Astral seyehattaki varlıklar nedir ?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

berkan b
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 3 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Re: Astral seyehattaki varlıklar nedir ?

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 18 Nis 2013, 18:29

RoLeX yazdı:Uyku felçli iken Astral seyahat yapmak normalden daha kolaydır. (Olumsuz bir etkisi yok merak etmeyin)

Mesela Astral seyahat yapmaya çalışırken uykuya daldınız diyelim.Uyurken birden bilinciniz yerine geldi ve uyku felci yaşadığınızı anladınız. O anda sakın korkmayın. Kollarınızı oynatmaya çalışacaksınız ama kıpırdatamadığınızı anlayacaksınız. İşte burdan sonra genellikle herken kendini kasmaya başlar.Ne yapacağını bilemez. Bir süre sonra kendine gelir ve normal hayatına devam eder. Sizden yapmanızı istediğim o anda Astral seyahati aklına getirmeniz ve kendinizi serbest bırakarak yükseldiğinizi düşünmeniz.Başarabilirseniz A.s ti daha kolay yapabildiğinizi göreceksiniz.
sebebini bilmiyorum ama bana tam tersi oluyor astrale çıkmak daha zor oluyor benim için.

Nilay B

Okunmamış mesaj gönderen Nilay B » 13 Eyl 2017, 17:43

''Bir de korkulacak hiç bir duru yok.Eğer gördüğünüz varlıklarla ilgilenmezseniz ki ilgilenmemelisiniz.siz ilgilenmezseniz onlar zaten sizi istemedikçe farketmezler. Böyle olunca korkacak bir şey yok.''

kusura bakma ama, ben yıllardır yapıyorum bunu ve peşime varlı takmış durumdayım- iyilerinden değil. tabi ki de güzel bir şey olabilir astral seyahat fakat anlattığın kadar kolay bir şey değil. ''ilgilenmezsen ilgilenmezler'' olayına katılamayacağım bu noktada. aylardır bana musallat olmuş bu varlıktan ötürü bilinçli olarak seyahat yapmıyorum artık. (cin değil, daha henüz çıkartamadım)
tarif etmem gerekirse: yaşlı, dehşet derecesinde çirkin, kırmızı gözlü, nefret dolu yaşlı bir kadın ve beni istediğini söyleyen bir şey. çağre bulamadım henüz.

sizden tavsiyem: bu riski göze almadan hiç bir şeye girişmeyin. ben bunu göze alarak yapıyordum zaten. ayrıca: bunlar olursa ben bunu kaldıramam çok korkarım diyorsanız, uzak durun. hiç girmeyin bu olaya.
yine de kendi tercihiniz.

Crynex

Okunmamış mesaj gönderen Crynex » 13 Eyl 2017, 17:45

Cin, İblis, ''ruh'' (?!), melekler, vs.
yani enerji olarak var olan her şey. fakat görmek istediğini görebiliyorsun sadece. görmek istemediğini görmüyorsun.

Merdonaldo
Yaşadığınız İl: 10 Balıkesir
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
Aldığı Beğeniler: 2 time

Okunmamış mesaj gönderen Merdonaldo » 13 Eyl 2017, 18:49

Melekleri zaten göremezsin melekleri görmen için iyi niyetli biri olman lazım melekler Allahın meleğidir