Astral Seyehat Deneyim.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

k4StyL3
Teşekkür etti: 0

Astral Seyehat Deneyim.

Okunmamış mesaj gönderen k4StyL3 » 06 Haz 2012, 14:59

Selamlar Arkadaşlar ben bu Astral'ı neredeyse 1 senedir aralıklı olarak yapmaya uraşıyorum yani,
herzaman bir bağlantı kurmadım belki haftada 1 belki ayda 1 vsvs deniyorum kendimi iyi hissettiğimde yatağa yattığımda vsvs. ama son 1 haftadır hergün yapmaya calışıyorum .
ve deneyimlerimi söyleyeyim.

Vicud Mekanizmasını kullanmayı ögrendim sanırım nasıl öğrendim bilmiyorum yani. araştırma vsvs yok ama , şuanda ellerimi 10 20 saniye kıpırdatmayayım veya sabit durayım uyuşma gerçekleşiyor.
herneyse.

Yattığım zaman hemen ellerimi uyuşturuyordum sonra cıkmaya gayret ediyordum öyle yükselcem yok şey olcak boş iş onları yazan kişiler acaba öyle yükseldigini düşünerek mi çıkmış ? :) herneyse.
ama 10dk falan bekledikden sonra cıkmaya gayret ediyordum fakat bugün, yani bundan 20 dakika önce bir deneyim gerçekleştirdim.

sırt üstü yattım ve yeni birşey deneyeyim dedim kendi teknik şeklim olarak ben bu işi Böyle forum sitelerinden vsvs araştırarak öğrenmeye uraşmıyorum işin temelini bilmek yetiyor kendi kendine teknik geliştirirsin zaten, örneğin
Sıkışarak cıkmaya calışabilirsin vsvs.

herneyse konumuza dönelim.
Tekniğim heryerimi parça parça uyuşturarak ayağı kalkmaktı.
yattım ilk ellerimi uyuşturdum.
Sonra Ayaklarımı uyuşturmaya çalıştım.
ve sonra sırtımı uyuşturmaya çünkü sırtımız yatağımıza yüklendiği için orayı uyuşturabilirsen çıkış kolay olacak diye düşündüm

ve en son kafaya geldi . bişey düşünmedim gözlerimin önünden ibreler şekiller vsvs geçiyor . kalbim atıyor hızlı çarpmaya başladı ve yatağım kalp hızıyla eşit derecede sallanıyor gibime geldi bende sesi dinliyordum .
sonra kalkmaya uraştım ama öyle vicutla değil.
Kafamı kaldırmadan kalkmaya uraşıyorum
kalkmaya başladı ama cok zor.
nefesim kesilmeye başladı ibreler vsvs yoğunlaştı kafayı kaldırıyordum dışardan ses geldi. yağmurda yağıyordu konsantre vsvs kalmadı kalktım bu foruma yazayım dedim :D sizce deneyim kaydetmişmiyim ?

microcell

Re: Astral Seyehat Deneyim.

Okunmamış mesaj gönderen microcell » 07 Haz 2012, 20:47

kardeş bence daha uğraşman lazım çünki gerçek deneyimi yaşadığında anlayacaksın.o an geldiğinde fiziki bütün varlığından kurtuluyorsun ve rüzgar gibi oluyorsun.düşündüğün yere anında uçarak koşar bir hızda gidiyorsun.

Kullanıcı avatarı
DOGACCANKIR

Okunmamış mesaj gönderen DOGACCANKIR » 09 Haz 2012, 21:43

microcell yazdı:kardeş bence daha uğraşman lazım çünki gerçek deneyimi yaşadığında anlayacaksın.o an geldiğinde fiziki bütün varlığından kurtuluyorsun ve rüzgar gibi oluyorsun.düşündüğün yere anında uçarak koşar bir hızda gidiyorsun.
yeri deyil belki ama biraz daha anlatırmısın arkadasım *microcell
cıkmak nasıl yani..? aşırı dikkat dağınıklığım var benim.. hiç bir seye tam odaklanamıyorum..
birde bazı programlar var; ''Brain Wave Generatör'' gibi biliyorsundur kesin. bunun hakkında ne düşünüyorsun.?

Astralman

Okunmamış mesaj gönderen Astralman » 11 Haz 2012, 12:36

ASTRAL SEYAHATI DIREKT OLMAYAN TEKNIKLERLE BASLAMAN DAHA NETICELI VE KOLAY OLUR. DIREKT TEKNIKLER ZOR, INSAN BIKABILIR.

ASTRAL SEYAHAT TEKNIKLERI
1-DIREKT OLMAYAN TEKNIKLER
2-RUYADA BILINC
3-DIREKT TEKNIKLER

Eger isterseniz direkt olmayan teknikleri anlatabilirim:)

Kullanıcı avatarı
DOGACCANKIR

Okunmamış mesaj gönderen DOGACCANKIR » 12 Haz 2012, 14:05

Astralman yazdı:ASTRAL SEYAHATI DIREKT OLMAYAN TEKNIKLERLE BASLAMAN DAHA NETICELI VE KOLAY OLUR. DIREKT TEKNIKLER ZOR, INSAN BIKABILIR.

ASTRAL SEYAHAT TEKNIKLERI
1-DIREKT OLMAYAN TEKNIKLER
2-RUYADA BILINC
3-DIREKT TEKNIKLER

Eger isterseniz direkt olmayan teknikleri anlatabilirim:)
anlat dinleyelim :D

MustafaCoban

Okunmamış mesaj gönderen MustafaCoban » 29 Haz 2012, 18:41

Arkadaşlar ben daha hiç çıkmadım ama çıkabileceğimi biliyorum fakat korkuyorum daha yeni bi kez daha deneyim dedim biraz daha korkularımı yendim ayaklarım ellerim uyuşmaya başladı vucudum sallanmaya başladı kalp atışım hayatımda hiç atmadığı kadar hızlı atmaya başladı korktum :( korkumun sebebi astral seyehata geçtikten sonra etrafta başka şeyler görmek bana biraz anlatır mısınız ? gerçekten var mı böyle bir şey

karahortum

Okunmamış mesaj gönderen karahortum » 17 Tem 2012, 11:30

pampalar anlatın hele bizde bişi kapalım dimi