uzun ve uzun yıllar sonra artık olacak

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

ultimatomgenius
Yaşadığınız İl: 1 Adana
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

uzun ve uzun yıllar sonra artık olacak

Okunmamış mesaj gönderen ultimatomgenius » 26 Mar 2017, 10:49

merhaba arkadaşlar bu siteye kayıt olalı ve site yöneticimizle tanışalı sanırım 2 seneden fazla oldu. Kendisini astralseyahat konusunda soru yağmuruna tuttum. Gerek face gerek site bana çok yardımcı oldu. Tabi açıkçası çok ama çok denedim ve başaramadım bende olagan durumuna bıraktım.
Üniversite kazandım vs Artık denemeye tekrardan başlıcam gece yapmayı düşünüyorum. Üniversite çok şey kattı bana farkındalık odaklanma ciddiyetlik
gerçekle hayali ayırt etme gücü vs Şimdi yapabilceğimi düşünüyorum. Buna da şurdan karar verdim(ki astral seyahat için riyazet bile yaptım tam 3 gün bir havuç ve domates yedim hayvansal gıda yemeyip aç bile kaldım) Bazı zamanlar uzanırken uyku ile uyanıklık durumlarını çok yaşıyorum.
Yani gözümü bir kapatıyorum uğultular sesler rüya görüyorum bir açıyorum başka bir yerdeyim bir bakmışım gerçek hayattayım hatta o durumdan çıkıp tekrar gözümü kapattığımda devam ediyor. Astral seyahat konusunda bayağı uzmanlaştım bir çok forum sitesindeki yazıları hatmettim. Çıkamadım ama artık çıkacağımı inanıyorum. Çok çalışmamakla beraber ara sıra deneyeceğim ve çıkarsam sizede söyleyeceğim. Hoşça kalın

Not: Artık pek bir şey takmıyorum tek başıma karanlıkta okulda yatıyorum dolayısıyla korku faktörünüde aştım. Bir kere çıksam bile bana
kafi

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: uzun ve uzun yıllar sonra artık olacak

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Mar 2017, 02:01

Hoş geldin Ultimatomgenius.
İnsan gerçekten isteyince başaramaması için hiçbir neden yok. Acele etmek yok, bu süreçte yaşayacaklarının tadını çıkart sadece.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den