Astral seyahat ve korkularım ! Sorularım ve sorunlarım ?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

lordmacros
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral seyahat ve korkularım ! Sorularım ve sorunlarım ?

Okunmamış mesaj gönderen lordmacros » 06 Mar 2013, 20:16

arkdaşlar ben siteye az önce üye oldum.

şimdi benim bir 2 yıllık geçmişim ver astralde. 2 yıl önce tanıştım, ve yapmaya çalıştım, kimi kaynakta 6 ay boyunca çıkmak için çalışmak lazım diyor ama herhalde yatkındım ben hemen 2-3 gün sonra çıkabilecek seviyeye geldim (i-doser'inde etkisi oldu). tam ki çıkacaktım. korktum ve bıraktım. 2 yıl içinde zaman zaman denedim ama korkuma yenik düştüm. şimdi tekrar ve kesin denemeye karar verdim.
bu süreç içerisinde derinlemesine araştırma yaptım çok bilgim var. ama burada yapanlara danışmak --daha yararlı olacak diye düşünüyorum.
____
şimdi:
ben alıyorum i-doser astral QH'ı uzanıyorum yatağa gözümün üstüne, eşarp olur, atkı olur, havlu olur bişe koyuyorum

ilk başta altımdaki yatak titremeye başlıyor (bana öyle geliyor)

içimden birşey çıkmaya çalışıyor.

sanki yavaş yavaş içimden bişeler çıkıyor çıkıyor çıkıyor.

vucudumu sıcaklık kaplıyor

kalp atışım hızlanıyor

ayağa kalkıp yürümem geliyor

eliim ayağım uyuşuyor.

tamam tam çıkacağım nevrim 360 derece dönüyor, beynim allak bullak oluyor, sanki altımdan birşey çekiliyor. gözüme ışıklar geliyorki...

Hemen korktuğum için sonlandırıyorum gözümü açıyorum ayağa kalkıyorum vs.

____

Şimdi arkadaşlar benim korktuğum şeyler
1-astralde kalbimin çok hızlı atıp allah korusun bir zarar gelmesi
2- ruhani varlıklarla karşılaşmak
3- ruhani varlıklar beni yanına flaan çekecek onlarla konuşmak korkutuyor
4- diyelimki geçtim uyanmak isteyipte uyanamamak korkutuyor
5- her ne kadar gerçek olmadığını bilsemde kordon bağımın kopacağından (biliyorum ama yinede korkuyorum
6- birde kendimii öyle yukardan görmek korkutacaktır.
____

Şimdi ilk çıkışım olacak ilk çıkışımda kendimi yukardan göreceğim vs. evin dışına çıkmak istemiyorum evi gezmek isitoyurm.
gündüz yani saat 14-15 civarında yapmak istiyorum

___

Şimdi sorularım

1-astral seyahate çıkarken yaşadıklarımı anlattım. önereceğiniz birşey varmı? yanlış yaptığım bişe varmı? yorumlarınz ?

2-korkularım saçmammı korkularımı nasıl yenerim? anlattığım korkularla yüzleşirmiyim ?

3- İlk çıkışımda evde olup dışarı çıkmamak istediğimi söyledim. evdede ruhani varlık vs. görebilirmiyim? görürsem onlardan nasıl korunurum? bazı kaynaklarda ruhumuzu ele geçirmek isteyen şeytanlar falan var diye okudum. evde iken bunları görürmüyüm?

4- gündüz çıkmak istiyorum bir zararı varmıdır ? uygunmudur ?

5- diyelimki çıktım istemsiz olarak hayal etmediğim halde bir yere gidebilirmiyim. mesela hiç hayal etmediğim halde mısır piramitlerine yada astraldeyken birden kendimi tanımadığım bir yerde bulmam mümkünmü ?
________

sorularıma cevap verirseniz sevinirim.

biraz uzun oldu k.b

ilk deneyimim olacağı için heycanlıyım.

iyi çalışmalar
En son lordmacros tarafından 07 Mar 2013, 13:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: Astral seyahat ve korkularım ! Sorularım ve sorunlarım ?

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 07 Mar 2013, 09:08

lordmacros yazdı:
5- her ne kadar gerçek olmadığını bilsemde kordon bağımın kopacağından (biliyorum ama yinede korkuyorum

Şimdi sorularım

1-astral seyahate çıkarken yaşadıklarımı anlattım. önereceğiniz birşey varmı? yanlış yaptığım bişe varmı? yorumlarınz ?

2-korkularım saçmammı korkularımı nasıl yenerim? anlattığım korkularla yüzleşirmiyim ?

3- İlk çıkışımda evde olup dışarı çıkmamak istediğimi söyledim. evdede ruhani varlık vs. görürmüyüm ?

1-Kalp çarpıntısı, sıcaklık veya çekilme duygusu astral seyahatın belirtileridir.Çıkmaya yaklaşmışsın yani. Bunlardan korkmana gerek yok.Tecrübe edindikce bu hisleri en az seviyeye çekebilirsin.

2- ben 1 yıldır A.s ile uğraşıyorum. Hiç ruhani varlıkla karşılaşmadım.İlklerde bende korkuyordum.Ama korkulacak hiç bir şey yok.Elementer veya ruhani varlıklarla iletişime geçmek cok ileri bir seviye (Şimdilik buna uğraşıyorum) .İlk A.s çıkılarında karşıkaşmassın merak etme.--- Uyanamama diye birsey yok. A.s e çıktıktan sonra istediğin her an bedenine geri dönüp uyanabilirsin.Aslında dediğinin tam tersine As de kalabilmek zordur.

3-Sen bi A.s ye çık, odadan çıkmak isteyip istemediğine o zaman karar verirsin :) .. dediğim gibi ruhani varlıklarla karşılaşmazsın.Bir yerde okumuştum.O varlıklarla karşılaşmak istersen senin onların yanına gitmen gerekiyormuş.Senin yanina gelmezlermiş, gelemezlermiş (yazanların yalancısıyım).

4- Gündüz A.s ye çıkman Korkuların için iyi olur (Etrafın aydınlık olduğu için)

Birde kordon bağının Ölümden başka Hiçbir şekilde kopamayacağını biliyorum.(bi yerde okumuştum)

Başka sorun varsa sorabilirsin. Kendine iyi bak
Bu mesaj için RoLeX adlı kullanıcıya teşekkür eden:
AstraLoveUmuTt (08 Ağu 2016, 09:33)
Değerlendirme: 33.33%

lordmacros
Yaşadığınız İl: 40 Kırşehir
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen lordmacros » 07 Mar 2013, 13:56

RoLeX yazdı:
lordmacros yazdı:

Şimdi sorularım

3- İlk çıkışımda evde olup dışarı çıkmamak istediğimi söyledim. evdede ruhani varlık vs. görürmüyüm ?

1-Kalp çarpıntısı, sıcaklık veya çekilme duygusu astral seyahatın belirtileridir.Çıkmaya yaklaşmışsın yani. Bunlardan korkmana gerek yok.Tecrübe edindikce bu hisleri en az seviyeye çekebilirsin.

2- ben 1 yıldır A.s ile uğraşıyorum. Hiç ruhani varlıkla karşılaşmadım.İlklerde bende korkuyordum.Ama korkulacak hiç bir şey yok.Elementer veya ruhani varlıklarla iletişime geçmek cok ileri bir seviye (Şimdilik buna uğraşıyorum) .İlk A.s çıkılarında karşıkaşmassın merak etme.--- Uyanamama diye birsey yok. A.s e çıktıktan sonra istediğin her an bedenine geri dönüp uyanabilirsin.Aslında dediğinin tam tersine As de kalabilmek zordur.

3-Sen bi A.s ye çık, odadan çıkmak isteyip istemediğine o zaman karar verirsin :) .. dediğim gibi ruhani varlıklarla karşılaşmazsın.Bir yerde okumuştum.O varlıklarla karşılaşmak istersen senin onların yanına gitmen gerekiyormuş.Senin yanina gelmezlermiş, gelemezlermiş (yazanların yalancısıyım).

4- Gündüz A.s ye çıkman Korkuların için iyi olur (Etrafın aydınlık olduğu için)

Birde kordon bağının Ölümden başka Hiçbir şekilde kopamayacağını biliyorum.(bi yerde okumuştum)

Başka sorun varsa sorabilirsin. Kendine iyi bak
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. siz astrale çıktınızmı ?

başka yorum yazacak arkdaşlar yokmu ?

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 07 Mar 2013, 15:48

lordmacros yazdı:
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim. siz astrale çıktınızmı ?

başka yorum yazacak arkdaşlar yokmu ?
Her gün olmasada genellikle çıkabiliyorum.