Astral seyehattaki varlıklar nedir ?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

keosea

Astral seyehattaki varlıklar nedir ?

Okunmamış mesaj gönderen keosea » 21 Mar 2011, 04:18

Orada karsılacagımız varlıkları net olarak söylemek istesek ne derdik ? cin ? peri ? tanrı ? nedir bu tam olarak ? bize zarar verirler mi ? bedenimizi etkiler mi ? ruhsal sorunlara yol açar mı ? gerçek hayatta musallat olurlar mı ? ölümcül tehlikesi olur mu ? olası bi kavga anında onları yenmek için saldırı mümkün mü ? :D

Kullanıcı avatarı
JordisoN

Re: Astral seyehattaki varlıklar nedir ?

Okunmamış mesaj gönderen JordisoN » 21 Mar 2011, 15:42

kavga çıkar olm orda levyelerle falan boşver :D pek inanamıyorum ya sabahtan beri siteyi geziyorum ama yok yani ciddi anlamda bi tane seyahata çıkar biri yok hikayeler pekte inandırıcı değil tam rüya yani anlattıkları,astral bilinçli rüyaysa ben her zaman görüyorum o rüyayı hemde bilinçsizce yaaaaaa x)) elimi oynattım kaşık kırıldı yok parmak çıklattık bardak uçtu falan pek inanmadım yani neyse yapanlara aşk olsun türkiyenin durumu nolcak ??? :D :D

paradise75
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Erkek
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen paradise75 » 11 Nis 2013, 10:31

selam arkadaşlar
kusura bakmayın ama saçmalıyorsunuz.
çünkü ben bir kaç defa astral seyahat yaptım.
dediklerinizle hiç alakası yok.
Astral seyahat insanın astral bedeni ile yapılır.en önemlisi bunu bilmeniz.
Ayrıca her insanın bir değil bir kaç tane astral bedeni vardır.Bu şu gibidir: gideceğiniz yere göre uygun bedeni kullanırsınız.maddi dünyada en uzak mesafeye uçakla gidiyoruz yerine göre gemi ve araba kullanıyoruz.astral alemde aynen böyledir.
Bir de korkulacak hiç bir duru yok.Eğer gördüğünüz varlıklarla ilgilenmezseniz ki ilgilenmemelisiniz.siz ilgilenmezseniz onlar zaten sizi istemedikçe farketmezler.Böyle olunca korkacak bir şey yok.
Bir de en iyi ve en zahmetsiz astral seyahat uykudan uyanır uyanmaz yapılandır.
beden dinlenmiş ve iyi uyunmuş ise..
Astral seyahati isteyen herkes yapabilir bunun dinle alakası yok.nasıl maddi bedeninizi istediğiniz gibi kullanma seçeneğiniz var o da öyledir.
yeter ki konsantre olmayı becerin ve isteyin.kumanda her zaman sizdedir.sıkılırsanız ve ters olduğunu düşündüğünüz bir durum olursa gözünüzü açmanız yeterli.
Asla tehlikeli değildir.Tehlikeyi yaratan bizleriz.unutmayın.eğer amaç cinlerle iletişime geçmek ise yani negatif amaç var ise o zaman elbette zarar görürsünüz.
dediğim gibi gördüğünüz varlıklarla ilgilenmezseniz asla bir zarar gelmez.seçim size ait.
Astral seyahat rüya değildir.Zihinle yapılan bir durumdur.Rüyada zihnin işlevi yoktur.
Şu an nasıl bilinçli isen aynen öyle bilinçli olursun.
ilk önce yükselmeye başladığını hissedersin asansördeki gibi.
birden kendini uzayda boşlukta bulursun.
yıldızları ve içinden geçen sana doğru hızla gelen göktaşlarını görürsün.korkmak yersiz çünkü astral bedende asla zarar görmezsin.
nereyi ister ve düşünürsen oraya gidersin.çıkmak istediğin an gözlerini açman ve istemen yeterli.....

Kullanıcı avatarı
wqre
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 3 time

Okunmamış mesaj gönderen wqre » 15 Nis 2013, 21:07

Abi geçen gün astrale çok yaklaştım. Akrepkral ın telkinlerini düzenli olarak dinledim. 2 hafta kadar olmuştu, rüyamda birden kendime geldim ama hareket edemiyordum. Anlıycanız uyku felci. Fırsat bu fırsat hemen ip tekniğini denedim. Belime bağlı bi ip düşündüm ve beni yukarı kaldırdığını hissettim. Ama tam yapamadan bi aksilik oldu. Birden huzursuzlandım ve uyanmak istedim. Uyandığımda sağ elim altımda kalmış ve uyuşmuştu. Hemen soğuk duvara tutup kan dolaşımını sağladım. O arada gerçekten başarmak üzere olduğumu anladım. Az kaldı az. Sabır ve cesaret lazım...

berkan b

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 16 Nis 2013, 19:22

wqre yazdı:Abi geçen gün astrale çok yaklaştım. Akrepkral ın telkinlerini düzenli olarak dinledim. 2 hafta kadar olmuştu, rüyamda birden kendime geldim ama hareket edemiyordum. Anlıycanız uyku felci. Fırsat bu fırsat hemen ip tekniğini denedim. Belime bağlı bi ip düşündüm ve beni yukarı kaldırdığını hissettim. Ama tam yapamadan bi aksilik oldu. Birden huzursuzlandım ve uyanmak istedim. Uyandığımda sağ elim altımda kalmış ve uyuşmuştu. Hemen soğuk duvara tutup kan dolaşımını sağladım. O arada gerçekten başarmak üzere olduğumu anladım. Az kaldı az. Sabır ve cesaret lazım...
üst üste denemen biraz sakıncalı kendine biraz zaman ve fırsat tanımalısın bence.

Kullanıcı avatarı
wqre

Okunmamış mesaj gönderen wqre » 17 Nis 2013, 20:19

berkan b yazdı:
wqre yazdı:Abi geçen gün astrale çok yaklaştım. Akrepkral ın telkinlerini düzenli olarak dinledim. 2 hafta kadar olmuştu, rüyamda birden kendime geldim ama hareket edemiyordum. Anlıycanız uyku felci. Fırsat bu fırsat hemen ip tekniğini denedim. Belime bağlı bi ip düşündüm ve beni yukarı kaldırdığını hissettim. Ama tam yapamadan bi aksilik oldu. Birden huzursuzlandım ve uyanmak istedim. Uyandığımda sağ elim altımda kalmış ve uyuşmuştu. Hemen soğuk duvara tutup kan dolaşımını sağladım. O arada gerçekten başarmak üzere olduğumu anladım. Az kaldı az. Sabır ve cesaret lazım...
üst üste denemen biraz sakıncalı kendine biraz zaman ve fırsat tanımalısın bence.
Berkan b. Yorumun için teşekkür ederim. Ama ne gibi zararları olabilir ki. Ben arayı açınca işler daha da zorlaşacakmış gibi hissediyorum. Yoksa yanlış mı düşünüyorum...

berkan b

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 18 Nis 2013, 08:54

biraz yorucu bir iş o yüzden söyledim kendini yorgun bitkin ve halsiz hissede bilirsin eğer bir sorun yaratmıyorsa yapabilirsin. Uyku felciyken bir daha astral denemen olumsuz bir etki yaratır diye düşünmüştüm istersen yap ama bende bitkinlik hissi veriyor ve beni gün içerisinde biraz zorluyor o yüzden böyle bir öneri sundum size.
Bu mesaj için berkan b adlı kullanıcıya teşekkür eden:
wqre (18 Nis 2013, 17:21)
Değerlendirme: 33.33%

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 18 Nis 2013, 16:14

Uyku felçli iken Astral seyahat yapmak normalden daha kolaydır. (Olumsuz bir etkisi yok merak etmeyin)

Mesela Astral seyahat yapmaya çalışırken uykuya daldınız diyelim.Uyurken birden bilinciniz yerine geldi ve uyku felci yaşadığınızı anladınız. O anda sakın korkmayın. Kollarınızı oynatmaya çalışacaksınız ama kıpırdatamadığınızı anlayacaksınız. İşte burdan sonra genellikle herken kendini kasmaya başlar.Ne yapacağını bilemez. Bir süre sonra kendine gelir ve normal hayatına devam eder. Sizden yapmanızı istediğim o anda Astral seyahati aklına getirmeniz ve kendinizi serbest bırakarak yükseldiğinizi düşünmeniz.Başarabilirseniz A.s ti daha kolay yapabildiğinizi göreceksiniz.
Bu mesaj için RoLeX adlı kullanıcıya teşekkür eden:
wqre (18 Nis 2013, 17:21)
Değerlendirme: 33.33%

Kullanıcı avatarı
wqre

Okunmamış mesaj gönderen wqre » 18 Nis 2013, 17:31

Doğru. Ben de böyle düşündüğüm için o haldeyken denemiştim zaten. Ama eskiden çok olurdu bana şimdi ayda bir kadar aza dùştù. Artması için neler yapılabilir. Lucid çalışmaları mı mesela?

Kullanıcı avatarı
wqre

Okunmamış mesaj gönderen wqre » 18 Nis 2013, 17:32

Berkan b. Çok haklısın. Bu işe başlayalı 3 ay oldu. İlk haftalarda ruh gibiydim adeta... :D