Astral Seyahat Sıkıntılarım Lütfen Yardım !

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

sharlock

Astral Seyahat Sıkıntılarım Lütfen Yardım !

Okunmamış mesaj gönderen sharlock » 08 Nis 2011, 16:40

Arkadaşlar öncelikle herkeze merhabalar.
Bir arkadaşım beni yaklaşık 3 hafta önce astral seyahat ile tanıştırdı.Bir gün denemeye kalkdm ancak korkduğum icin ve pekde bilgim olmadığı icin vazgeçtim. Sonra okuldaki din hocasına böyle böyle sordum astral seyahat nedir nasıl yapılır gibisinde bana verdiği cevap ise; Astral Seyahat meyehat hikaye öyle birşey yoktur. Dedi arkadaşım bunu yaptım dedi internette aradığım ve bulduğum bilgiler ise astral seyahatın varlığına inandırdı ve en çok da Kuran ve diğer 3 kitapda oldugu beni bu konuya inandirdi. Yapmayı cok istiyorum fakat 3 harflileri vs. görme olayı beni bir nebze korkutuyor. Bu yüzden bir türlü cesaretimi toplayamadım kafam karma karışık şuanda lütfne birisi bu durumda ne yapmam gerektiğini bana söylesin arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler.

Ve bana bu konuda yardım edebilecek kişiler lütfen sharlock@w.cn adresinden bana ulaşırsa çok sevinirim :)

astralatlantisprince

Re: Astral Seyahat Sıkıntılarım Lütfen Yardım !

Okunmamış mesaj gönderen astralatlantisprince » 08 Nis 2011, 16:46

3 harflileri goremezsin senin gideceğin boyutla onların gideceği byt aynı deil bnd e hiç yapmadım geri donme fln blrsn bnada haber ver

***SaW***

Okunmamış mesaj gönderen ***SaW*** » 08 Nis 2011, 17:11

Arkadasim endiselenme onlar ayri boyurtadalar ole bir sey yok hem simdiye kadar dunyanin yarisindan fazlasi seyaheti yapdi hala sikayet yok ve hala deva ediyorlar...Hem eger gormek istiyorsan sana bagli eyer onlari gormek gibi bir amacin varsa gorursun ama yok istemiyorsan endiselenme kesinlikle gormuyceksin....

astro manyak

Okunmamış mesaj gönderen astro manyak » 08 Nis 2011, 19:13

astral seyahatte düşüncelerimiz ön plandadır.ne görmek istersen onu görürsün .ve geri dönmede hiç bir sorun yok vücudunu düşünür ve geri dönmeyi dilersen gayet rahat dönebilirsin.

onba
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen onba » 08 Nis 2011, 20:58

Sizin dinci birşey bilmiyo bizde sorduk dinciye var dedi ve ileri düzey hacalara sorarsan var derler
3 harflileri sıkıntı etme görmezsin
görsen bile hiç birşey olmaz sen daha zekisin korkutmaya çalışır ya kaç yada dur o gitsin eğer bir şey yaparsa heyecandan yada korkuda bedenine geri döner
bizim dincide bu sitedeki çoğu şeyi kendi dedi yani onaylamış oldu

Kullanıcı avatarı
emrevarol444

Okunmamış mesaj gönderen emrevarol444 » 09 Nis 2011, 15:21

Arkadaşlar benim bildiğim 3 harflileri görebilirsiniz. Çünkü astraldeki boyutumuz 5. boyut , onların boyutuda 5. boyut ... Ama arkadaşında dediği gibi düşünceler ön plandadır.Hem korkacak birşey yok rahat ol
Düşünce Olmanızı İstediği Yerdedir .