Astralseyahatte İstemsiz korku

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
budray
Yaşadığınız İl: 8 Artvin
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 9 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Astralseyahatte İstemsiz korku

Okunmamış mesaj gönderen budray » 05 Şub 2017, 11:17

Telekineziye ilk başladığım zaman astral yazisini okumuştum. Uyuyunca hemen yapabilirim gibime geldi ve kasmasaydim büyük ihtimalle çıkardım. Fakat orda gümüş kordondan bahsediyordu yorumlardada 51. Bölgeye gidersek koparmı yazıyordu. O yazıyı yazan kişi de tehlikleli yerlere gitmemeniz siizn için iyi olur bir şey diyemem yazmıştı. Bende aklımdan kesin istemeden tehlikeli yerlere giderim dedim. Uykuyq dalamamk icin baya zorladim kendimi en sonda kendime nasıl baskı yaptıysam şimdide hiç yapamayacakmisim geliyor. Halbuki ilk zamanalrda çok kolay geliyordu. Dün astarala çıkmaya çalıştım ilk başta gozlerim kapaliydi ama gozlerim açık gibi hissediyordum ve ister istemez açılıyordu bende kumaş parçası bağlamak için uyandim geri yatıp tekrar deneyince gozlerimde bir sey canlanmadı. Ve kafamin etrafinda enerji hissettim kendimi rahat etmem icin o enerjiyi yayiyordum fakat tam yayıldı derken geri geliyordu hep 5 dakkka uğraştım yayilsin diye fakat başarılı olamadım. Cinlerden veya astralde sorun yaşamaktan korkmuyorum fakat yapamayacakmisim gibime geliyor içimden her ne kadar yapabilirsin desemde.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: İstemsiz korku

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 05 Şub 2017, 17:19

Anlık veya günlük düşünme. Belli bir zamana odaklanma. Eğer gerçekten yapmak istiyorsan düzenli bir şekilde çalışman gerekiyor. Hazır olduğunda önce bilinçli rüyalar başlar bu hazırlık aşamasıdır. Sonra bilinçli çıkış gerçekleşir.
Astral seyahat diğer çalışmalardan çok daha keyiflidir. İnsanın sınırlarını öğrenmesi ve farklı alemleri tanıması bakımından çalışmaya değer. Diğer alanlar gibi madde ile sınırlı kalmazsın.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
budray

Okunmamış mesaj gönderen budray » 05 Şub 2017, 19:37

Hocam bilinçli rüya olucaksa ilk onun için çalışma yapıcaz mı yoksa astrala çıkış deneyinde kendiliign mi olucak? Benim yaptığım çalışma uygun bir yere uzanıp transa girip astrale çıkmaya çalışmam mı olmalı yoksa başka şeyler de yapmalıyım mı?

sanitarium
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Yaptı Beğeniler: 15 time

Okunmamış mesaj gönderen sanitarium » 05 Şub 2017, 23:19

2 günde bir yada hergün astral çalışman iyi olur ama bil ki uzun zaman ve sabır istiyo ben 2 aydır çalışıyorum bence yolun başındayım zamanın çoksa meditasyon oto hipnoz lüsid de çalışabilirsin ayrıca bilinçli rüya çok eğlencelidir :)

Kullanıcı avatarı
budray

Okunmamış mesaj gönderen budray » 06 Şub 2017, 14:47

Dün bilinçli rüya gordum sanırım ama daha çok uyanık gibiydim hayal kurar gibi değişikti. Bence yolun başındayım deme her zaman basaricakmis gibi düşün :)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 07 Şub 2017, 05:58

budray yazdı:Hocam bilinçli rüya olucaksa ilk onun için çalışma yapıcaz mı yoksa astrala çıkış deneyinde kendiliign mi olucak? Benim yaptığım çalışma uygun bir yere uzanıp transa girip astrale çıkmaya çalışmam mı olmalı yoksa başka şeyler de yapmalıyım mı?
Astral seyahat çalışmaları yapmaya başladığında bir süre sonra bilinçli rüyalar başlar. Bunun için eksta bir çabaya gerek yok. Bu çıkış için hazırlık aşamasıdır. Sen farkına varmadan ruhen ve bedenen hazırlanırsın, bilincin bu olguyu ilk bu şekilde deneyimler.

Site üzerinde neler yapılacağı ile ilgili çok sayıda yazı var ancak kısaca sırtüstü uzanıp, nefes egzersizleri ile transa geçerek kendini telkinlerle hazırlaman ve uygun bir teknik kullanman yeterlidir. Uygulayacağın teknikleri kendine uyarlaman önemlidir.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
budray

Re: Astralseyahatte İstemsiz korku

Okunmamış mesaj gönderen budray » 07 Şub 2017, 18:44

Hocam bu sitede veya diğer telekinezi.com da bir sürü yazı var siz 3 cümleyle anlatınız :) Hocam transa girme olayını önceden çok araştırdım fakat detaylı bir şey bulamamıştım. Yani trans durumunun nasıl ne olduğuyla ilgili. Transa girmek uykuya dalamdan önceki durummu çünkü ozaman enerimi çok hissediyorum. Ve sizin astral derin uyku mp3 u dinledigimde bazen gercektnte astral bedenimin git gel yaptığını çok rahat hissediyordum. Ama her zaman ise yaramıyor malesef mp3 de.

Kullanıcı avatarı
budray

Okunmamış mesaj gönderen budray » 07 Şub 2017, 18:51

Hocam birde yatağa uzaninca veya transa girmeye çalışmadan yatsam bile dönüyormuş gibi hissediyorum.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 Şub 2017, 13:45

Trans: Ruh ile irtibat halinde olma, kendinden geçme gibi anlamları var. Madde boyutundan tümüyle sıyrılmadan, ruhun inceliklerine vakıf olabilecek bir hal içerisinde bulunma diyebiliriz. Derin transtakiler madde boyutu ile bağlantılarını tümüyle kesseler bile kontrol altında tutanlar konuşarak veya hareketlerle bilinçli bağlantılarını sürdürebilirler. Medyumlardaki durum biraz daha farklıdır.

Bizim konumuzdaki trans ile ruhi irtibat haline geçebilecek kadar derinleşmek ama aynı zamanda da bilincimizin açık olmasını sağlamak yeterlidir. Çok basit bir örneğini http://www.parapsikoloji.net/telekinezi ... ikokinezi/ linkinde "Telekinezi Nasıl Yapılır? Uygulamada İlk Aşama" başlığı altında bulabilirsin. Ayrıca http://telekinezi.com/meditasyon-f170/m ... t5632.html linkinde aşama aşama bölümleri okuyarak ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsin.
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür eden:
budray (11 Şub 2017, 08:18)
Değerlendirme: 33.33%

Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 10 Şub 2017, 13:48

budray yazdı:Hocam birde yatağa uzaninca veya transa girmeye çalışmadan yatsam bile dönüyormuş gibi hissediyorum.
Çalışmaya başladığında ruha giden bir kapı düşün, o kapı bir süre çalışmamış olsan dahi etkisini göstermeye devam eder. Çalıştıkça güçlenir. Çalışmazsan bir süre sonra etkisini kaybeder. Ancak kapı bir kez açıldığında tekrar açmak eskiye göre daha kolay olur. Yıllardır açılmayan bir kapının açıldığını görünüşünden mutlaka anlarsın. Bu da ona benzer.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den