Nerede hata yapıyorum?

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

akinci30
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: İkizler Burcu: 22 Mayıs-22 Haziran
Cinsiyetiniz: Erkek

Nerede hata yapıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen akinci30 » 15 Kas 2017, 08:18

Merhabalar arkadaşlar. Yaklaşık 1 aydır, haftada ortalama 3-4 kere astral seyahate çıkmayı deniyorum. İlk zamanlarda sadece kasılma oluyordu. Sonradan belirtiler daha da arttı. Mesela dün 2 kere denedim peş peşe. Astral bir müzik eşliğinde en fazla 1-2 dakika içinde tüm vücudumun uyuştuğunu hissettim. Acayip bir şekilde kasılma yaşadım, o anda hiç konsantrasyonumu bozmadan devam ettim daha sonra kulaklarımda çınlamalar ve deli gibi titremeye başladım. Kendimi yukarıdan izlediğimi düşündüm, ruhun bir anda yukarı çekildiğini v.s. düşündüm. Fakat bir anda tüm etkiler gidiyor ve ben yatağıma yumuşak bir şekilde geri dönüyorum. O kadar tuhaf oluyor ki heralde çıktım diye düşünüyorum fakat olmuyor beceremedim. Ne yapmam lazım? Son aşamaya kadar geldiğimi sanıyorum fakat o kadar ağır basan etkiler bir anda gidiyor. Kasılmalar, titremeler ve kulak çınlamaları sırasında ne yapmam lazım? Teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Nerede hata yapıyorum?

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 21 Kas 2017, 17:21

Merhaba hoş geldin.

Şu linkteki yazıya bakar mısın. Sorunun cevabı olabilir sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/astralde ... t2343.html

Kaç yıldır düzenli olarak çalışıyorsun? Ne tür diyetler uyguluyorsun? Günde kaç saat uyuyorsun? Ne kadar spor yapıyorsun veya en azından ne kadar yürüyüş yapıyorsun? Konuyla ilgili en azından bir kitap bitirdin veya yeterince ayrıntılı bilgi edindin mi?
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den