımı yaparsınız inanmıyosanızda isyan cıkartıp milleti düşüncelerınden saptırıp başarısıyla inancıyla oynamassınız yanı kısacazı mılletı dusuncelerınden saptırmıyacaksın
H3R TESPİH SALLAYAN ADAM OLSAYDI İMAM MAFYA OLURDU BEA:))

nickyok

Okunmamış mesaj gönderen nickyok » 12 Nis 2010, 02:28

konuyu buraya kadar okudum..öncelikle yeni üyeyim,birkaç gündür geziyordum siteyi..ve astral konusunda gerçekten dibim düştü işte aradığım bu dedim..hemen yattım denedim bişeyler..uyuştum ve sanki elektrik çarpmış gibi bi saliselik parlama oldu..bilincim açıktı ve telkinle bedenimi uyuttum galiba.ama sonra hemen uyandı...ve düşündüm bu astral seyahat denen şey varsa bile şayet zannettiğim gibi bişey değil..rüyanız hayrolsun misali bişey sanki..efsane sanki.hatta jackie chan çizgifilminde vardı bi koyunda bi tılsım vardı..yani işte çizgifilim altı üstü........o kare kağıdı da denedim..belki o da gerçekten dönüyordur ama arkadşın dediği gibi öylece kalıyor..youtube ta telekinezi diye aratınca yüzlerce iğne kağıt ve abra pokemonu geliyor :D bi masa kaldıran ya da bi kalemi eğilmeden yerden alabilen dahi yok :d
yani KURT arkadaş haklı olabilir.hangi amaçla yazdı bilmiyorum ama ben GERÇEKTEN inandırılmak istiyorum..çünkü birşekilde çevremiz parapsikolojik olaylarla dolu..nazar,sürekli telkinlerin insan psikolojisine etkileri,ya da Seyit Onbaşı 'nın inanç gösterisi vsvs...evet var bu ama gerçekten biri beni inandırsın ve hatta bi zahmet bu işi bi teferruatlı anlatıversin.
bi husus daha var merak ettiğim,sitenizin üye yaş ortalaması 16,5 civarlarında mı ben mi yanlış anladım?eğer öyleyse bunun açıklaması,'genç beyinler önyargıdan daha uzak' mı? :S:P

Kullanıcı avatarı
carteltolga

Okunmamış mesaj gönderen carteltolga » 12 Nis 2010, 14:01

İşlh günah girmem benim düşüncem böyle
(En başta söyleyim dua tabiki en iyi üstünlüğümüz)Arkadaşlar insan her varlıktan üstündür bu Kuran-ı Kerim'dede geçer.Peki şuanda sizin söylediğiniz gibi Enerji akışını insan kontrol edemezse ve beyninin gücünü kontrol edemezse(bilemesse) ozaman bizim üstünlüğümüz sadece onlardan dua olarak var olurdu.Sonuçta kuşlara eğitim verdiğinde onlarda düşünebiliyor bizim bi etkimiz olmuş olsada.her hayvan yürüyebiliyor.Hatta insanların çözemediği birkaç kuş yuvası var nasıl yaptığını kimse bilemiyor.Üstünlük bunun neresinde olabilirdi.Ben eşit olarak goruyorum.Fakar insan düşüncesinde derinleşirse ve beynin sınırsız güçlerine erişirse o zaman eşitlik bozulur !!! Bizim onlardan farkımız beynimizdir , beynimizin gücüdür.Sınırsız bir bilgi ve gizeme sahiptir.İnsanlar kıyamete kadar ne kadar çalıştırabilirler ne kadar geliştirebilirler bilmem fakat bu gücün farkında olmayan insan sadece bu üstünlüğü kabul etmeyen insanlardır.
İnsanın beynin gücüne gelince şu ana kadar kanıtlananları söylüyorum benim bildiklerim.
Bir sınırsız bilgi alma kapasitesi
İki telekinezi yok diyosun buna örnekler vericem
çin yada japon bir adam elinin sıcaklıgını yükseltebiliyor ve bununla nesneleri ısıtabiliyor.
Chi enerjisi kullanarak adam kendine gelen saldırıları havada karşılıyor.
hayatın her anında fark etmesende kullanıyorsun telekiziyi örnekler
sınavlarda şık sallama eger salladıgın sık ustunde dusunursen telekınezı yapmıs oluyosun
her hangı bısı dusunurken olabılırmı acaba dıye dusunurken yıne telekınezı yapıyosun
Çünkü telekinezi beyni çalıştırmak demek eğer beynin çalışmadığını iddaa ediyosan o zaman insanlar bu durumda olamazdı.

Amirika şuanda hala varmı bilmiyorum fakat bu konuda bir zamanlar insan topluyordu ve deneyler yapıyodu.Hatta deneylerde başarılı olanları gizli bir birlik olarak birleştiriyodu bir kitapta okumuştum doğruluk payı bilinemez.
İnsan aklın snırlarını zorlamadıkça hiçbir şeye erişemez.
ALBERT EINSTEIN

cehalet

Okunmamış mesaj gönderen cehalet » 15 Nis 2010, 19:51

yazık...bilimsel bir zekanın yanılgısı...kurt bey eğer gerçekten birşeye hüküm vermek istiyorsan işin peşine düş ve sonuna kadar araştır.o zaman dediğin olayların nasıl olduğunu,devletlerin parapsikolojiyi nasıl gizli bir silah olarak kullandığına şahit olacaksın...
Bana gezmediğiniz bahçeleri anlatmayın.Yüzmediğiniz denizleri görmediğiniz memleketleri anlatmayın.Bana gördüklerinizi anlatın başkalarının gördüklerini iddia ettikleri şeyleri değil...

meraklı_minik

Okunmamış mesaj gönderen meraklı_minik » 10 Haz 2010, 15:39

Arkadaşlar hepinize merhaba...
Sanırım yaşım küçük biraz(13,5 yaşındayım.) Bu foruma astral seyahatle ilgili deneyimlerimi anlatmak için geldim.
1. denememde her şey normaldi.Yani ayaklarımdan başlayarak yavaş yavaş tüm bedenimde karıncalanmalar oldu.Kalp atışım hızlandı ve daha net duyabildim.Sonra uğuldamalar oldu.Ama annem kapıyı çalınca gözlerimi açmak zorunda kaldım.
2. denememde ise,yani az önce denememde,yine aynı şeyler oldu.Fakat bu sefer daha ileri gittim.Tam artık astral seyahatle ilgili bir şey düşünmüyorum derken,son kez bir deneyeyim diye tekrardan bedenimin yukarı doğru çıktığını hissetmeye çalıştım.Ve bu sefer kapalı olan göz kapaklarımda değişik şekiller gördüm.Bu şekiller bir şeye benzemiyordu,ama ben yanlış ya da korkunç bir şekil görürüm diye daha çok korkmaya başladım.Sonra, bu şekillerden sanki kendi gözümü görüyormuşum gibi geldi.Ve o anda korkumdan gözümü açtım.
Sizce çıkışa yaklaşmış mıyım?Bundan sonra neler yapmam gerekiyor?
Bir de yaşımın küçük olması yüzünden,daha ilk denememde bu tür olayların görülmesi normal midir?
Sorularımı yanıtlarsanız çook sevinirim. :)

mira

Okunmamış mesaj gönderen mira » 10 Haz 2010, 20:50

ya herşey bilim değil bikere öyle olsaydı herşey çözülmüş olurdu birçok şey oluyor ve bunların bilimle ilgisi yok ama inanan da var inanmayanda ben sonuna dek astral seyahate ve telekineziye inanıyorum bir kaç şey yaptım çünkü ama yine de tartışılmaya açık bi konu

Kullanıcı avatarı
HydroKinetic

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic » 11 Haz 2010, 11:48

arkadaşlar yazmayın böyle başlıklara yorum. forum kirleniyo boşyere. edepsizlerin forumda işi yok. inanan inanır yapar inanmayansa kendi hayat nehrinin yanında kurdukları havuzun içinde çürür giderler... bu kadar

----konu kilit----

Astral seyahat nasıl yapılır? Uygulama ve Teknikler

Konuyu yukarıdaki linkten inceleyin, inanmıyorsanız da deneyin, uygulayın; sonuçlarını analiz edin.
GÜL'DEN

Gülümsemek bizim büyümüz.;) Gülümsedik ve güçlendik! :)

Kilitli