Astral Seyahatle İlgili Kitap

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Buqra038
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Astral Seyahatle İlgili Kitap

Okunmamış mesaj gönderen Buqra038 » 08 Eyl 2013, 00:37

Bunu okuyorsanız muhtemelen astral seyahatle ilgili birçok yazı okumuşsunuzdur. Kısa rehberler, tecrübeler, bazen bir çocuğun uydurma seyahatleri felan... Ancak malum bahsettiğimiz konu astral ve bu öyle kısacık rehberlerle, yatın sakinleşin gözünüzü kapatın çıkın olayı değil ve ben bu işi derinlemesine incelemek istiyorum. Her ayrıntısıyla öğrenmek mümkünse.

Duyduğuma göre bununla ilgili yazılmış çok fazla olmasa da minimum 10-15 kitap var. Bildikleriniz varsa burada paylaşın bende online oldukça bu yazının altına editleyeyim ki başkaları da faydalansın. Şimdiden paylaşanlara teşekkürler.

The Art And Practise Of Astral Projection - Ophiel tarafından yazılmış.

Açıklama:

Ta 1976'da yazmış. İnternetin olmadığını düşünürsek, zorlu bir yoldan geçmiş demektir bu adam. Bu da hemen hemen kendi başına öğrenmiş demektir. Ben bir gitaristim ve kendi başına öğrendiğiniz zaman her zaman daha sağlam bir temelde daha iyi öğrenmiş olursunuz. Ama her yiğit beceremez ki o yüzden yapınca bir çok şey öğrenirsiniz. Her neyse, öyleyse bence adam oldukça iyi olmalı. Tahmin edebileceğiniz gibide adı Ophiel değil. Ophiel merkürü yöneten bir varlık mıdır canlı mıdır yada İncil'de düşmüş melek felanda geçiyor olabilirdi pek hatırlamıyorum bir yerde okumuşumdur. Kendisi seçmiş bu adı. Bir kaç sayfasını buldum internette, kendiside söylüyor bir öğretmen bulamamış ancak kendi başına uğraşmış. İlginç bir kitap. Okuyanların söylediğine göre bugünlerde çok daha iyileri var.
Bu mesaj için Buqra038 adlı kullanıcıya teşekkür eden:
Yönetici (08 Eyl 2013, 22:05)
Değerlendirme: 33.33%