Astral seyahat la ilgili notlarım sizce yapmış mıyım? ( editler halinde yazacağım)

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

ultimatomgenius
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

Astral seyahat la ilgili notlarım sizce yapmış mıyım? ( editler halinde yazacağım)

Okunmamış mesaj gönderen ultimatomgenius » 22 Eyl 2015, 15:52

Selamun aleyküm yeni kayıt oldum. Bende teknikleri yeni denemeye başladım. bugün 2. günüm burdaki bir çok çıkış teknik vs denedim ama olmadı. Astral
seyahat için, şuana kadar geldiğim en son aşama gözlerimi kapattığımda ve yaklaşık 3 saat (belki daha fazla olabilir) herkesin bildiği siyah font sonra mavi font ve birden bembeyaz font oldu sizce ilerleme kaydetmişmiyim ve sizcede bu çıkış için çok geç bir süre değil mi? Ayrıca kulaklarımda van vak sesler
ve vücüdüm titremesi kalbimin küt küt artması (yalnız ilk günkü gibi değil bir aşamaya gelince tamamen kesiliyor ve hiç atmıyor) bunun sonucunda ise
göbeğimin karıncalanması ve bunun devam etmesi artık göbek latifesimi çakrasımı adını siz koyun. Sanırım o hareket ediyor. Beyaz font yaklaşık en az 3 saatin sonunda oluyor ve oda maksimum 5 .10 saniye olup tekrar siyah fonta dönüyor. İp tekniği , uçma, ters telkin kısaca astral teknikler bölmünün hepsini denedim. Sonuç bu sizce başarısız mı oldum? En son geldiğim aşama şu vücüdumun boyun hariç hiç bir yerini hissetmiyordum. Taş gibi katılaşmıştı ve sağ kolum sangi belimin üzerinde gibi bir his vardı halbuki yanlardaydı ve dahada ilginçi taş gibi kesilmiş ve aşırı derecede ağrımıştı. Sonra misal bir şeye konsantre olduğunuzda başka bir şey düşündüğünüzde vücüdumda istemsiz hareketler ve refleskler ve hissler oluştu örneğin ip metodunu dönerken aklıma bir hayal yada başka bir şey gelse yada başka tekniğe geçiş yapsam başım aniden sağa sola hareket etmesi parmağımın kalkması tarif edemicem vücütta aniden oluşan ve aniden kesilen refleksler hisler oldu sizce astral mi oldu yoksa yanlış bir şey mi? I dozer denedim bir 2 gün işe yaramadı en son bugün bywn programını denicem bu sitedeki oda işe yaramazsa bir 21 gün daha denicem her gün 3 saat olarak belki daha fazla kesin olup olmadığını size söylücem olmazsa yapacak bir şey yok yetenekli değilmişim demek ki?

edit 1: bugün 3 günüm ve astral seyahat de normalde 3 saatte üzerimde olan etkiler şimdi 20 dakkada oluyor ve daha kısa sürede beyaz ekrana geliyorum.
fakat bütün teknikleri denediğim ve iyi konsantre olduğum halde bir türlü çıkamıyorum sizce neden?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Astral seyahat la ilgili notlarım sizce yapmış mıyım? ( editler halinde yazacağım)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 23 Eyl 2015, 14:07

Neden sorusunun cevabını soru ile vereyim.

Kaç yıldır çalışıyorsun?
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Re: Astral seyahat la ilgili notlarım sizce yapmış mıyım? ( editler halinde yazacağım)

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 23 Eyl 2015, 14:07

http://astralseyahat.net/astralseyahat- ... t2588.html link altındaki cevaplarıma bakar mısın
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

ultimatomgenius

Okunmamış mesaj gönderen ultimatomgenius » 23 Eyl 2015, 17:58

hocam daha önce birkaç gün çalıştım sonra ara verip yine çalıştım sonra yine kestim ve başladım ve simdi bir daha kesmemek üzere çalışacağım fakat çıkamayınca cok moralim bozuluyor ve bir daha yapmak istemiyorum sizce ne yapayim? Attığınız linkleri daha önce okumuştum sadece telkin mp3 leri dinleyemedim ve onlari dinleyecegim. Fakat nerde sorun var onu bulamadim. Her denileni yapiyorum ve beyaz isiga cok kolay geliyorum ondan sonra ise sadece deliler gibi titreme kalp çarpıntısı vs belirtiler ve 3 saat böyle geçiyor
birazda sıkılıyorum haliyle.

Yalnız daha hızlı çıkmam için ne yapmam gerek yada nerelerde yanlış yapiyorum? Oto hipnoz. Hipnoz meditasyon
İmajinasyon telkin konsantrasyon vs? Yada i dozer yanlış dinledigimde mi oluyor? Dinledigimde hic basarili olamiyorum. Kulaklarim cinliyor deliler gibi baska etkisi yok gibi yada herhangi bir programi mi var? Yani bana ne tavsiye edersiniz? Ayrica sitede oturuyoruz sabah aksam gürültülü ve tam transa gececegim an annem babam konuşuyor odaya giriyor yani hep bir gürültü dikkat daginiyor böyle bir durumda olsaydiniz siz ne tavsiye edersiniz? Bazı uzman astral seyahatciler, aynaya bakarak iyi konsantre olarak cikiyorlarmis bu dogrumu? Bana daha hizli ve saglikli bir şekilde cikabilmem icin ne onerirsiniz?

Edit 2: bugün 4 günüm eskisi gibi kalp vs yerlerim titremiyor sizce konsantrasyonu mu kaybettim yoksa birden fazla teknik mi denemeliyim. Ayrıca gobegimin olduğu yer de degisme olmadi hatta guruldamalar olmaya basladi degisik hisler oluyor bir motor gibi çalışıyor sizce dogru yoldamiyim ve 2015 de en etkili astralseyahat teknikleri nelerdir ve mümkünse suan reelde cikanlar cevap yazabilirler mi? Belki toplanip bir yerde gurup astral yapariz?

Edit 3: Başım kaskati oluyor ve ağrı oluyor çok agri sanki kan gitmiyor catlicak gibi birde sağ kolumdada ayni belirtiler oluyir cok açıyor tamamen uyusuyor bu normal mi?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 24 Eyl 2015, 21:38

Bu kadar acele neden? Soruya dikkat etmedin sanırım. "Kaç yıldır çalışıyorsun" dedim.

Çıkış süresi kişiden kişiye değişir, çok nadir bir kaç denemeden sonra çıkışlar olabilir. Normal süreçte aylardan ve yıllardan bahsedebiliriz. Bir kaç yıldır düzenli bir şekilde her gün çalışıldığı halde çıkış gerçekleşmemişse (ki çok nadirdir) bunun üzerine sorunu bulmak için konuşabiliriz ancak bir kaç aylık çalışma için dahi bu çok erkendir.

Eğer mutlaka hızlandırmak isteniyorsa oto hipnoz denenebilir. (En ideali kişinin kendisinin başarmasıdır ancak buda zaman alır) Bunun için de astralseyahat konusunu da bilen bir hipnoterapist bulmak gerekir ki otohipnozu buna göre ayarlasın. Bu durumda en azından süreç hızlanır, rüyada farkındalık, odaklanma ve konsatrasyon artar. Gerisi gene zamana yani hem bedenî hem de zihnî hazıroluşa kalır.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

ultimatomgenius

Okunmamış mesaj gönderen ultimatomgenius » 26 Eyl 2015, 17:23

Hocam yıllar varsa işimiz bitti demektir. Birde astral seyahatte bu teknikleri iyi yapamadigimdan dolayi olabilir mi(Farkindalik,imajinasyon,hipnoz,oto.hipnoz,meditasyon telkin,konsantrasyon vs) bunlarla ilgili bilgi alabilirmiyim sizden? Son olarak astralseyahat de, insanlarin konuşmalarını duymadığımız ve kedilerin bizi gördüğü dogru mu? Birde eşyaları kaldirabilirmiyiz? Psijik yeteneklerimiz guclenir mi?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Eyl 2015, 19:45

Yıl ifadesi herkes için geçerli olmayabilir. Zaman Kişinin zihnen ve bedenen ne kadar hazır olduğu ile ilgili. Kısa bir süre yaşadıklarından öyle bir kazanım elde eder ki insan yıllar sürecek çalışmalar bir kaç güne de inebilir. Tek bir nedene bağlı değil. O gün izlediğin filmde duyduğun bir cümle, izlediğin bir kare, okuduğun kitaptaki bir cümle, arkadaşının daha önce hiç bahsetmediği konulardan bahsetmesi, daha önce hiç yaşamadığın duyguları yaşama, aşırı üzüntü, istemeyerekte olsa aldığın gıdaların olması gerektiği gibi olması, hava şartlarının o an çok ideal olması, çalışmaya başladığında o gün herşeyin olması gerektiği gibi olması ve transa girdiğinde anlık yakaladığın bir kaç his... Hatta rüyada daha önce hiç hissetmediğin farklı boyutta hisler... Herşey bir anda da olabilir.

Her teknik herkeste aynı ölçüde başarı getirmez denemek ve ideal bir teknik oluşturmak gerekir.

Tüm gerçek algılar ruha bedendeki organlar ile taşınır duymama görememe diye bir şey söz konusu olmaz. Eğer algıda netsizlik varsa çıkış olmamış kişi ara kalmış veya bilinçaltında oyalanıyor demektir. Hayvanların sezgileri elbetteki daha güçlüdür ancak bu konuda bir bilgim yok. Hayvanların yanlarına gidip te hiç test etmedim.

Madde olmayan bir beden maddeye nüfuz edemez. Bu çok ileri bir safhadır ki ben Veliler ve şehitler dışında duymadım. Vardır belki ancak bunu yapabilmek için özel bir yaşam gerekeceği kesin. Gündelik hayatta yapılması günümüzdeki yediğimiz içtiğimizle imkansız!

Her parapsikolojik çalışma bir başka yeteneği tetikleyebilir. Bu herkeste farklı açılımlara sebep olabilir. Astralseyahat yapanların rüyalarını kontrol etmesi gibi mesela.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den