ASTRAL SEYAHAT TEKNİKLERİ KİTABI

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
ÇağatayUlusoyum
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın
Teşekkür etti: 0

Re: ASTRAL SEYAHAT TEKNİKLERİ KİTABI

Okunmamış mesaj gönderen ÇağatayUlusoyum » 06 Mar 2013, 18:05

RoLeX yazdı:
ÇağatayUlusoyum yazdı:Ben kullanmayı kötü anlamda söylemiştim , maçlarsa sorun olmaz heralde :D Böyle kızların soyunma odasına felan girmek gibi :D İnşallah başarıcaz a.s'i :)
Astral seyahatta kötü veya olumsuz birsey yapmaya çalışınca beyin hemen onu engelliyor. Ben de senin gibi hinzirlik düşündüm. Ama bir türlü yapamadım. denemeye devam : )
Bide
Beyne yaptığın şeyin olumlu, güzel bir şey olduğunu ikna edebilirsen neden olmasin, dediğini duyar gibiyim. Ama inan bana cok zor birşey.
Mesela A. S de iken kızların soyunma odasına gitmek istediğinde, ister istemez aklına +18 icerik geliyor ve bedenine geri dönüyorsun . : D olay aklına onların gelmemesi ;)
Bunu zaten ben düşünmedim :DSitede okumuştum ,biri denemiş ama olmamış,bedenine geri dönmüş ;) Ayrıca düşünüp napcam kızları . Gitsem gitsem erkek arkadaşımın odasına giderim. :)
Bi 'Çağatay' , bi Astrall ;)

Kullanıcı avatarı
ÇağatayUlusoyum
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen ÇağatayUlusoyum » 06 Mar 2013, 18:08

pasabey96 yazdı::) boyle seyler dinimizce de uygun degil cok sukur oyle bir niyetim yok eger oyle bir seye niyetlenme gibi davranisim olacaksa da allah engellesin insallah astrale cikabiliriz hepimiz benim asil niyetim kafa rahatlatmak huzuru bulmak ve tecrubeler edinmek insallah cikabiliriz hepimiz kitabi iki gun once siparis verdim hala gelmedi yarin gelir heralde. Insallah
Bende seninle aynı kanaatteyim zaten.Güvenli bi siteden mi aldın kitabı? -sonra paran felan boşa gitmesin.-
Bi 'Çağatay' , bi Astrall ;)

pasabey96
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen pasabey96 » 06 Mar 2013, 22:01

ÇağatayUlusoyum yazdı:
pasabey96 yazdı::) boyle seyler dinimizce de uygun degil cok sukur oyle bir niyetim yok eger oyle bir seye niyetlenme gibi davranisim olacaksa da allah engellesin insallah astrale cikabiliriz hepimiz benim asil niyetim kafa rahatlatmak huzuru bulmak ve tecrubeler edinmek insallah cikabiliriz hepimiz kitabi iki gun once siparis verdim hala gelmedi yarin gelir heralde. Insallah
Bende seninle aynı kanaatteyim zaten.Güvenli bi siteden mi aldın kitabı? -sonra paran felan boşa gitmesin.-
:)) tabii güvenli bir sitedir D&R kitap da geldi zaten okuyorum 32. sayfadayım daha işime yarayacak yerlere gelmedim şu ana kadar bilimsel sürecinden bahsediyor 1 haftaya bitiririm vakit bulursam :)

pasabey96

Okunmamış mesaj gönderen pasabey96 » 09 Mar 2013, 01:27

Kitabi bitirdim bugun fakat hala astrale cikamadim az once yaklasik kirk dakika denedim olmadi yarin tekrar denemeyi dusunuyorum

berkan b
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 3 kez

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 09 Mar 2013, 07:51

pasabey96 yazdı:
berkan b yazdı:
pasabey96 yazdı:dr den sipariş verdim orada 16.50 idi ve kargosu daha hızlıymış bir-iki güne gelir gelsin de okuyayım kitabı faydası mutlaka olur inşallah çıkmaya alışırım astrale
link atar mısın bende biraz inceleyim kapıda ödeme varsa direk siparişini vercem nasipse...
DR in sitesinie girip arama motoruna astral seyahat yazinca cikiyor zaten bu arada kitap geldi simdi kitabi okuyacagim cdsi de geldi ins yarar ise
şuana kadar kitap nasıl biraz bahsede bilir misin? yada cd fayda sağlıyor mu? (az da olsa) eğer bir fayda sağlıyorsa dr nin mağzasından almayı düşünüyorum.

pasabey96

Okunmamış mesaj gönderen pasabey96 » 09 Mar 2013, 10:03

DR in sitesinie girip arama motoruna astral seyahat yazinca cikiyor zaten bu arada kitap geldi simdi kitabi okuyacagim cdsi de geldi ins yarar ise[/quote]
şuana kadar kitap nasıl biraz bahsede bilir misin? yada cd fayda sağlıyor mu? (az da olsa) eğer bir fayda sağlıyorsa dr nin mağzasından almayı düşünüyorum.[/quote]

Kitap ilk bölümlerde astralin bilimsel kanıtlarını geçmişini astral ile ilgili deneyleri anlatıyor sonrasında nasıl çıkılacağını çıkmadan önce yapılması gerekenleri ve çıkış tekniklerini anlatıyor CD de sadece bir müzik var beyin dalgalarını yumuşatmaya yardımcı bir müzik