Sizce bu AstralSeyahat mı ?

Astral Seyahat yolculuğunuzdan Notlar

Moderatörler: Bru-x, Astral

Ceyhunoğuz

Sizce bu AstralSeyahat mı ?

Okunmamış mesaj gönderen Ceyhunoğuz » 06 Ağu 2010, 10:12

Merhaba arkadaşlar

Senelerden beri yaptığım bir olay var ve çok iyi bir zaman geçirme taktiği olarak düşünüyordum ilk zamanlarda fakat sonradan onu ne kadar çok sevdiğimi anladım ve bunun sadece hayal gücü olduğuna inanır olmuştum sonradan sonraya Dejavuların çok artması ve bu hayallerimi abartmam neticesinde bir araştırayım dedim ve konuyu araştırırken sizin sitenizi buldum.

Benim yaşadığım olay şu, örneğin şu anda oturuyorum ve düşünüyorum nerde - ne yapmak istediğimi - ne olmak istediğimi - kiminle olmak istediğimi... Düşünüyorum ! Örnek vermek gerekirse güzel bir kızla ( O hep aynı kişi, hayalimde) balayında mersinde bir otel tutmuşuz ve orda tatil yapmayı düşünüyorum ardından bu yaşamdan çıkıyorum ve o yaşama geçiyorum istediğimi yapıyorum uzun uzun...

Fakat odaya biri girdiğinde, telefonum çaldığında, facebook'dan mesaj geldiğinde.. vb. durumlarda dikkatim dağılıyor ve hemen kendime geliyorum fakat daha sonra zorda olsa devam edebiliyorum...

Sizce bu astral seyahat mıdır ? Eğer bu astral seyahatsa ben kendimi çok geliştirmişim demektir çünkü ben 4 saat aralıksız eğer astral seyehatsa ! 4 saat astral da kaldığım olmuştu ve zaman öyle hızlı akıyorki bıraktığınızda artık baş ağrısı, gözlerde ağrılar kollarda bi yorgunluk...

Cevaplarınızı merakla bekliyorum, lütfen dalga geçecekseniz yorum yazmayınız bu konuyu ilk defa buranın samimiyetine güvendiğim için buraya açtım cevaplarınızı acil olarak bekliyorum.

Sevgilerimle...

Kullanıcı avatarı
Shantaram..

Re: Sizce bu AstralSeyahat mı ?

Okunmamış mesaj gönderen Shantaram.. » 06 Ağu 2010, 16:28

Bendede oluyor bu çok sanırsam hayal gücünden kaynaklanan bişey ben hep öyle geçiştiriyorum :)
Umarım sizde cevap bulursunuz.
.. Astral Yorumcu ..
.....Shantaram.....

Kullanıcı avatarı
tes1907

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 » 15 Ağu 2010, 21:55

bence bu hayal gücünden çok konsantre yeteneği ... çok rahat konsantre olabiliyosun dmekki . hayalinde yarattıklarına konsantre oluyosun ve 1. seviye transa giriyosun bunu yaparak. bende aynısını meditasyon pozisyonunda yapıyorum :)
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en

merty24

Okunmamış mesaj gönderen merty24 » 17 Ağu 2010, 20:48

bende bazen uzun sure hayal kurduğumda okurduğum şeyi hissdeiyorum(yemek yemek gibi)