Astral Seyahatle İlgisi Varmı ?

Astral Seyahat yolculuğunuzdan Notlar

Moderatörler: Bru-x, Astral

CloseX

Astral Seyahatle İlgisi Varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 04 May 2011, 14:17

Son Zamanlarda Böyle Rüyalar Görüyorum ve Çok Korkunçlar :

Akşam vaktiydi ve evde babam, ben ve ablam vardık. ablam banyoda saçını tarıyordu. babam köpeğimizi dışarı çıkarmıştı (Bizim ev iki katlı ve banyomuz yukarda mutfağımızda aşağıda) ben mutfakta dizstü bilgisayarımı açmış astralseyahat.net ' e Bakıyordum ve astral seyahat ile ilgili bir kaç şey okuyordum. birden yukardan ablamın çığlık sesleri geldi ve yukarı koştum etraf karanlıktı ve banyonun kapısı aniden kapanmış, ablam kilitli kalmıştı. Ben banyonun kapısını kolayca açtım. ablamın yüzü bembeyazdı ve çok kotkmuştu bir cisim gördüğün söyledi daha sonra babam geldi ve ablamı alıp dışarı götürdü. ben evde yalnız kaldım. ve sonra mutfağın kapısından (kapının üstündeki bulanık camdan) parlak birşey gördüm ve ayağa kalktığımda aniden kapı açıldı ve yaklaşık 1,5 yaşlarında bir çocuk içeri daldı. çocuğun etrafında beyaz bir aura vardı ve çocuk gülüyordu. sonra içime daha önce hiç yaşamadığım bir korku ve adrianalin hissi geldi. yatağımdan koruyla kalktım...

Son Günlerde Çok Fazla Astral Seyahat Denemesi Yaptım AcaBa Bu Tür Rüyaları Bu Yüzden Mi Görüyorum? Bide Bişey Daha Ekliycem Cin ve ya Bunun Gibi Şeylerin Küçük Çocuk Halinde Rüyamızda Görünebilecekleri Söyleniyordu Ve Rüyamı Tam ve Net Bir Biçimde Hatırladım Acaba Bu Lucid Rüya Felan Mıydı?

Lütfen Cevap

Şimdiden Teşekkür Ederim

Tunç Özçengel
En son CloseX tarafından 04 May 2011, 18:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
megaboy
Aldığı Beğeniler: 10 time

Re: Astral Seyahale İlgisi Varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen megaboy » 04 May 2011, 14:45

Onunla ilgisi dolaylı olarak vardır. Bilinç altına işlemiş olabilir .Lucid rüya bilinçli rüyadır. YAni ruyayı kontrol edebilmektir.

Cin-şeytan konusunda ise onlar bizlerden acizdir. Onlardan korunmak için basit yöntemler var. ;)
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000874857108 Ulaşmak için ekle.

Tadında bıraktık

CloseX

Re: Astral Seyahale İlgisi Varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 04 May 2011, 15:00

Anladım Teşekkürler Bilgiler İçin :)

Crescent

Re: Astral Seyahatle İlgisi Varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen Crescent » 04 May 2011, 20:15

Arkadaşlar bugün astral seyahat gerçekleştirdim müthiş zevkliydi...neyse konu bu değil konu yine bugün yüklü bir miktarda para çaldırmış olmam.Astral seyahatin günlük hayatta olumsuz etkiler yarattığını duymuştum acaba bunun bir etkisi mi oldu ne olur uzman birileri çıksın bişeyler desin

CloseX

Re: Astral Seyahatle İlgisi Varmı ?

Okunmamış mesaj gönderen CloseX » 05 May 2011, 05:33

benim bildigim kadaryla fazla yok ama bazI kisilerde uyku problemi yaratabiliyor. kalp rahatszLIgI olan bir kisinin yapmasI sakncaLI. bunun dIsInda bir sey yok sanrm. astral seyahat yaparken korkmayIn, eglenin ;)