Yardıımm

Astralseyahat ile ilgili sizden gelenler

Moderatörler: Bru-x, Astral

Superisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Kadın

Yardıımm

Okunmamış mesaj gönderen Superisi » 28 Kas 2014, 19:55

Merabalar ben 2 haftadır astral seyahat yapmaya çalışıyorum tam çıkıcam ama bişey engel oluyor. Çakralar yüzündenmiş böyle vücudum ısınıyor falan sonra tam çıkacağımı hissediyorum sonra olmuyor çıkamıyorum titriyorum gözlerimi açınca etraf aydınlanıyor ( karanlıkta yapıyorum) etrafta nokta nokta renkler oluyor sonra gözüm açıkken bile görüntü titriyorum dalgalı bir şekilde görüntü titriyor ama astrale çıkamıyorum tüm vücudum yanıyor sonra bitiriyorum çünkü dayanamıyorum ve ağlamaya başlıyorum lütfen biri yardım etsin çok kötüyüm

Superisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Kadın

Re: Yardıımm

Okunmamış mesaj gönderen Superisi » 28 Kas 2014, 19:56

Cevap yok mu ??

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: Yardıımm

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 06 Ara 2014, 20:54

İki hafta kısa süre gibi geldi. Astral seyahat e başarılı çıkabilmek için çok uzun olması gerekmiyor kısa bir alıştırma yapman gerekiyor. Yani her gece yapmaya başladığında illaki çıkacağım diye şart koşmaman gerekiyor sadece çıkma aşamasına biraz daha yaklaştığını bilmen gerekiyor. Bu çıkmaya kendini çok zorlaman ters tepmeye yol açabilir. Kendi yaptığım yöntemi anlatayım.

Ben çoğunlukla sabah yapıyorum astral projeksiyonu. Akşam geç yatıp sabah aşırı erken kalkıyorum yani 3-4 saati geçmiyor. Çok zorla kalktıktan sonra yattığım yeri veya odayı değiştirip bu ölü gibi uykulu durumumu bozmayıp sırt üstü yatıyorum (hava aydınlıkken). Uyumamaya karşı direnip kendimi serbest bırakıyorum. Kısa bir süre sonra kulağımdaki çınlamalar yükselmeye başlıyor. Bu safhada hiç bir yerinizi kıpırdatmamanız gerekiyor en ufak bir kas hareketiniz astral bedeninizin kendi bedeninizde kalmasına neden olursunuz. sonra yavaştan havaya yükseldiğimi düşünmeye başlıyorum.Bedenimden ayrılmaya başladığımda başımda diğer yerlerime nazaran çok güçlü bir titreşim hissediyorum. Çoğu kişi tam burada ne oluyor diye tırsıp bırakıyor. Sonra bedeninizden belli bir yüksekliğe yükseldiğiniz zaman bir nevi astral gözleriniz açılıyor. Normalden çok farklı görüyorsunuz. Ayrıntılar çok ve renkler daha canlı. Ayrıyeten etrafı 360 derece görüyorsunuz yani heryeri görebiliyorsunuz. Şöyle söyleyeyim siz iki gözünüzle bir yere baktığınızı düşünün. ama GÖRDÜĞÜNÜZ daha büyük sağ ve sol tarafınızıda görüyorsunuz. bu astral mekanda heryeriniz oluyor birde sağ ve sol yönünüz kayboluyor. Astral mekandaiken sağınız ile solunuz aynı oluyor bunu bilemediğiniz için yön duygusuda kalmıyor. ayrıca şunu belirteyim bunu her gün yapmıyorum genellikle haftada 2 kere

çoğu yeri atlayarak yazdım istediğiniz sorabilirsin (:

“Sizden Gelenler ve Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir