Çıkışa kadar geliyorum ama çıkış gerçekleşmiyor -Astral Seyahat

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

exellency95
Yaşadığınız İl: 8 Artvin
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Çıkışa kadar geliyorum ama çıkış gerçekleşmiyor -Astral Seyahat

Okunmamış mesaj gönderen exellency95 » 16 May 2016, 23:14

Pek çok denemem oldu şuana kadar 30-40civarı artık sona geldiğime inanıyorum zaten yazımın tamamını okuyunca bilgili kişiler anlayacaktır.

-ilk olarak bi hevesle denemedim onu söylemek istiyorum ap yapma isteğim dünyanın ve insanın yapısını gerçekten anlayıp inancımı dahada zirvelere taşımaktı bu 3boyutlu dünyadan ibaret olmadıgımızı anlamaktı. İlk başladıgım zamanlar arasında aylar geçen sureler içinde denedim. Kafam bazı kimyasal ve doğal maddelerle güzel olduğunda o boşluğu o sessizliği o odaklanmayı yakaladıgımda deniyodum ve başarısız oluyodum son zamanlar yaklaşık bir aydır kendi deneyimlerimle her gün yeni şeyler keşfederek herşeyi deneyerek zamanımı boşa harcamadan ve bana zararı olmadan yapmaya çalıştım. Edebiyat yapamıyorum cümlenin sonunu yazarken başını unutuyorum yinede siz anlayın şu zamana kadar paylaşmadım kendim deneyimledim neyse uzun olmadan anlatıcam başaranlar zaten bana inanıcktır ve yardımcı olacaktır bkz: Akrepkral (admin) öncelikle

İlk zamanlar başladıgımda titreşimler başladığında çıkıyorum sanardım düşünceler başlardı ve yapamazdım
Sonradan ilk titreşimler geldiğinde bi değşik hissetmeye başladıgımda transa girdiğimi anladım ve ilk titreşimlere kalp çarpıntısına kayıtsız kaldım.
Bana göre deneyimlerime göre nefese odaklanıp öncelikle transa geçmek onemliydi bu transa girme suresini gitgide azaltıp 20dakikaya indirdim
Ve transa kadar nefesime ve transa girdikten sonra o sessizliğe çınlamalara kesiksiz odaklanmaya başladım
Çınlamalara odaklandıkça başım ağrıyor bunu anlamadım neden bu sorum ilk olsun
Neyse çınlamalara odaklanıp bi anda vucudum kendini uyuşturup bi duruma giriyo çok garip titreşimler ve yukselme isteği sallanma ve gozkapaklarının hafif oynaması o anda kendime ileri çarprazdan koşeden baktıgımı düşünüyorum görüyorum ona odaklanıyorum ve biraz daha titreşip son buluyor. Fazla geçmeden bidaha aynı hal alıyor yine aynı tekniği yapıyorum uyguluyorum koşeden kendime bakarken hissiyatimi baktıgım yerde topluyorum çekilir gibi oluyorum düşünceler başlıyor ama susturuyorum yine titreşimler azalıyor bitiyor bu böyle 2saat denememde hergun 6-7kere oluyor ama çıkamıyorum başaramıyorum

Neyse işte başaranlara sorum o çıkış halini yakaladıktan sonra ne yapıcam titreşimler çekilme hissi alnın tatlı ağrısı gibi şeylerden sonra ne yapmam gerek o anda dikkatim dağılmıyor ama başarısız oluyorum

Cevaplarınızı bekliyorum sadece başaranlar kesin yorum yapsın lütfen gereksiz yorumlarınızla aklımı karıştırıp bulandırmayın
Teşekkür ederim

Kullanıcı avatarı
Dogukan64
Yaşadığınız İl: 26 Eskişehir
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Çıkışa kadar geliyorum ama çıkış gerçekleşmiyor -Astral Seyahat

Okunmamış mesaj gönderen Dogukan64 » 22 May 2016, 10:52

Öncelikle 6 gündür niye kimse cevap vermemiş anlamadım. Sitede bu sorunları onlarca kez görmüş bir çok insan olduğuna eminim. Neyse, konumuza gelecek olursak o söylediklerini ben de yaşıyordum ilk zamanlar. Bunun sebebi bende tedirginlikti. Sende de muhtemelen budur diye düşünüyorum. İster istemez bir korku oluşursa çıkamıyorum ben. O an hiç korkmaman gayet rahat olman önemli. Tedirginlik, korku, şüphe olursa yapamazsın diye düşünüyorum.
Bu mesaj için Dogukan64 adlı kullanıcıya teşekkür eden:
exellency95 (01 Haz 2016, 16:02)
Değerlendirme: 33.33%

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Çıkışa kadar geliyorum ama çıkış gerçekleşmiyor -Astral Seyahat

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 04 Haz 2016, 17:16

exellency95 yazdı:Pek çok denemem oldu şuana kadar 30-40civarı artık sona geldiğime inanıyorum zaten yazımın tamamını okuyunca bilgili kişiler anlayacaktır.

-ilk olarak bi hevesle denemedim onu söylemek istiyorum ap yapma isteğim dünyanın ve insanın yapısını gerçekten anlayıp inancımı dahada zirvelere taşımaktı bu 3boyutlu dünyadan ibaret olmadıgımızı anlamaktı. İlk başladıgım zamanlar arasında aylar geçen sureler içinde denedim. Kafam bazı kimyasal ve doğal maddelerle güzel olduğunda o boşluğu o sessizliği o odaklanmayı yakaladıgımda deniyodum ve başarısız oluyodum son zamanlar yaklaşık bir aydır kendi deneyimlerimle her gün yeni şeyler keşfederek herşeyi deneyerek zamanımı boşa harcamadan ve bana zararı olmadan yapmaya çalıştım. Edebiyat yapamıyorum cümlenin sonunu yazarken başını unutuyorum yinede siz anlayın şu zamana kadar paylaşmadım kendim deneyimledim neyse uzun olmadan anlatıcam başaranlar zaten bana inanıcktır ve yardımcı olacaktır bkz: Akrepkral (admin) öncelikle

İlk zamanlar başladıgımda titreşimler başladığında çıkıyorum sanardım düşünceler başlardı ve yapamazdım
Sonradan ilk titreşimler geldiğinde bi değşik hissetmeye başladıgımda transa girdiğimi anladım ve ilk titreşimlere kalp çarpıntısına kayıtsız kaldım.
Bana göre deneyimlerime göre nefese odaklanıp öncelikle transa geçmek onemliydi bu transa girme suresini gitgide azaltıp 20dakikaya indirdim
Ve transa kadar nefesime ve transa girdikten sonra o sessizliğe çınlamalara kesiksiz odaklanmaya başladım
Çınlamalara odaklandıkça başım ağrıyor bunu anlamadım neden bu sorum ilk olsun
Neyse çınlamalara odaklanıp bi anda vucudum kendini uyuşturup bi duruma giriyo çok garip titreşimler ve yukselme isteği sallanma ve gozkapaklarının hafif oynaması o anda kendime ileri çarprazdan koşeden baktıgımı düşünüyorum görüyorum ona odaklanıyorum ve biraz daha titreşip son buluyor. Fazla geçmeden bidaha aynı hal alıyor yine aynı tekniği yapıyorum uyguluyorum koşeden kendime bakarken hissiyatimi baktıgım yerde topluyorum çekilir gibi oluyorum düşünceler başlıyor ama susturuyorum yine titreşimler azalıyor bitiyor bu böyle 2saat denememde hergun 6-7kere oluyor ama çıkamıyorum başaramıyorum

Neyse işte başaranlara sorum o çıkış halini yakaladıktan sonra ne yapıcam titreşimler çekilme hissi alnın tatlı ağrısı gibi şeylerden sonra ne yapmam gerek o anda dikkatim dağılmıyor ama başarısız oluyorum

Cevaplarınızı bekliyorum sadece başaranlar kesin yorum yapsın lütfen gereksiz yorumlarınızla aklımı karıştırıp bulandırmayın
Teşekkür ederim
Mesajını daha önce gördüm ancak vaktim olmadığı için bir türlü fırsat bulup yazamadım.

İlk cümlem "Bu anlarının ve yaşadıklarının tadını çıkar" çünkü en değerli anlar insanın aradığını bulduğu an değildir aradığını bulmak için çaba sarfettiği zamanlardır. Bu günlerini ileride tebessüm ve hasretle anacaksın.

Sorularına geçeyim.

- Aşırı odaklanma ve daha önce alışık olunmayan dalga boylarına bilinçli geçiş doğal olarak bedenin bazı refleksleri ile karşılanıyor. Bunlara baş ağrısı da eklenebilir. Eğer nörolojik olarak bir sorununun olmadığına eminsen veya aşırı nefes alıp vermeden kaynaklı bir sinüzit yoksa doğaldır deneyimlerin arttıkça ağrılar yerini daha koyu titreşimlere ve sızlamalara bırakacaktır. Burada senin deneyimlerine bakış açın çok önemli..

Eğer daha önce okumamışsan şu linki mutlaka okumanı öneririm http://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2343.html

Bu linki gelen soruların bir çoğuna cevap olarak ta gönderiyorum çünkü en çok yapılan hatalar o linkteki konularla ilgili. Linki oku ve eğer gerekirse ve varsa eksik kalanlar tekrar sor. Aradan aylarda geçse önemli sorulara mutlaka bakarım.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den