Lücid rüya - Astral seyahat Cevap lütfen

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

SLAYER
Yaşadığınız İl: 32 Isparta
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

Lücid rüya - Astral seyahat Cevap lütfen

Okunmamış mesaj gönderen SLAYER » 25 Şub 2016, 07:20

Öncelikle merhaba benim bu parapisikoloji konularına yıllardır ilgim vardır şimdi sizlere başımdan gecen bir olayı anlatıcam ve yorumlamanızı istiyorum bugün oldu
Sabah kalktım bogazım agrıyordu okula gitmedim bir türlü uyuyamıyordum sonunda uyudum birden asansörde oldugumu farkettim ve dügmeler deişikti aynaya bakamıyordum o an dedim sakin ol bu bi rüya ve lücid rüyam basladı eve cıktım yatagıma uzandım ucmayı hayal ettim ilk baş uctum sakin kaldım geri yatagıma döndün gözlerimi kapadım ve gelecegimle ilgili bilgi edinmek istedim birden karşımda bir bebek belirdi gülümsedi neredeyim ben dedim biliyorsun dedi bana gelecegimden bahset dedim yakın zamanda süralenizde ben dogacam ve sen 15 bin tl kazanacaksın dedi gülümsedi yok oldu uyandım birden sanki bedenime yukardan assa dustum lavaboya gittim aynaya bir baktım heryerim bembeyaz sanki tebeşire bulandım ve cıpladım yeşil damarlarıö gözüyor dedim sakin ol bu lücid rüyadan sonra olan bişeydir belki ama bir farklılık vardı cıktım annem yan odada telle konusuyodu anne diye bagırdım ama sesim fisilti gibi cıktı oda duymadı sonra birden uyandım ve anladım gercek hayat ve sizlere yazıyorum yorumlarsanız sevinirim ? :)

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Lücid rüya - Astral seyahat Cevap lütfen

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Mar 2016, 18:18

Merhaba,
Rüyada bilinç açılır ve kişi uyanmazsa rüyalarını yönlendirebilir. Görünenler bilinçaltı tarafından yönlendirilebilir. Hipnozda bir kişiye "şu an bir tepenin başındasın aşağıda ne görüyorsun" diye sorulduğunda daha önce gördüğü bir resim, izlediği bir film, okuduğu hikaye kitabı, anlatılanlar vs. bilinçaltı bir portre çizer ve tıpkı gerçekten orada imiş gibi gördüğünü anlatır. Gerçekte orada mıdır? Hayır. Kendi zihinsel dünyasındadır ama yarı bilinç halinde olduğu için gerçekmiş gibi anlatır.

Senin yaşadığında buna benziyor. Rüyada bilinç açıldığı halde kişi uyanmadığında senin yaşadıkların yaşanır.

Astralseyahat çalışması yapanlar bilinçli rüyalarla çokça haşır neşir olursa bir kaç adım ötesi de zaten bilinçli çıkıştır. Kişi bu durumu o kadar çok tecrübe eder ki sıradan karşılamaya başlar ve bilinçli bir şekilde herşeyin farkında olarak yönlendirmeye başlar.
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den