Seyahatte peşime takılan varlık.

Astralseyahat (Beden dışı yolculuk) hakkında yaşadığınız veya yaşayacağınız sorunlar ve çözümleri

Moderatörler: Bru-x, Astral

xDarkWeather
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek
Teşekkür etti: 0

Re: Seyahatte peşime takılan varlık.

Okunmamış mesaj gönderen xDarkWeather » 23 Mar 2018, 21:18

öncelikle sırf senin için forma üyelik başlattım çünkü bu yaşadıkların gerçekmi bilmiyorum eminim yaşanmıştır neden böyle söylediğime gelicek olursan ruhlar bölgesi 1 i izlersen neden dediğimi anlarsın aynı senin gibi bir çocuk çocukluktan beri bilinçsizce astral seyahat yapıyor ve bu çocuğun peşine bir varlık takılıyor tabi sonra bazı durumlar yaşamaya başlanıyor bu evde ve eve medyum çağrılıyor medyum kırmızı gözleri olan çirkin bir yaratıkla karşılaşıyor ve ona ne istediğini soruyor oda çocuğu istediğini söylüyor kısaca işin özeti bu ve ben bu filmin tüm serisini izledim ve ondan sonra böyle birşey ile karşılaşmam tabiki bana garip geldi bu yüzden inanmakta güçlük çektim bu yüzden beni mazur gör ama eğer filmi izleyeceksen (eğer dediklerin gerçekse ya izlemelisin ya izlemelisin) ruhlar bölgesi 1 i izle tamamen senin yaşadıklarının aynısı .