Ufak bir nefes neler yapti bana yardım ASTRAL

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

optiktr
Yaşadığınız İl: 29 Gümüşhane
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül
Cinsiyetiniz: Erkek

Ufak bir nefes neler yapti bana yardım ASTRAL

Okunmamış mesaj gönderen optiktr » 27 Şub 2016, 20:30

Beyler lutfen yardim edin cok deil tam 10 dakika once ailemle oturuyordum ayni zamanda forumdayim tabi.
sicak bahanesiyle diger odaya gittim yataga uzanip cidde sadece deneme amacliydi inanmiyordum
UZANDIM
YASTIKSIZ
ÖRTÜNMEDEN
1 dakika gozlerimi kaaptip nötr oldum (bunlari bir yerden okumadim kendi tekniğimi olusturmak icin falan niyetim oydu)
1dk notrden sonra 1 dakika telkin verdim su şekilde
(Ben astralciyim astralcinin dibiyim diye )
Ve dedimki Hadii cikartin beni ve vucudundam ayrilmayı aklimdan bile gecirmeyerek odaklandigim tek sey NEFES idi ve olanlar SIRASIYLA arkadaslar
----sağ baldırımda bi irkilme oldu 5 cm caplı
----birkac saniye sonra sadece gözlerim yere batiyordu ben yerimde ama onlar yatagimdan asagi inmeye meilli.
---Göz kapaklarım şımarmaya basladi fake açılmalar kapanmalar falan.
----sonrada kalbimi hic birsekilde hissetmiyorken kalbimi sanki kulagimla duyuyordum güm gün die sanki tishortu parcalayacakti. Ve kalp ve goz olayi devam etti.
Ben gözümu actim kapadim ama hala etksiindeydim
ve sanki ben yukari vakumlaniyordum vakumlana vakumlana yatagi kiricaktim sanki bedenin 1 2 ton oldu
Kalbimin gümlemesine dayanamayip aynanin karsisina kostum olayi sonlandırdim sebebide kalbim dursaydı korkusu. ? ilk denenememm
Simdi size soruyorum benim yaptigim sey psikolojik olarak okudgum metinlerden mi etkilenerek beynimin oyununuydu yoksa baska biseymi astralle mi ilgiliydi

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Ufak bir nefes neler yapti bana yardım ASTRAL

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Mar 2016, 18:13

Psikolojik etki her zaman olan bir şeydir. Kişinin kendisine telkin vermesi de psikolojikman yapılmak istenilene hazırlanmak içindir. İnsanın okudukları elbetteki etkileyecektir önemli olan etkinin olumlu olması. Belirtilen astralseyahat öncesi yaşanılan belirtilere benziyor ancak belirtiler çıkış olacağı anlamına gelmez. Kişi Zihnen ve bedenen hazır hale gelmeden çıkış yaşanmaz.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den