Rüyalarımla oynayan varlık ya da succubus

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

nekro
Yaşadığınız İl: 59 Tekirdağ
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Rüyalarımla oynayan varlık ya da succubus

Okunmamış mesaj gönderen nekro » 19 Eyl 2017, 17:13

Selamlar arkadaşlar karabasan ve succubus şeytanıyla sorular sormaya geldim. şimdi öncelikle selamlar. Bir ya da birden fazla rüyalarımla oynayıp korkumdan beslenmeye çalışan astral negatif varlıkla sıkıntı halindeyim. öncelikle nerden çıkardın derseniz 2 farklı olay var. 1. si ard arda gerçekten sinir bozucu kabus gördüğüm gecelerde, bir yerden sonra birilerinin sırf beni korkutmak ve sinirlendirmek için en sinirleneceğim olayları yaşattığını anlayıp sinirleniyorum ve bir anda rüya ortamını yokederek odamda vücudumdan çıkmış şekilde uyanıyorum. bir kaç kere oldu bu ve birkeresinde odanın diğer köşesinden bana negatif enerji gönderen varlığı gördüm ve astral seyahatte çok güçlü olmadığm için neredeyse sürüne sürüne yanına gidebildim çünkü aynı zamanda bana uzaktan baskı uyguluyordu. son gücümle yanına gidip kolunu tuttum ve kolunu tuttuğum gibi yok oldu. bu olay olduğundan beri uzun süre kabus görmüyordum taa ki bir kaç ay öncesine kadar. fakat bu sefer rüyaları patlatıp vücudumdan çıkıp bir varlık göremiyorum. ama onu hissediyorum. burda da 2. olaya geliyoruz işte. ben vücudumdan çıkıp savaşmaya çalışırken onun üstüme baskı yapmaktan çok bana sarıldığını falan hissediyorum. hatta çıkamazsam bedenimden uyumaya geri döndüğümde bana erotik rüyalar gördürmeye çalışıyor. burda da aklıma succubus şeytanı dedikler varlık geldi. Ne diyosunuz bu duruma arkadaşlar ne yapmalıyım?

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaptı Beğeniler: 7 time
Aldığı Beğeniler: 63 time
İletişim:

Re: Rüyalarımla oynayan varlık ya da succubus

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » 26 Eyl 2017, 20:58

Hoşgeldin sorunlar-uyarilar-ve-cozumleri/karabasa ... t2442.html linkine bakar mısın. Yeterli olmazsa vakit bulunca daha ayrıntılı yazayım
Hz. Mevlana derki:

Beden yumurtası içinde harika bir kuşsun sen,
Yumurtanın içinde kaldığın sürece uçamazsın.
Eğer beden kabuğunu kırarsan kanatlarını çırpacak ve ruhu kazanacaksın.

Mesnevi'den