ASTRAL SEYAHATA NASIL ÇIKILIR

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 8 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: ASTRAL SEYAHATA NASIL ÇIKILIR

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 01 Nis 2011, 17:52

İnsan bilmediğinden korkar.

Konuyla ilgili ayrıntılı bir bilgiye sahip olunursa aslında Cin'lerinde pek bir şey yapamayacağı bilinir. Astral seyahat insanı öldürmez fakat astrale çıktığında kendisini nelerin bekleyeceğini bilmeyen bir insanda yaşadıkları karşısında aşırı heyecan duyup bu durumu kaldıramayabilir.

3. Boyut dışında yaşayan varlıklar normal şartlarda insana etki edemezler fakat boyut dışına çıkıldığında gerekli şartlar oluşursa etki yapma imkanları vardır.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Utku

Korkularım!!

Okunmamış mesaj gönderen Utku » 01 Nis 2011, 20:44

Merhaba arkadaşlar bu astral seyehatı 2-3 günden beri takip ediyorum.Çok çıkmak istiyorum ama içimde doğal olarak bi korku var.Ailemle paylaştım ama onlar sakın deneme bu yüzden psikolojik tedavi gören çok insan var dediler.Sizce gerçekten böle birşey olma olasılıgı varmı?Yardım ederseniz sevinirim

batus798

Re: Korkularım!!

Okunmamış mesaj gönderen batus798 » 03 Nis 2011, 18:47

Utku yazdı:Merhaba arkadaşlar bu astral seyehatı 2-3 günden beri takip ediyorum.Çok çıkmak istiyorum ama içimde doğal olarak bi korku var.Ailemle paylaştım ama onlar sakın deneme bu yüzden psikolojik tedavi gören çok insan var dediler.Sizce gerçekten böle birşey olma olasılıgı varmı?Yardım ederseniz sevinirim

Ailene söyle korkulacak birşey yok insan bilmediğinden korkar araştır bu sitede gereken bütün bilgiler var ve inler cinler farklı boyutta korkma insan bilmediğinden korkar bende korkuyodum ama doğukan kardeşim saolsun artık gram korkmuyorum uyumak ne kadar riskliyse astral seyahat o kadar riskli ama 4. ya da 5. çıkışından önce dışarıda gezme

1.de odanın içinde dolaş
2.de evin içinde dolaş
3.de apartmansa apartmanın içinde villaysa bahçede dolaş
4.de özgürsün
ama senin gümüş kordonunun esnekliğine bağlı.Korkma korkarsan çıktığında bedenine geri dönersin.

NOT:Doğukandan öğrendim

doğukan yardımların için tekrar sağol kardeşim!!
NOTHIN IS TRUE,EVERTHING IS PERMITTED

onba
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen onba » 07 Nis 2011, 16:25

Sa doğukan kardeş banada özel mesaj atsana konuşalım biraz bu konuda şimdiden saol

onba
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen onba » 07 Nis 2011, 16:27

Utku pek bilgim yok ama yoktur kendini orada bişelerin beklediğini filan düşünenlere olabilir (onların işi gücü yok senii bekliyo Xd)ama gözükmüyo diye biliyorum :D