Çalışmaların sonuç vermemesi

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Kullanıcı avatarı
lizzy
Yaşadığınız İl: 33 Mersin
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Çalışmaların sonuç vermemesi

Okunmamış mesaj gönderen lizzy » 11 Nis 2013, 22:26

Arkadaşlar ben 3 aydan beri düzenli olarak bir haftada bir astral seyahata çıkmayı deniyorum. Bir hafta boyunca hep telkinler uyguluyorum.
İşte o çıkış gecesi geliyor anlatıyorum;
Rahatca uzanıyorum gözlerim kapalı, kafamın altında yastık var.Gevşeme alıştırmaları ardından nefes alıştırmaları yapıyorum (5~10 Dk.).
Ardından kendi çıkış metodum var. (Onuda anlatayim ben kendim kafamda yaptım arkadaşlara önerdim ve 24 kişi bu metod sayesinde ilk çıkışı gerçekleştirdi)
Metod salıncak metodu sallandığımı hissediyorum felan... En sonunda heyecan oluyor birden gidiyor geliyor o heyecan.Kalp atışları düzgün..
Sonra artık ufaktan çınlamalar geliyor ardından çıkacağımı hissediyorum.Tam çıkacağım kasılmalar oluyor.
Bu kasılmaları konsantrasyon sayesinde atlatıyorum.. En son hafifleştiğimi hissediyorum ve sallandığımı (Metod salıncak metodu ♥ ) hissediyorum.Kalp atışları hızlanıyor
Ama çıkamıyorum. Neden, niye, nasıl bende bilmiyorum kesiliyor herşey birden tabi bişey de düşünmüyorum.Kasılmalar dikkatimi dağıtsada biraz yinede atlatıyorum.
Benim sorunum ne? Hatam ne? Lütfen yardımcı olun...

NOT:Ben durugörü çalışıyorum 2 yıldan beri .. Tecrübem çok yüksek.. Ben durugörü yeteğenini günlük yaşamda ÇOK kullanıyorum.Bu sebepden dolayı bişeymi oluyo, ne anlamadım? Sebebi bu olabilirmi..
Tesadüf mü?

Kullanıcı avatarı
RoLeX
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Belirtmedi
Yaptı Beğeniler: 13 time
Aldığı Beğeniler: 7 time

Re: Çalışmaların sonuç vermemesi

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 12 Nis 2013, 20:34

lizzy yazdı:Arkadaşlar ben 3 aydan beri düzenli olarak bir haftada bir astral seyahata çıkmayı deniyorum. Bir hafta boyunca hep telkinler uyguluyorum.
Rahatca uzanıyorum gözlerim kapalı, kafamın altında yastık var.Gevşeme alıştırmaları ardından nefes alıştırmaları yapıyorum (5~10 Dk.).
Ardından kendi çıkış metodum var. (Onuda anlatayim ben kendim kafamda yaptım arkadaşlara önerdim ve 24 kişi bu metod sayesinde ilk çıkışı gerçekleştirdi)
Metod salıncak metodu sallandığımı hissediyorum felan... En sonunda heyecan oluyor birden gidiyor geliyor o heyecan.Kalp atışları düzgün..
Sonra artık ufaktan çınlamalar geliyor ardından çıkacağımı hissediyorum.Tam çıkacağım kasılmalar oluyor.
Bu kasılmaları konsantrasyon sayesinde atlatıyorum.. En son hafifleştiğimi hissediyorum ve sallandığımı (Metod salıncak metodu ♥ ) hissediyorum.Kalp atışları hızlanıyor
Ama çıkamıyorum. Neden, niye, nasıl bende bilmiyorum kesiliyor herşey birden tabi bişey de düşünmüyorum.Kasılmalar dikkatimi dağıtsada biraz yinede atlatıyorum.

NOT:Ben durugörü çalışıyorum 2 yıldan beri .. Tecrübem çok yüksek.. Ben durugörü yeteğenini günlük yaşamda ÇOK kullanıyorum.Bu sebepden dolayı bişeymi oluyo, ne anlamadım? Sebebi bu olabilirmi..
Sebebi durugörü değil bence.
3 aydan beri uğraşıyormuşsun. Tekniğin güzel. Yaptıklarındada bir sorun yok. Ama tam çözemedim sorunu.

starscream936
Yaşadığınız İl: 44 Malatya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz

Okunmamış mesaj gönderen starscream936 » 13 Nis 2013, 06:42

valla bende üye olduğumdan beri her gece deniyorum acaba her gece yapıtığım için mi bilmiyorum ama sadece bir kez çıkışa kadar geldim o da çok fazla titreme oldu yani bu çıkışa yakın bir yermiş bana öyle demişlerdi ama olmuyor yani olacağına inanıyorum her gece yapmamalımıyım acaba şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
RoLeX

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 13 Nis 2013, 20:30

starscream936 yazdı:valla bende üye olduğumdan beri her gece deniyorum acaba her gece yapıtığım için mi bilmiyorum ama sadece bir kez çıkışa kadar geldim o da çok fazla titreme oldu yani bu çıkışa yakın bir yermiş bana öyle demişlerdi ama olmuyor yani olacağına inanıyorum her gece yapmamalımıyım acaba şimdiden teşekkürler
Hergün hergün zorlama. Arada bir nefes al (ara ver).

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 14 Nis 2013, 14:26

lizzy yazdı:Arkadaşlar ben 3 aydan beri düzenli olarak bir haftada bir astral seyahata çıkmayı deniyorum. Bir hafta boyunca hep telkinler uyguluyorum.

ve
starscream936 yazdı:valla bende üye olduğumdan beri her gece deniyorum acaba her gece yapıtığım için mi bilmiyorum ama sadece bir kez çıkışa kadar geldim o da çok fazla titreme oldu yani bu çıkışa yakın bir yermiş bana öyle demişlerdi ama olmuyor yani olacağına inanıyorum her gece yapmamalımıyım acaba şimdiden teşekkürler
Herhangi bir hata yapmıyorsun. Yalnız şu kısım hep atlanıyor

Herkes farklı özelliklerdedir. Nasıl ki herkes matematikte başarılı olamıyor veya sözel derslerde başarılı olamıyor veya herkes iyi şarkı söyleyemiyor veya uzun mesafe koşamıyorsa paranormal çalışmalarda da bu farklılıklar insanın başarı süresini etkileyecektir. Doğuştan gelen özelliklere bir de bilgi birikimi, bakış açısı, çevre şartlarını da eklersek bir hayli mesafe farkı eklenir.

Ve bir de şu linki mutlaka incele genelde hataların büyük kısmı bu linkte belirtilen hususlar nedeniyle oluyor http://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2343.html
Bu mesaj için Yönetici adlı kullanıcıya teşekkür edenler: 2
RoLeX (14 Nis 2013, 17:37) • lizzy (18 Nis 2013, 19:26)
Değerlendirme: 66.67%

Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
lizzy
Burcunuz: Yay Burcu: 22 Kasım-21 Aralık
Yaptı Beğeniler: 1 time
Aldığı Beğeniler: 1 time

Okunmamış mesaj gönderen lizzy » 18 Nis 2013, 19:27

AkrepKral yazdı:

ve
Herhangi bir hata yapmıyorsun. Yalnız şu kısım hep atlanıyor

Herkes farklı özelliklerdedir. Nasıl ki herkes matematikte başarılı olamıyor veya sözel derslerde başarılı olamıyor veya herkes iyi şarkı söyleyemiyor veya uzun mesafe koşamıyorsa paranormal çalışmalarda da bu farklılıklar insanın başarı süresini etkileyecektir. Doğuştan gelen özelliklere bir de bilgi birikimi, bakış açısı, çevre şartlarını da eklersek bir hayli mesafe farkı eklenir.

Ve bir de şu linki mutlaka incele genelde hataların büyük kısmı bu linkte belirtilen hususlar nedeniyle oluyor http://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2343.html

Çok teşekkür ederim dün 11:20'de ilk çıkışa çıktım ve 25 dk kaldım. Heyecanlanmadım nedense kendim bile inanmadım.
Tesadüf mü?

Kullanıcı avatarı
kfy
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak

Okunmamış mesaj gönderen kfy » 20 Nis 2013, 10:25

arkadaslar ben iki gece once astral denedim. kulagımda çınlama oldu ve kalbimin atışları beni sallamaya basladı deprem oluyo gibiydi. daha sonra sahdamarımın her nabızda yerinden fırlicak gibi oldugunu hissettim ama hiç korkmadım fakat çıkamadım. Dun denedigimde ise bi önceki kadar yaklasmadım ama kafam titremeye başladı kafama hakim olamadım sağa sola sallanmaya başladı yine cıkamadım. nedeni nedir ?

Kullanıcı avatarı
RoLeX

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 20 Nis 2013, 15:13

kfy yazdı:arkadaslar ben iki gece once astral denedim. kulagımda çınlama oldu ve kalbimin atışları beni sallamaya basladı deprem oluyo gibiydi. daha sonra sahdamarımın her nabızda yerinden fırlicak gibi oldugunu hissettim ama hiç korkmadım fakat çıkamadım. Dun denedigimde ise bi önceki kadar yaklasmadım ama kafam titremeye başladı kafama hakim olamadım sağa sola sallanmaya başladı yine cıkamadım. nedeni nedir ?
Nedeni pratik eksikliği. Düzenli çalışmalar ile fiziki bedenini bu gibi belirtilere alıştırman gerekir. İlerde bu belirtileri daha normal seviyeye çekebilirsin ve hiç zorlanmadan Astrale çıkabilirsin.

Kullanıcı avatarı
kfy
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak

Okunmamış mesaj gönderen kfy » 21 Nis 2013, 11:41

RoLeX yazdı:
kfy yazdı:arkadaslar ben iki gece once astral denedim. kulagımda çınlama oldu ve kalbimin atışları beni sallamaya basladı deprem oluyo gibiydi. daha sonra sahdamarımın her nabızda yerinden fırlicak gibi oldugunu hissettim ama hiç korkmadım fakat çıkamadım. Dun denedigimde ise bi önceki kadar yaklasmadım ama kafam titremeye başladı kafama hakim olamadım sağa sola sallanmaya başladı yine cıkamadım. nedeni nedir ?
Nedeni pratik eksikliği. Düzenli çalışmalar ile fiziki bedenini bu gibi belirtilere alıştırman gerekir. İlerde bu belirtileri daha normal seviyeye çekebilirsin ve hiç zorlanmadan Astrale çıkabilirsin.

Dun bi daha yaptım ama bu sefer cıktıgımı hissettim karnım sırtıma yapıstı falan. kendimi yukarıdan izledigimi dusundum ama bi turlu olmadı. ben ranzada yatıyorum 2 katlı ve alt katında yattıgım için olabilir mi acaba. cunku eger odanın tepesinden bakarsam ranzanın üst katını gorurum ?

Kullanıcı avatarı
RoLeX

Okunmamış mesaj gönderen RoLeX » 21 Nis 2013, 16:16

kfy yazdı: Dun bi daha yaptım ama bu sefer cıktıgımı hissettim karnım sırtıma yapıstı falan. kendimi yukarıdan izledigimi dusundum ama bi turlu olmadı. ben ranzada yatıyorum 2 katlı ve alt katında yattıgım için olabilir mi acaba. cunku eger odanın tepesinden bakarsam ranzanın üst katını gorurum ?
O kadar ayrıntılara takılma. Sebebi ranza değil, dediğim gibi pratik eksikliği.