Beyaz Ekran Sonrası Gelmiyor.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

oddkid26
Yaşadığınız İl: 25 Erzurum
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Beyaz Ekran Sonrası Gelmiyor.

Okunmamış mesaj gönderen oddkid26 » 14 May 2013, 15:49

iyi günler arkadaşlar 3 gündür denemelerim sürüyor ve git gide ileriliyorum. yaklaşık 15 gün önce araştırdım hemen hemen her yerde astral seyahat tanımları teknikleri çıkışların nasıl olucağını araştırdım öğrendim. size nasıl yaptığımı anlatayım.

Her zaman rahat olduğum yer kendi yatağımdır odamda birisi varsa dışarı çıkarıyorum ışıkları kapattırıyorum ve kapıyı örtüyorum. Kafamın altında yastık koyuyorum her zaman sert yastıkla uyurum en rahat onunla ederim neyse üzerimde rahat şeyler eşofman vs. bacakları düz uzatıyorum kollarımı yanlara koyuyorum, sadece ve sadece nefesime odaklanıyorum onu dinliyorum her yerim uyuşuyor fakat tek tük elim ayak parmaklarım tek hamlelik istemsiz hareketler ediyor uyuşmadan dolayı olsa gerek. hafifleşiyorum saç diplerime kadar uyuşuyor kulağımda çınlama yerine uğuldama oluyor sesler kısılıyor. gözlerimde ilk başta siyahken mavi ve toz pembe şekiller dönüyor hani şu media player şekilleri gibi sonra bir ışık oluyor ve gözlerim beyazlaşıyor mavi ve toz pembe şekilleri tekrar görüyorum. buraya kadar herşey tamam ilk önce odamı imajine ediyorum ayrıntılarla birlikte ondan sonra astral bedenimle yukarıdan kendimi izlediğimi düşünüyorum fakat beyaz ekran bir anda kaybolup yerini siyah ekrana bırakıyor ve şekiller kayboluyor. etraftan duyduğum seslerden olsa gerek diyorum bu sefer kulağıma pamuk tıkamayı denedim olumlu herşey ama beyaz ekrandan sonrasını geçemiyorum. bunu yapamayan sadece ben değilim araştırdım bu sitedede baktım ama verdiğiniz taktikler yine işe yaramadı.

birde evreleri anlatayım.
1. gün dershanedeydik aklıma geldi benim astral seyahat denemeler yaptık tak etti kafaya eve gidince hemen araştırmalara başladım denedim uyuşmalardan sonrası yoktu.
2. gün yatak odasını tercih ettim okuldan gelince hemen denedim. yani dün herşey dört dörtlük kendimi o kadar çok huzurlu hissediyordum ki anlatamam bir kuş tüyü gibi süzülüyordum sanki hissettim astral vücudum kalktı ama sadece göğüs tarafım kendimi havada bakarkan imajine ettim fakat oturuyor gibi oldum astral gözlerim sizin tabirinizle 3. gözümü açamadım açılmadı fakat beyaz ekran hiç gitmedi.
3. gün yani bugün eve geldim yemek yedim ve ilk iş yapmaya koyuldum ve sonuç üstteki anlattığım uzun yazı gibi oldu.

önerileriniz neler acaba sizce bir yerde eksik mi yapıyorum anlamış değilim. şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Re: Beyaz Ekran Sonrası Gelmiyor.

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 17 May 2013, 11:29

Yaptıklarında bir eksiklik veya yanlışlık yok. Yaşadıklarında normal. Yapamadım diye hemen moralini bozma. Sadece 1-2 haftada büyük ilerleme kaydetmişsin. Aylarca uğraşıp pek başarı sağlayamayan arkadaşlarım var. Kararlılığını bozmadan böyle devam edersen başarı pek uzakta değil. Kendine iyi bak.

Çıngıraklı Dümbelek
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Okunmamış mesaj gönderen Çıngıraklı Dümbelek » 26 May 2013, 05:43

yaptığın bir yanlış var o beyaz ekran gelip uyuştuktan sonra gözlerini açacaksın ve bir yere odaklanıp kendine telkin vereceksin ve devam edeceksin sonra gözlerini açmak biraz zor olacak ama başarı için şart.

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 26 May 2013, 20:28

Çıngıraklı Dümbelek yazdı:yaptığın bir yanlış var o beyaz ekran gelip uyuştuktan sonra gözlerini açacaksın ve bir yere odaklanıp kendine telkin vereceksin ve devam edeceksin sonra gözlerini açmak biraz zor olacak ama başarı için şart.

Yanılıyorsun arkadasım. Göz açma olayı felan yok. Sadece kendini serbest bırakıp yükseldiğini düşüneceksin o kadar.