Kısa Bir Astral Tecrübesi...

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

Buqra038
Yaptı Beğeniler: 2 time
Aldığı Beğeniler: 3 time

Kısa Bir Astral Tecrübesi...

Okunmamış mesaj gönderen Buqra038 » 31 Tem 2013, 03:03

Merhaba. :) Ben bu tür konularla yaklaşık olarak 5-6 yıldır ilgileniyorum ancak hiç bir zaman tam olarak üzerlerinde durmadım. Telekinezi üzerinde biraz çalışmıştım. Psi-wheeli istediğim süre istediğim kadar çevirebiliyordum. Boncuğu düz masanın üzerine koyup sağa sola yuvarlayabiliyordum. Çok hızlı değildi ama yapmaya çalışınca 2-3 saniyede yuvarlanmaya başlıyordu. Daha sonrasında bıraktım. :) Astral denemedim hiç. Ya korktum biraz yada denemeye erindim. :) Aslında korkacak bir şey yok ancak o moda girince ortada bir şey yokken korkuyordum. Her neyse... Ben her zaman fizik dersinden felan zevk alan bir çocuktum. Uzay, gök cisimleri felan her zaman ilgimi çekmişti. Astro-fizikçi olmak veya NASA'da çalışmak felan hayalimdi. :)

Velakin konumuz bu değil. Bu gece rüyamda... Pardon ikindi gibi yani saat 15-16 gibi uyudum. :) Saat gece 1-2 gibi idi. Rüyamda birileriyle gezideydik. Bir araştırma merkezinde idik ve uzayla ilgili araştırmalar da yapıyorlardı. Kocaman bir teleskopları bile vardı. :) 150 metre yüksekliğinde demişti yanlış hatırlamıyorsam profesör. Neyse, rüyanın ortalarında hafif uyandım. Ha bu arada söylemem gerek, zaten yeterince uyumuştum ancak uyandıkça tekrar tekrar yatıyordum. :) Bilirsiniz şu durumu; bilinciniz yarı açılır, odada olanları duyarsınız felan ancak hala yarı uykudasınızdır. Yani uyanmam gerek deyince kalkabilirsiniz bilinçli olarak veya yapacak bir şeyim yok deyip uyumaya devam edebilirsiniz. İşte o durumdaydım ve rüyamı düşündüm. Dedim ki kendi kendime; Astral seyahat yapsam tüm güneş sistemini gezebilirdim. Ben her türlü bilgiyi okumuşumdur, her türlü tekniği felan... Ancak o kadar derin düşünemiyordum. Deneyeyim dedim. Belirtileri biliyorsunuzdur; çınlama rengarenk görüntü felan. Vücudum öyle bir uyuştu ki anlatamam, tüm vücudumda inanılmaz karıncalamalar vardı. Kulağımda çınlama hızlıca artıyordu. İşin tuhaf tarafı 2 saat yatıp odaklanmadım. Çıkmayı deneyeyim dedim, bunlar olmaya başladı. Çınlama inceydi. Baya yüksek frekanstaydı ve dahada artıyordu. Gözümün önünde rengarenk bir şeyler vardı. İçimi bir korku kapladı yine sebebi yok. Ya çıkınca bir şey varsa orda dedim. Etkiler azaldı. En kötü ihtimalle ölürüm dedim ve tekrar abandım. :) Tekrar aynısı oldu. Bir ara gözümü açmayı denedim ki burada neredeyse çıkmak üzere olduğumu anladım; göz kapağımı hissedebiliyor ama kontrol edemiyordum. Açamadım. Kararsızdım çıksam mı çıkmasam mı diye. Muhteşem bir his olduğu tartışılmaz. :) Bir ara bir daha gözümü açmayı denedim ve açtım. Uyandım sanmıştım. Önümdeki duvarı gördüm. Uyandım dedim kendime ve o anda gerçekten uyandım. Ve duvar arkamdaydı. Şöyle anlatayım; sırtüstü uzandınız ve sağa doğru dönüp kıvrıldınız. O pozisyondaydım. Ancak o ilk uyandım sandığımda kafam ayaklarımın olduğu yerde ve sola bakıyordum. Astrala ters çıktım heralde. :) Uyandığımda ki o mutluluk ve korkudan oluşan heyecan çok tuhaftı. :)

Buradan öğrendiğim şey şu:

-Aslında biz yatıp o sakinleşme felan kısmını o yarı uyku moduna sokabilmek için yapıyoruz.
-Şu 3 etkiyi hissediyoruz; Çınlama, bir sürü renk, uyuşma veya karıncalanma.
-Ve bizi engelleyen tek şey var: KORKU!
Bu mesaj için Buqra038 adlı kullanıcıya teşekkür eden:
RoLeX (31 Tem 2013, 10:42)
Değerlendirme: 33.33%