Çıkmak üzereyim yardım edin

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

yusuf09
Teşekkür etti: 0

Çıkmak üzereyim yardım edin

Okunmamış mesaj gönderen yusuf09 » 28 Eyl 2012, 15:09

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum ve çok beğendim güzel konular var fakat size çok çok önemli bi sorum olucak bunu gerçekten çıkabilen kişiler cevaplarsa çok sevinirim ilki şu bakın yattım uzandım ellerim yanda yastık felan hiçbişey yok sevgilimle ilgili hayal kurdum hayal oldu gitti senaryo yazılmaya başladı ellerim-ayaklarım heryerim buz kesti dondu adeta hissetmedim sonra karnım kalbim gibi atmaya başladı tık tık hissetim yani sonra karnımda uyuştu saatim vardı çat-çut çat-çut ses çıkarırdı onuda duymaz oldum kulagımda aynı çınlama sanki bi basınç var sonra heryerim uyuştu gözlerimin önüne beyaz perde gibi bişeyler geldi ve çok garip kaşlarım istemsiz olarak titremeye başladı ama öyle bi titremeki adeta gözlerimi açmaya çalışıyo sonra korktum vazgeçtim acaba devam etsem çıkabilirmiyim yani doğru yol üzerindemiyim ?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 16 kez
İletişim:

Re: Çıkmak üzereyim yardım edin

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Eyl 2012, 03:16

Hoş geldin.

Çıkışlara en büyük engel korku ve aceleci olmaktır. Çıkış belirtileri başladığı anda kendinizi serbest bırakın hiçbir şeye müdahale etmeyin. Eğer korkarsanız doğal olarak çıkmayacaksınız. Önce korkuyu yenmeyi öğrenin. Korkulacak bir şey olmadığını telkin edin. Konuyla ilgili aşağıdaki linke mutlaka bakın

http://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2343.html
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

yusuf09

Okunmamış mesaj gönderen yusuf09 » 29 Eyl 2012, 10:11

arkadaşım korkmuyorum artık ama eger öyleyken devam etseydim başarıcakmıydım ?

astralmanyağı
Yaşadığınız İl: 5 Amasya
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen astralmanyağı » 29 Eyl 2012, 13:56

astral seyahati ben birkaç kez denedm ve bulunduğunuz ortamda cinleri karabasanları ve şeytanları görüorsunuz ben bu konu üzerinde bayağı bir araştırma yaptım yaklaşık 3 senedir eğerki bağırıp korktuğunuzu belli ederseniz daha çok saldırılar ve birdaha geri dönemezsiniz şansmı bilmiyorum ama ben siyah giyince oluyor genellikle önce duvara iyice odaklanıyorsunuz . ve ruhunuzun bedeninizden çıktığını hayal ediyorsunuz. oda mutlaka kendi odanız olmalı , yanlız olmalısınız ve de konsantre olmalısınız . önce kulağınızda bir çınlama deli gibiçığlık sesleri duyacaksınız ve tam ensenizde bir acı hissedeceksiniz. göbek kordonunuz kopacak.ve tam vazgeçmek isterken bedeninizi yatakta görüceksiniz aynaya bakıcaksınız başka bir insan odalarda her yerde cinler karabasanlar ve şeytanlar ben korkudan ödüm patladı ama belli etmedim biliyorum ki saldırırlar ve birdaha geri dönemem . sonra istediğiniz yere gideceksiniz uçabileceksiniz ama dikkat edin eerki evinizin yolunu ulamayacak kadar uzaklaşırsanız birdaha geri dönemezsiniz . yaptığım araştırmaya göre nedeni belirsiz ölümlerin çoğu astral seyatte gerçekleşir .ya cinlere karabasanlara korktuğunu belli edenle , yada evinin yolunu bulamayanlar.. bu dediklerim dışında özgürsünüz istediğinizi yapabilirsiniz benneredeyse her gün bunu yapıyorum arkadaşlarıma anlatınca çoğu benle dalga geçti ama bu gerçek birşey arkadaşlar. kalbi olanlar ve gerçekten çok korkanlar lütfen bunu denemesin eğer denerse birdaha geri dönemez...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Eyl 2012, 17:11

yusuf09 yazdı:arkadaşım korkmuyorum artık ama eger öyleyken devam etseydim başarıcakmıydım ?
Kimse bu konuda kesin ve net konuşamaz. Belirtilen varolması %100 çıkış olacağı anlamına gelmez. Zihnen ve bedenen hazır olmak gerekir. Çıkmamış olman zaten hazır olmadığın anlamına geliyor
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 29 Eyl 2012, 17:16

astralmanyağı yazdı:astral seyahati ben birkaç kez denedm ve bulunduğunuz ortamda cinleri karabasanları ve şeytanları görüorsunuz ben bu konu üzerinde bayağı bir araştırma yaptım yaklaşık 3 senedir eğerki bağırıp korktuğunuzu belli ederseniz daha çok saldırılar ve birdaha geri dönemezsiniz şansmı bilmiyorum ama ben siyah giyince oluyor genellikle önce duvara iyice odaklanıyorsunuz . ve ruhunuzun bedeninizden çıktığını hayal ediyorsunuz. oda mutlaka kendi odanız olmalı , yanlız olmalısınız ve de konsantre olmalısınız . önce kulağınızda bir çınlama deli gibiçığlık sesleri duyacaksınız ve tam ensenizde bir acı hissedeceksiniz. göbek kordonunuz kopacak.ve tam vazgeçmek isterken bedeninizi yatakta görüceksiniz aynaya bakıcaksınız başka bir insan odalarda her yerde cinler karabasanlar ve şeytanlar ben korkudan ödüm patladı ama belli etmedim biliyorum ki saldırırlar ve birdaha geri dönemem . sonra istediğiniz yere gideceksiniz uçabileceksiniz ama dikkat edin eerki evinizin yolunu ulamayacak kadar uzaklaşırsanız birdaha geri dönemezsiniz . yaptığım araştırmaya göre nedeni belirsiz ölümlerin çoğu astral seyatte gerçekleşir .ya cinlere karabasanlara korktuğunu belli edenle , yada evinin yolunu bulamayanlar.. bu dediklerim dışında özgürsünüz istediğinizi yapabilirsiniz benneredeyse her gün bunu yapıyorum arkadaşlarıma anlatınca çoğu benle dalga geçti ama bu gerçek birşey arkadaşlar. kalbi olanlar ve gerçekten çok korkanlar lütfen bunu denemesin eğer denerse birdaha geri dönemez...
Bir daha geri dönememe diye bir şey yoktur. İnsan hem mana hem de madde planında muazzam bir mekanizmaya sahiptir. Belki zorlanabilir ancak beyin hayati fonksiyonların tehlikede olduğunu görürse normal olmayan tüm bedensel faaliyetleri askıya alır. (Kabuslardan aniden uyanma gibi. Bunun aksi durumda hem fizyolojik hem de psikolojik katlanılamayacak acılarda bayılmadır.) Ecel gelmeden kimse hangi durumda olursa olsun hiçbir şekilde ölmez. Ömür bitmişse gerisi bahane olur.

Cinlerden korkusu olanlar abdestsiz çalışma yapmasınlar ek olarak Ayetel Kürsi okunabilir. Manevi kalkanı olanlara boyut dışı hiçbir varlık müdahale edemez.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den