İstem dışı Astral seyehat'e çıkarılmaya çalışılıyorum. Yardım Lütfen.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Sascagon
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

İstem dışı Astral seyehat'e çıkarılmaya çalışılıyorum. Yardım Lütfen.

Okunmamış mesaj gönderen Sascagon » 21 Ara 2016, 23:39

Merhaba arkadaşlar, yeni üye olduğum bu sayfada sizlerle buluşmaktan dolayı çok mutluyum. Konu'ya gelmek istiyorum. Arkadaşlar ben belli bir süre astral seyehat denemeleri yaptım. Artık bütün belirtileri alıyordum titreme gözümün önünde ışık kalp atışlar falan filan ama korkudan hiçbir zaman çıkışı gerçekleştiremedim. Ruhumun kalkışa geçtiği ana kadar gelmiştim fakat korkudan her seferinde tekrar gözlerimi açtım. Bu aralar gerçekten çok garip şeyler yaşıyorum bunları sizinle paylaşmak istiyorum belki bana bir faydanız olur . Arkadaşlar her gece olmasada en az 2 gecede bir bana şöyle bir olay oluyor ben bunun ne olduğunu çözemedim karabasanmı cinmi birisi sanki beni astral seyehate çıkarmaya çalışıyor. bazen böyle uykumdan aniden uyanıyorum tekrar hemen uyumaya çalışırken birden bire acayip bir titreme geliyor. astral seyeha'e çıkış esnasında olan titremenin aynısı çıkmak istesem o an çıkıcam karşımda birşey görüyorum karabasanmı nedir bilmiyorum suratı var ama tanımlayamayacağım birşey kafası sürekli değişiyormu ney anlayamadım gitti bedeni yok kafasınıda çözemedim gözümü açmak istiyorum açamıyorum sadece karşımda duruyor karabasan olsa beni rahatsız eder bağırıyorum çağırıyorum sesim gitmiyor her neyse zaten bu aralar korkudan geceleri yatamıyorum nerdeyse 1 aydır acayip uyku problemi ve değişik sıkıntılar içerisindeyim. 2 Aydırda psikiyatriden aldığım ilaçları kullanıyorum ve bana çok faydası oldu. Tek başıma yatamıyorum asla. Neyse acaba o titreme geldiği zaman astral seyehate çıksam ne olur daha önce böyle şeyler yaşayanlar oldumu. Sizce benim problemim nedir istemsiz olan bu astral seyehati nasıl engellerim ayağımın altına yastık falan koyuyorum bir süre engel oldu ayağımın altında yastık olması 1 hafta falan yaşamadım böyle şeyler ama bir hafta sonra 1-2 kere daha oldu astral seyehat v.b böyle şeylerle ilgilendikten sonra çok garip şeyler yaşadım bi yandan bu alemden uzak durmak istiyorum. Bir yandanda dünyada sayılı insanların yaşayabileceği bu deneyimleri yaşamak istiyorum ne yaparsam yapayım her seferinde astral seyehat v.b araştırmalara giriyorum aslında ben çok kolay bir şekilde belirtileri alıyorum. Neyse benim bu yaşadıklarım hakkında profossenel arkadaşlar bilgi verebilirmi. Eğer yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen yardım etsin. Herkesten Allah razı olsun teşekkür ederim...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: İstem dışı Astral seyehat'e çıkarılmaya çalışılıyorum. Yardım Lütfen.

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 24 Ara 2016, 21:18

Merhaba Hoşgeldin.

Öncelikle korkmaman gerektiğini belirtmek istiyorum hem bunun nedenini hem de karabasan konusundaki sorularının cevaplarını http://astralseyahat.net/sorunlar-uyari ... t2442.html linkinde bulabilirsin. Yaşadıkların sadece sana has değil.

İsterse telekinezi olsun ister astralseyahat veya telepati gibi konular olsun duyu dışı diye tabir edilen aleme ulaşmak için yapılan tüm samimi çalışmalar kişiyi belli oranda hassaslaştırmaktadır. Bu hassasiyet kişi madde planından uzaklaştıkça artar ve ilgilendiği alanla birlikte yoğunluk kazanır. Çok farklı konularda defalarca kurduğum bir cümleyi tekrar kurmak istiyorum; İnsan dünyaya ne için gönderilmiş ve nasıl bir yaşam için programlanmışsa o hayatını da o şekilde sürdürür. 3 boyutlu alem için programlanan insanın 3. boyut dışına çıkma faaliyetleri elbetteki kolay olmayacaktır. Bu tıpkı balık gibi suda yaşamaya çalışmak gibi bir şeydir. Aşılması gereken çok fazla set vardır. Beynin işleyişi, bilinçaltı, yaşam standartları vs. Tüm bunları aşıp beden dışı seyahat yapmak aslında çok kolay olsa da yeterli bilgi ile donanmayınca sıkıntılarda doğurabilir. Genelde yapılan en büyük yanlış izlenen bir film, okunan bir kitap, bir sohbette bahsi geçen bir olay veya bir sitede okunan ilgi çekici bir yazı sonrası doğrudan astral seyahat ile ilgili teknikleri öğrenmeye çalışıp uygulamaya başlamaktır. Yaşadıklarını bende yaşadım ancak temelden başladığım için yaşadığım herşeyden büyük keyif aldım. Senin şu an korku ile karşıladıkların dahi bana belli bir noktadan sonra incelenmesi ve aşılması gereken heyecanlı bir olay gibi geldi.

Peki ne yapmak gerekiyor. Öncelikle konu ile dolaylı da olsa bağlantılı olan konuları araştır ve uygulamaya çalış. İmajinasyon, bilinçli rüya ve oto hipnoz konularında belirli bir noktaya gelinceye kadar bilgi edin ve uygulamalar yap. İradeni geliştirici programlar hazırla. Her ne kadar bir çok uygulayıcı o noktaya pek temas etmese de 3. boyut dışına adım atma çabaları bizim boyutumuz dışındaki sakinlerin ilgisini çeker bir kısmı yardımcı olmaya çalışırken bir kısmı da engel olmaya çalışır. Bu nokta yapılabilecek en iyi çalışma manevi yönden kendimizi güçlendirmemiz gerekir. Bunu parapsikoloji dilinde aurayı güçlendirmek şeklinde de tabir edebiliriz. Eğer belli bir ruhi olgunluğa ve güçlü bir enerji alanına sahipsen belki sıkıntı yaşamayabilirsin ancak manevi bakımdan belli bir noktada değilsen bir şekilde sıkıntı yaşanacaktır. Mesela abdestsiz dolaşmamak, abdestsiz çalışma yapmamak gibi. Abdest almak aurayı yani enerji alanımızı arındırarak güçlendirir ve bizi dış etkilere karşı muhafaza eder. Auranın zayıf olması nazar ve boyut dışındaki sakinlerin etkilerini daha da artırır. Manevi kalkanını nasıl güçlendireceğini araştırarak bulabilirsin veya özelden yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

Bu noktada bir karar vermen gerekir ya çalışmalarını bırakırsın bir süre sonra herşey normale döner ya da iyi bir temel atarak sahaya geri dönerek emin adımlarla ilerlersin. Karar senin.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den

Sascagon

Okunmamış mesaj gönderen Sascagon » 26 Ara 2016, 14:10

Merhaba öncelikle verdiğiniz değerli bilgiler için size teşekkür ediyorum. Ben bu alemden uzak kalmaya çalışıyorum ama nedense bir türlü uzak kalamıyorum her gün böyle astral seyehat ile ilgili bilgiler falan okuyorum. Ne zaman bidaha uraşmıcam desem ertesi gün yine yaşıyorum astral seyehat çıkış anında kafamızda oluşan o huzurdan çok etkilendim galiba:)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 27 Ara 2016, 01:21

Rica ederim.
Eğer karar vermişsen uygulamalısın. Verdiğin kararın ne olduğu önemli değil. Hayatını olumsuz yönde etkileyen faaliyetlerden en azından herşeyin yerli yerine oturduğuna inandığın ana kadar uzak durman daha iyi olabilir. Fayda/Zarar hesabı yapabilirsin. Astralseyahatle ilgili çalışmaların şu an sana olumlu getirisi mi daha fazla olumsuz getirisi mi daha fazla gözden geçir. Olumsuz yanı ağır basıyorsa en azından iradene hakim olmak adına dahi olsa uzak durmanı tavsiye ederim. Olumlu olacağına kanaat getirdiğinde gene kendi verdiğin kararla devam edersin.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

Sascagon

Okunmamış mesaj gönderen Sascagon » 27 Ara 2016, 16:55

Hocam şu yazdıklarınız beni o kadar çok rahatlattıki bilemezsiniz. Allah sizden razı olsun. Çok teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 27 Ara 2016, 23:24

Cümlemizden razı olsun inşallah. Rica ederim.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den

KlLl

Okunmamış mesaj gönderen KlLl » 23 Eyl 2017, 00:57

Abi yemin ederim banada aynısı oluyo hatta daha demin oldu korktum kalktık araştırım dedim

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 28 Eyl 2017, 13:24

Bu gibi durumları çok kişi yaşıyor ancak bilgiye ulaşabilenlerin sayısı çok fazla değil. Merak edip araştıranlar sebeplerini bulabiliyor.
Hz. Mevlana derki:

Mesnevi'den