Astral seyahatta sorun yaşıyorum acil yardım

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Devilhunter~
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Astral seyahatta sorun yaşıyorum acil yardım

Okunmamış mesaj gönderen Devilhunter~ » 05 Eyl 2014, 16:47

Arkadaşlar ben uzun süredir astral seyahat deneyen biriyim. Sürekli ara verip tekrar denemeye başladığım için şimdiye kadar yalnızca 2 kere yapabildim. Ancak birincisi yaklaşık 10 saniye sürdü ve etrafıma pek dikkat etme imkanı bulamadım. İkincisinde ise etrafın çok bulanık olduğunu ve odadaki yataklar dışındaki eşyaları olduğundan çok farklı gördüm. Mesela dolabın olduğu yerde bilgisayarlı bi masa vardı seçebildiğim kadarıyla. Kapının rengi beyaz olduğu halde kapıyı siyah gördüm ve koluda farklıydı. Yaklaşık yarım dakka sürdü ve kendimi kötü hissettiğim için kendi isteğimle geri girdim.

1-) Eşyaları olduğundan farklı görmem normalmi ve bulanıklıkla birlikte bu sorun çalışarak zamanla çözülebilirmi?

2-) Ben iki tecrübemin ikisinide aslında denemediğim bi esnada yaptım. Uyku-uyanıklık arasında. Ben kendim denediğimde ise aşırı derecede yaklaşıyorum kesin çıktım diyorum ama bir türlü çıkamıyorum. Ayrıca korkmamama rağmen çok heyecanlanıyorum ve kalbim deli gibi atıyor. Çünkü ruhum sanki bedenimden 200 km/h hızla ayrılıyor ve bu gerçekten çok şiddetli bir biçimde gerçekleşiyor. Bunun çıkamamamda bir etkisi varmıdır? Yani kalbim hızlı atarken çıkmakta sorun yaşarmıyım, bunu kontrol edebilmelimiyim.

3-) Ben bazen uyurken uyandığımda tıkanıyorum. Hareket etmeye çalıştıkça daha kötü oluyorum ve parmağımı bile oynatamıyorum. Hareket etmeye çalışmadığımda ise bi 10-15 sn sonra çözülüyorum. Bu sene başıma 30 seferden fazla gelmiştir. Astralle alakası olduğunu duymuştum. Bu esnada astral seyahat yapmaya çalışmalımıyım? Ve bunun asıl sebebi nedir?

Bu sorularıma acilen cevap bekliyorum. Tecrübeli birileri yardımcı olursa çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
Şu hayatta saçma olmayan tek şey herşeyin saçma olması!
~YasinKuralay

yavuzselim
Yaşadığınız İl: 8 Artvin
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak

Re: Astral seyahatta sorun yaşıyorum acil yardım

Okunmamış mesaj gönderen yavuzselim » 14 Eyl 2014, 13:34

Merhaba arkadaşım
1. Si önceki 2 seferde astral değil lucid yapmışsın bende ilk seferde senin gibi astral yaptığımı zannediyordum ama değilmiş.
2. Ama sana iyi bi haberim var yakınsın kalp atışları kulakçınlaması bunlar göstergeleri bende yaşıyorum ama sonraki adıma geçemiyorum. Okadar hızlı çarpıyor kalbim göğüs kafesimi kırılacak zannediyorum.
3. Eğer bir hastalığın varsa ne yapıyorsan yapma unut bu işleri ama yoksa başka sorunlar var demektir bunula ilgili şunu sorayım hemen s.c. Kullanıyormusun ?

Kullanıcı avatarı
elemor
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 2 time

Re: Astral seyahatta sorun yaşıyorum acil yardım

Okunmamış mesaj gönderen elemor » 28 Şub 2017, 18:41

S.C. Nedir?