Astral Seyahat Denemelerim

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

FFB
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral Seyahat Denemelerim

Okunmamış mesaj gönderen FFB » 15 Eki 2016, 11:58

Merhaba arkadaşlar. Forumunuz çok verimli bir kaynak olacak benim için. Teşekkürler kurucuya.

Astral seyehati 2 ay önce çok amatör bir şekilde denedim. Hiçbir adım doğru değildi sadece gözlerimi kapatıp çıkıcam falan diyordum. ee tabi olmadı.

2 hafta kadar önceleri rüyada olduğumu hatırlamaya başladım. Ne zaman hatırlasam birden etraf kararıyor ve gözlerim kapalı uyanıyordum. Bu olay 3-4 kez oldu. Peki neden lucid göremiyorum da bir anda uyanıyorum. İlk sorum buydu.

İkinci sorum ise şudur. KPSSye hazırlandığım için uzun saatler ders çalışıyorum ve sürekli stres içindeyim. Bir gün yine sabah 4 e kadar ders çalıştım. Ve 4 te yatmaya karar verdim. Önceleri pek uyuyamadım. Sonra kısa bir süre ne olduğunu hatırlamadım. O kısa sürede uyuduğumu düşünüyorum. Daha sonraları kulaklarımda inanılmaz bir gürültü duymaya başladım.Ama muazam bir gürültü. Ateist odluğumdan sallamadım dine bağlamadım korkmadım. Sonra uyku felcinde olduğumu anladım haraket edemiyordum. Gözlerimi kapadığım an birçok insanı görüyordum. O an anladım ki bu atral seyahat ile alakalı birşey. Beni de alın beni de alın dedim. Almadılar. Gözlerimi kapattığım an. Kalbim öyle bir atıyordu ki yüksekten düşerken salgılanan adranelinden bin kat daha fazlaydı. Sanki beynim depar atmış ben ona yetişemiyordum. İçim çok değişikti. Arkadaşlarım dostlarım. Bu olaylar neye işaret, ne oluyor bana.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Astral Seyahat Denemelerim

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 18 Eki 2016, 21:54

Merhaba. Hoş geldin. Katkısı olan herkese teşekkürler.

Astral seyahatin ilk aşaması bilinçli rüyalardır. Kişinin bilinci rüyasında açılır ancak tam olarak ta uykudan sıyrılmadığı için rüyanın içinde kalmaya devam eder. Bu süreç kişinin astral için hazırlık dönemidir. ilk dönemlerde henüz insanı oluşturan ve üç boyutlu yaşama endeksli insan mekanizması enerji bedenin çıkışına hazır değildir. Bu hazırlık sürecinde zihin beden uyumunun sağlanması için geçtiği aşamalardan olan bilinçli rüya süreci de ilk etapta kişinin uyanması ile sonuçlanabilir. Bu gayet doğal bir durumdur. Farklı konularda verdiğim bir örneği bu konuda da eklemek istiyorum. Daha önce hiç bisiklet kullanmamış bir insan ilk oturduğunda bisikleti ne kadar iyi kullanabiliyorsa (Nedenleri üzerinde durmaya gerek yok sanırım) astral çalışmalarının ilk aşamalarında da aynı başarılar elde edilir. Bu tamamiyle kişinin tüm katlarında (Zihinsel, bilinçaltı, bilinç, psikolojik, ruhsal vs.) hazır bulunuşu ile ilgilidir.

Kişi normal hayatın bilinçaltını meşgul edecek sorunlar yaşamıyorsa normal bir uyku sürecine girer ve bu süreç genellikle bilinçaltının tekrar programlanıp günlük parazitlerin temizlenmesi ve kişinin şarj olması ile sona erer. Eğer bu durumu bozacak bir durum ortaya çıkarsa yaşadığımız boyuttan diğer boyutlara uzandığımız uykuya geçiş esnasında bilinç hızla açılıp bilinçaltının yeniden programlanma sürecini bizzat izleyebilir. O an görülenler bilinçaltının programlanması ile mi yoksa enerji bedenin bir yerlerde izlediği görüntüler mi olduğunu net bir şekilde kimse söyleyemez. Parapsikoloji ile ilgili konular elle tutulur ve madde düzeyinde ispatı mümkün olmayan konular olduğu için enerji bedenin uyku esnasında zaman kavramını da aşıp geçmiş ve gelecek arasında gitme kabiliyetinin olduğunu "Ben bu anı daha önce yaşamıştım, ben seni daha önce görmüştüm" gibi durumların bununla alakalı olduğunu bilimsel olarak kanıtlı bir şekilde ortaya koymamız pek mümkün değildir. Ancak kişiler yaşadıkları ile bu durumların ne anlam ifade ettiğini açıklayabilirler.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den