Sistem saati: 21 Arl 2014, 17:28

Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.  [ 30 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki
Astral Seyahat Yapanlar 
Yazar Mesaj

Ettiği teşekkür: 0
Aldığı teşekkür: 0

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

Merhaba arkadaşlar,Astral seyahat hakkında sitede ve diğer paylaşım platformlarındaki hemen hemen bütün yazılanları okudum ama ne kadar bilimle temellendirilmişsede yinede inandırıcı değil.Çünkü, bu işe yeni başlayanlar bile ben çıkma evresine girdim çıkamadım diyen var,yıllardır çıkıyorum diyen var... Yani herkes birşeyler iddia ediyor.Eğer böyle birşey mümkün olsaydı bir düşünün dünya bugünkü konumunda olabilirmiydi sizce? A.B.D,Rusya,Çin,İsrail gibi devletler gizili istihbarat ajanlarına,ağır tahribatli kimyasal ve biyolojik bombalara ihtiyaç duyar mıydı?Astral seyahat mümkün olsaydı eğer nerede maden yatağı,petrol,doğal gaz var astral seyahat yapanlara buldururlar,devletlerin bütün gizli saklı gerçeklerini öğrenmek için uğraşmazlardı...

Astral seyahat yaptığını iddia edenler yanlış anlamayın yalan söylüyorsunuz demiyorum.Sadece beyninizin bir aldatmacası,bir rüya durumudur bu. Meta fiziğe inanmak istiyorsunuz,bu dünyada bir farklılık kendinizdede bir özellik olmasını istiyorsunuz ve bu yüzden inanıyorsunuz.Ama Astral seyahat mümkün değildir diyorum ve belirtilerininde şartlanma sonucu oluştuğunu öne sürüyorum.Zaten her çıkmayı deneyende kalp atışlarında hızlanma,titreme vs vs... görülüyor.
Sadece Astral seyahat için geçerli değil bütün parapsikolojik durumlar sadece aldatma ve beyin yıkamadan ibarettir.Bu işi ortaya koyan Sektördür.Parapsikoloji Bilim şarlatanlarının ileri sürdürüğü Sektör tuzağından başka birşey değildir. Cisimleri hareket ettirme sadece vücudun elektirikleşmesinden ibarettir.Toprağı,kağıdı kıpırdatıp cisimleri hareket ettirmeyi bu işin başlangıcı olarakdüşünenler anca bu iş böyle kalır ilerlemez.

Astral seyahat yapanlar haydi Şuan yanıma gelip üstümde hangi kıyafetlerin olduğunu söylesinler.Kimseyi inandırmak zorunda değilsiniz ama beyin yıkamak gibi bir yükümlülüğünüzde yok!

25 Arl 2009, 18:04
Profile bak Özel mesaj gönder

Ha eğer bu yazdıklarım sektörün bir tuzağıysa büyük ihtimalle zaten silinir ya da değiştirilir.Ama silinmesinki bir gerçekortaya konulsun etik olarak tartışılsın.

25 Arl 2009, 18:06
Kullanıcı avatarı

buda bir tercih tabi. soyut konuları inandırmak zordur.

25 Arl 2009, 18:48

astraLde maddeye etki yoktur..bi gece gidip birinin evini akrştıramazsn yada öldüremezsin...yok petrol benzin vs. gibi nedenler için astrale çıkılmaya çalışılırsa çıkılamaz !! deneyimlerle sabiptir..telekinezinin özü iyliktir farklı amaçlar güdülüosa hiçbiri gerçekleşmz..
böle düşüncelerle astral denemişsen kesinlikle olmaz zaten ama kendin yapamadın die bunu beyin yıkama olarak adlandıramazsın...telekineziyi kökten yalanclıkla suçlayamazsın..
önce inanç ve sabır gerekiyor 4 yıl astralle uğraşan kişileri biliyorum.aynen senn dediğin gibi çıkma evresine girdim çıkamadım ama hala deniyorum...herkez başarmak zorunda değil...
nasıl soyut varlıklar gözle görülmez buda öyle...rüzgarı görmüyoruz ama asla yok dyemezyiz..
bidaha düşün bnce..

Dünyada iyi insan yoktur, sadece kötüler ve kötülük yapmasını beceremeyen salaklar vardır.

İnsanoğlu hiç de kötü olarak yaratılmamıştır; ama hastalandığı gibi kötüleşir de
.

26 Arl 2009, 13:58

elif arkadaşıma katılıyorum ;)

26 Arl 2009, 16:21
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
astraLde maddeye etki yoktur..bi gece gidip birinin evini akrştıramazsn yada öldüremezsin...yok petrol benzin vs. gibi nedenler için astrale çıkılmaya çalışılırsa çıkılamaz !! deneyimlerle sabiptir..telekinezinin özü iyliktir farklı amaçlar güdülüosa hiçbiri gerçekleşmz..
böle düşüncelerle astral denemişsen kesinlikle olmaz zaten ama kendin yapamadın die bunu beyin yıkama olarak adlandıramazsın...telekineziyi kökten yalanclıkla suçlayamazsın..
önce inanç ve sabır gerekiyor 4 yıl astralle uğraşan kişileri biliyorum.aynen senn dediğin gibi çıkma evresine girdim çıkamadım ama hala deniyorum...herkez başarmak zorunda değil...
nasıl soyut varlıklar gözle görülmez buda öyle...rüzgarı görmüyoruz ama asla yok dyemezyiz..
bidaha düşün bnce..

Hérşeyi AçıkLamışsın.%100 KatıLıyorum Sana .

26 Arl 2009, 19:24

Maddeye etki zaten söz konusu olamaz böyle bir durumda.Astral seyahatte etki zaten yoktur sadece görebilme vardır.Amaç konusuna gelince iyi niyet ve kötü niyet burada unsur değildir.Astral seyahat canlı bir organizma değildir ki sizin niyetinizi anlasın ruhunuz çıksın veya çıkmasın.Yazılanlara göre zaten astrala beyinin gücüyle çıkılır.Yanınıza birileri dikilipte sizin niyetinize göre çıkıp çıkmanızı sağlamıyor sonuçta...

28 Arl 2009, 16:58

Eğer çıkan varsa desinki ben kesinlikle çıkıyorum yüzdeyüz bu işi başarıyorum desin.Hep çelişkili yazılardan ibaret ileri sürülenler kimse demiyorki ben çıktım kanıtlıyabilirim diye... Herkes ben yapar gibi oldum falan diyor.Rüya görse bile astral diyorlar.İslamiyettede Astral seyahat vardır.Tayy-i mekan olarak geçer büyük bir keramet sayılır ama burada da işin özü ortaya çıkmasın diye kısıtlamalar konmuştur sadece Veliler,evliyalar,ermişler çıkar diye..Astral seyahatte ise amaç önemlidir,niyet önemlidir uzun uğraşlar sonucunda çıkılır gibi savunmalar vardır ki biri astralı veya tayy-i mekan'a karşı çıkarsa bunlar ileri sürülsün diye.
Peki şimdi size bir ikilem ; Eğer Tayy-i mekan mümkünse sizler nasıl yapıyorsunuz?Hani İlahi güçle yapılan bir işti? Birçok dini kaynak ta böyle geçer. Bu durumda sizler hepiniz evliyasınız ya da astralde,Tayy-i mekan da insanın hayal gücünden çıkan aldatmacalardan ibaret. Yani sistem kendiliğinden çökmeye hazır mantıklı düşünülürse.İnsanlar sürekli doğduğundan beri doğa üstü güçlere sahip olmak istiyor zaten çizgifilm ve film lerle çok güzel işeniyor bu zihninize.Ondan sonrada sürekli Allaha yalvarıyorsunuz 3-5 yaşlarından itibaren bende uçabiliyim avatar çizgi dizisindeki gibi maddeleri hareket ettirebiliyim diye ondan sonra 5-6 sene geçince insan baktı olmuyo Kafasından tanrıya düşman oluyor beni yapmıyor diye Ateist oluyor ya da kendi zihninden sizler gibi daha olacağına inanıyor öne sürülen videoları,yazıları ve açıklamaları mantıklı düşünemediği için kabulediyor ve en ufak şeyi bile başlangıç aşamasına girdim diye düşünüyor...

Şimdi gözünüzü kapıyıp anlattıklarımı bir daha düşünün birkez daha okuyun çoğunuz hak verecek ama psikolojik olarak kabul etmiyeceksiniz ama işte hayat dokunduğunuz tahta,işittiğiniz ses ve hissettiğiniz sıcaklıktır.Bilimsel fizik yasalarının dışında hiç birşey mümkün değildir bu dünyada...Kalemi yere attığınızda düşer,suya atılan bir şey batar hiç birşey kendiliğinden hareket etmez(manyetizma vs. etkisi dışında)...

Ama Sektör işte bu,sizin inanmanızı istiyor bu sayede kitaplar basılıyor,internet siteleri kuruluyor,özel dersler veriliyor,bu işi ortaya koyanlar amaçlarına ulaşıyorlar.Biraz mantıklı olun ya,dediklerimi dahada saçma bulur kabul etmezseniz artık size kalmış,uğraşa uğraşa akıl sağlığınızı yitirirsiniz tamam yinede fikir özgürlüğü var herkes istediğini yapabilir ama 10 sene bu işle uğraşmışınız daha birşey olmamış...Bari başkalarının aklını bulandırmayın kendinize saklayın...Şuan normal biri bu yazılanları okusa kıs kıs güler ya.Ne kadarda ciddi ciddi yazılar yazıyorsunuz,hayali yapmamış olduğunuz şeyleri anlatıyorsunuz,birbirinize öğüt veriyorsunuz,burçlara inanıyorsunuz.Basit bunlar çok basit davranışlar.Bari başkalarını bu batılın içine sokmayın!

28 Arl 2009, 17:23
Kullanıcı avatarı

sana bişey soracam sen şimdi telekineziye demi inanmıyorsun?

28 Arl 2009, 18:27
Profile bak Özel mesaj gönder ICQ YIM

Sponsor Reklam AlanI

Sponsor Reklam AlanI

Eğer çıkan varsa desinki ben kesinlikle çıkıyorum yüzdeyüz bu işi başarıyorum desin.Hep çelişkili yazılardan ibaret ileri sürülenler kimse demiyorki ben çıktım kanıtlıyabilirim diye... Herkes ben yapar gibi oldum falan diyor.Rüya görse bile astral diyorlar.İslamiyettede Astral seyahat vardır.Tayy-i mekan olarak geçer büyük bir keramet sayılır ama burada da işin özü ortaya çıkmasın diye kısıtlamalar konmuştur sadece Veliler,evliyalar,ermişler çıkar diye..Astral seyahatte ise amaç önemlidir,niyet önemlidir uzun uğraşlar sonucunda çıkılır gibi savunmalar vardır ki biri astralı veya tayy-i mekan'a karşı çıkarsa bunlar ileri sürülsün diye.
Peki şimdi size bir ikilem ; Eğer Tayy-i mekan mümkünse sizler nasıl yapıyorsunuz?Hani İlahi güçle yapılan bir işti? Birçok dini kaynak ta böyle geçer. Bu durumda sizler hepiniz evliyasınız ya da astralde,Tayy-i mekan da insanın hayal gücünden çıkan aldatmacalardan ibaret. Yani sistem kendiliğinden çökmeye hazır mantıklı düşünülürse.İnsanlar sürekli doğduğundan beri doğa üstü güçlere sahip olmak istiyor zaten çizgifilm ve film lerle çok güzel işeniyor bu zihninize.Ondan sonrada sürekli Allaha yalvarıyorsunuz 3-5 yaşlarından itibaren bende uçabiliyim avatar çizgi dizisindeki gibi maddeleri hareket ettirebiliyim diye ondan sonra 5-6 sene geçince insan baktı olmuyo Kafasından tanrıya düşman oluyor beni yapmıyor diye Ateist oluyor ya da kendi zihninden sizler gibi daha olacağına inanıyor öne sürülen videoları,yazıları ve açıklamaları mantıklı düşünemediği için kabulediyor ve en ufak şeyi bile başlangıç aşamasına girdim diye düşünüyor...

Şimdi gözünüzü kapıyıp anlattıklarımı bir daha düşünün birkez daha okuyun çoğunuz hak verecek ama psikolojik olarak kabul etmiyeceksiniz ama işte hayat dokunduğunuz tahta,işittiğiniz ses ve hissettiğiniz sıcaklıktır.Bilimsel fizik yasalarının dışında hiç birşey mümkün değildir bu dünyada...Kalemi yere attığınızda düşer,suya atılan bir şey batar hiç birşey kendiliğinden hareket etmez(manyetizma vs. etkisi dışında)...

Ama Sektör işte bu,sizin inanmanızı istiyor bu sayede kitaplar basılıyor,internet siteleri kuruluyor,özel dersler veriliyor,bu işi ortaya koyanlar amaçlarına ulaşıyorlar.Biraz mantıklı olun ya,dediklerimi dahada saçma bulur kabul etmezseniz artık size kalmış,uğraşa uğraşa akıl sağlığınızı yitirirsiniz tamam yinede fikir özgürlüğü var herkes istediğini yapabilir ama 10 sene bu işle uğraşmışınız daha birşey olmamış...Bari başkalarının aklını bulandırmayın kendinize saklayın...Şuan normal biri bu yazılanları okusa kıs kıs güler ya.Ne kadarda ciddi ciddi yazılar yazıyorsunuz,hayali yapmamış olduğunuz şeyleri anlatıyorsunuz,birbirinize öğüt veriyorsunuz,burçlara inanıyorsunuz.Basit bunlar çok basit davranışlar.Bari başkalarını bu batılın içine sokmayın!

bilinç altı die birşey var ?sektör demşsin ii güzel hoş abi yapanalr var yahu ! belki ileri seviyeye kadar yapan olmasada gerçekten beynin bu gücü var madem yapanlara innamıosun beynimizin böle bi gücü olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış buna inan ! herkez yapca die bi kaide yok ama her yapamayan yalanlarsa ohooo..evet insan böyle şeylerin gerçek olmasnı kendinde olmasını istiyo ve her teknoloji gibi bunuda araştırıyr..

ibn-i sina'nn haritasını astralle çizdiği öne sürülüyo..astralinde dereceleri var.fizik ötesi alem rüya alemi vs. belki evliya gibi kişilerin üst boyutlara çkmasına izn verilioda biz o kadar ilerleyemıoruzdur ? inanmak esastır..dinlrde ve herşeyde de..

Dünyada iyi insan yoktur, sadece kötüler ve kötülük yapmasını beceremeyen salaklar vardır.

İnsanoğlu hiç de kötü olarak yaratılmamıştır; ama hastalandığı gibi kötüleşir de
.

29 Arl 2009, 17:18
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Bu konu kilitlenmiştir, iletilerinizi düzeltemezsiniz ve cevap yazamazsınız.   [ 30 ileti ]  Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

İlgili Konular
 Konu   Yazar   Cevap   Gösterim   Son ileti 
Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Astral seyahat yapanlar deneyimlerini anlatabilirler mi?

1147

7

2335

04 Nis 2011, 17:37

PribLo1 Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Astral Seyahat Genel Teknikler. Astral Seyahat Nasıl Yapılır

[ Sayfaya gitSayfaya git: 1, 2, 3 ]

AkrepKral

28

3640

22 Mar 2013, 10:47

duaet Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. ASTRAL SEYAHAT VE ASTRAL SEYAHAT'E HAZIRLANMA

mikrop45

3

642

14 Nis 2011, 21:30

onba Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Astral Seyahat Telkini 2 (Astral Çıkış Telkin MP3)

AkrepKral

6

3182

05 Arl 2013, 22:22

AkrepKral Son iletiyi göster

Bu konuda okunmamış yeni ileti yok. Astral Seyahat Telkini 1 (Derin Uyku ve Astral Telkin MP3)

AkrepKral

6

4417

18 Oca 2014, 23:35

AkrepKral Son iletiyi göster

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Git:  
News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list