Bu astralmiydi?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

pasabey96
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Bu astralmiydi?

Okunmamış mesaj gönderen pasabey96 » 16 Şub 2013, 16:44

arkadaşlar yan şekilde yatarken uykuya daldım birkaç dakika sonra uyandım yanımdaki bardağa elimi uzattığımda bardağın içinden geçti elim dokunamıyordum sonra astralde olduğumu düşündüm bayağı bi kasılmış durumdaydım sonra kendimi yavaş yavaş gevşettim ben gevşettikçe bedenimden daha uzağa gidiyordum odamın camından dışarıya çıktım karşı binaya doğru giderken bir arkadaşın evine gitmek istediğimi söyledim kendime onu söyleyince hemen uykudan uyandım bu ilk denemem olduğu için mi uzak yere gidemedim ben de bir şey anlamadım bu astral seyahat mi yoksa rüya mı?

astralasker
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Teşekkür etti: 0

Re: Bu astralmiydi?

Okunmamış mesaj gönderen astralasker » 18 Şub 2013, 23:44

astral seyahet kardeş h.geldin fazla yaramazlık yapma.d

berkan b
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 3 kez

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 20 Şub 2013, 07:57

Bu gün bende denedim ama yapamadım. Birden gözlerim kapalıyken titremeye başladım birde karnımda sanki kalp var ve ritmi çok hızlı gibi birşey oldu gözlerimde beyaz bir şeyler belirdi ama hiç bir şey olmadı bir şeyleri eksik mi yapıyorum yoksa bilmediğim başka bir şeyler mi var bana yardımcı olur musunuz?

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 20 Şub 2013, 09:56

berkan b yazdı:Bu gün bende denedim ama yapamadım. Birden gözlerim kapalıyken titremeye başladım birde karnımda sanki kalp var ve ritmi çok hızlı gibi birşey oldu gözlerimde beyaz bir şeyler belirdi ama hiç bir şey olmadı bir şeyleri eksik mi yapıyorum yoksa bilmediğim başka bir şeyler mi var bana yardımcı olur musunuz?
Yok eksik yapmiyorsun.Sadece pratigin eksik.Böyle yapmaya devam et. Sana tavsiyem Yattiktan sonra icinden gelen o ciiiiiiiiiiii sesine odaklan. Emin ol cikman cok kolaylasir. (fazla korkun yoksa devam et :)

berkan b
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Teşekkür etti: 3 kez

Okunmamış mesaj gönderen berkan b » 21 Şub 2013, 09:21

aslında korkum başlarda vardı ama artık yok sadece biraz heyecanlanıyorum fakat onuda nefeslerle yavaşlatıyorum ama sonrada çıkamıyorum bunu genelde sabah uyanınca deniyorum bunu ne zaman denersem daha etkili olur? (ayrıca cevapladığın için teşekkürler)

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Teşekkür etti: 13 kez

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 21 Şub 2013, 11:51

berkan b yazdı:aslında korkum başlarda vardı ama artık yok sadece biraz heyecanlanıyorum fakat onuda nefeslerle yavaşlatıyorum ama sonrada çıkamıyorum bunu genelde sabah uyanınca deniyorum bunu ne zaman denersem daha etkili olur? (ayrıca cevapladığın için teşekkürler)
Sana tavsiyem gunduz vakti yap.Korkmaman icin.
Ayrica hafif uykulu oldugun zamanlar dene daha etkili olur.