rüya günlüğüme başladım eleştiri bekliyorum :)

Astral Seyahat yolculuğunuzdan Notlar

Moderatörler: Bru-x, Astral

ilker1905ata

rüya günlüğüme başladım eleştiri bekliyorum :)

Okunmamış mesaj gönderen ilker1905ata » 09 Nis 2011, 12:24

arkadaşlar dün geceki rüyamı sanırım tamamen hatırladım başlangıçtan bitişe kadar...rüya günlüğümün ilk sayfası bu oldu ilk seferde bu sonucu almak şaşırttı beni
sanırım başlangıç için fena değil çünkü bu ilk denemem ve lucid rüyama başladım galiba
sizdende yorum ve tavsiye beklerim ne yol izlemeliyim sizce

8 Nisan 2011 gecesi
Her Sabah Olduğum Gibi Okuldayım...
Kaç Ders Geçti Bilmiyorum sanırım derse yeni girmiştim Ancak Dizi ekibinden birkaç kişigeldi ve bizim okulda çekim yaptılar...
çekim yapılan alana canerle gittim yolda sevgilisi yağmurda bizi gördü "futboll sahasının "ve erdal beşikçioğlunu sevip sevmediğini sordu. ilerlerken c bloğun ordaki konteynerin yanında şuleyi gördük aslında benle hiç konuşmaz ancak c bloğun ordayken caner kıskandırmaya çalıştı ve caner erdal beşikçioğlunu sevip sevmediğini sordu oda çok sevdiğini söledini söledi
aslında öle olmamasını rağmen caner erdal ilkeri çağırdı özledim yavşağı nerde tarzında birşey söledi ve devam ettik gülerek.
çekim yapılan alan daha değişikti sanırım daha önceden gördüğüm biryer ile birleşiyordu içine araba tekerlekleri gömülü bir binaydı sanki sahil kenarındaki iskeleler gibiydi tanıdık geldi ve 2 tane araç ve 3 kişi vardı kişilerden 2 sini tanıyor olmalıyım biri murat abiydi
diğerini sadece arabada gördüm önce yapak abla sandım ancak o değildi ve erkekti beni tanımadı canerle setin oraya gittik murat abiye dönüp çay borcun var halen dedim ve güldü 1-2 cümle sohbet ettik ve canerle seti gezmeye başladık gezerken fotomu fln çek dedim arabaların önünde çekmeyi düşünüyordum ancak çekmedik duvarda set pozitifin logosu ve 2 ayrı yazı vardı orda fotoğaf çekildim.
ve tanımadığım bir kişinin cüzdanını buldum.ancak cüzdanı benim cüzdanımdandı cüzdanın içini açtım galiba 10 ve 20 tl vardı ve bozuk paralar doluydu içi kimliğine baktığımda şaşırdım çok eskiydi gerçekten çok eskiydi cüzdanı murat temizten'e verdim.içine baktığında kredi kartlarının geldiği zaflardan birini buldu burda kart varmıydı dedi ve içimde tuhaf bir hisle yoktu abi dedim biraz morali bozuldu yanındaki kişiyle onun ancak.biraz sonra kredi kartımı çalınmış dedim oda yok banka kartı cevabını verdi daha sonra canerle içeriyi izliyorduk ve çekim yapıldığını gördük hemen korkup kameranın bizi çekemeyeci şekilde duvara yaslandık ardından ben içeri baktım ilerdeki pencereden farklı adamlar vardı oturan adam tanıdıktı ama kimdi ? ve bana baktı bişi demedi garip olan o settte bizden başka kimse yoktu okuldan veya hayran prova yapıldığını anlayınca canerin yanına geldim ve söledim oda rahatladı ve pencerenin oraya gittik 2-3 tane daha adam vardı tanıdık değildi oyunculara birşeyler sölüyolardı tavsiye gibi bağırtılı yada yüksek sesti sürekli değişiyodu ses seviyesi.
sanırım rüyam burda bitti çünkü sonrasında uyanmıştım bakalım gece devam edebilecekmiyim bu rüyaya ve astral dünyamı yaratabilecekmiyim

onba
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: rüya günlüğüme başladım eleştiri bekliyorum :)

Okunmamış mesaj gönderen onba » 09 Nis 2011, 19:45

Başlaman Lucid rüya ve astral la yarıyor
Kusura bakma ama rüyanı okumadım :D komik bişe yoktu ama elinde olabilen birşey değil lucide başlayınca rüyalar çok daha güzel olazak inan

ilker1905ata

Okunmamış mesaj gönderen ilker1905ata » 09 Nis 2011, 23:12

sonuç olarak rüyamı baştan sona hatırladım :D
rüyamı neden yazdım anlamadım aslında heyecandan yazdım herhalde :D

onba
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen onba » 10 Nis 2011, 05:13

:D mıktanıs vb.. yararlandın mı??

ilker1905ata

Okunmamış mesaj gönderen ilker1905ata » 10 Nis 2011, 12:53

yooo öle şeylerdemi var .S